Wiosenne sadzenie drzew – last call! :)

< powrót do listy wpisów

 Idzie wiosna! A wiosna w naszym teamie oznacza jedno – nadchodzi wiosenne sadzenie drzew, które nie powstałyby bez Waszego działania! Dzięki Wam tej wiosny będziemy mieć ręce pełne roboty – wspólnie posadzimy ponad 35 tysięcy nowych drzewek, które pozytywnie wpłyną na polską przyrodę!

Tylko do końca marca możesz „posadzić wirtualnie” drzewo, które jeszcze tej wiosny trafi do lasu i zacznie rosnąć w siłę. Drzewa posadzone w naszym systemie od kwietnia, trafią do lasów na jesień – jeśli więc chcesz, by Twój las zaczął rosnąć już teraz – to ostatnia szansa!

Dlaczego firmy powinny sadzić drzew?

A dlaczego NIE powinny? Nie ma żadnego powodu, by drzew nie sadzić :) Drzewa do samo dobro – leniwe spacery po lesie, oddychanie pełną piersią, śpiew ptaków. Dbanie o drzewa i lasy po prostu powinno być naszym obowiązkiem. Ale oprócz tego, z perspektywy przedsiębiorstwa, sadzenie lasów to również pokazanie klientom, pracownikom i partnerom biznesowym, że losy natury nie są Ci obojętne, a Twoja firma jest odpowiedzialna społecznie. 

3 powody, dla których Twoja firma powinna sadzić drzewa!

Działania CSR

Klienci coraz częściej zwracają uwagę na ekologiczne działania firm - dbaj o wizerunek swojej firmy ratując polskie lasy!

Dbaj o środowisko!

Zyskaj nie tylko reklamę, ale przede wszystkim zrób coś dobrego dla nas wszystkich. Zmniejsz swój ślad węglowy, pokaż innym, że losy planety nie są Ci obojętne!

Wyróżnienie się na tle konkurencji

Zwróć na siebie uwagę, nawiąż relację z klientem, pokaż, że dzięki Tobie robi coś dobrego dla świata!

Jak wykorzystać sadzenie drzew w biznesie?

Dzięki naszemu specjalnemu systemowi, możesz w pełni zautomatyzować sadzenie drzew w swojej firmie! Nieważne, czy prowadzisz sklep internetowy, hurtownię, czy posiadasz produkt w systemie SaaS - dzięki naszym wtyczkom lub API dosłownie - sky is the limit! 

Możesz zdecydować, ile drzew chcesz posadzić! 1, 10, 100, a może 10 000? Twoja decyzja! Drzewa możesz posadzić jednorazowo, cyklicznie lub za każdym razem, gdy masz pomysł na nowe sadzenie. Wydaje Ci się, że nie wiesz jak możesz wykorzystać sadzenie drzew w swoim biznesie? Pędzimy z wiosenną inspiracją, choć jesteśmy pewni, że zaraz wpadniesz na wiele innych pomysłów!

Skorzystaj z wiosny i posadź drzewa dla:

  • klientów – na Dzień Wiosny!
  • pracowników – z okazji Dnia Wagarowicza ;)
  • partnerów biznesowych – na Święta Wielkanocne, gwarantujemy, że posadzone w ich imieniu drzewo zrobi większe wrażenie niż kolejna kartka z królikiem ;)
  • dla kogo tylko chcesz z ważnej okazji, lub bez okazji!

Działasz w branży ecommerce? Tu czeka garść inspiracji, jak wykorzystać drzewa w ecommerce. Organizujesz event? Sprawdź, jak go udoskonalić współpracując z nami! :)

Razem możemy więcej!

Już w kwietniu będziemy sadzić ponad 35 tysięcy drzew w różnych zakątkach Polski. Ta liczba pokazuje jedno - w Polsce jest ogrom firm, dla których losy planety nie są obojętne. Bo to właśnie dzięki naszym Partnerom jesteśmy w stanie posadzić tak imponującą liczbę drzew! Firmy sadzą drzewa z okazji ważnego wydarzenia, z okazji rocznicy, za sprzedane produkty, za rejestrację na stronie. 

I Ty - osobiście, lub firmowo - możesz dołączyć do grona niezwykłych firm i osobistości, które ratują polskie lasy! Wszystkie wirtualnie posadzone drzewa do końca marca (lub do wyczerpania sadzonek), umieścimy w ziemi jeszcze tej wiosny. Dołącz do naszego sadzenia – to już dosłownie „Last Call”!

 

Dyskusja

162557
posadzonych przez nas drzew