BRANŻA

Motoryzacyjna

Dlatego tak ważne jest, by branże motoryzacyjne, transportowe, czy logistyczne wykonywały mniejsze lub większe kroki, by mieć pozytywny wpływ na otaczający świat. Zadbaj razem z nami o wizerunek branży i jej pozytywny wpływ na środowisko.

Skontaktuj się z nami!

Szukasz pomysłu jak wykorzystać sadzenie drzew w branży motoryzacyjno-logistycznej?

Pędzimy z inspiracją, choć pamiętaj - z Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Skontaktuj się z nami i zróbmy wspólnie coś dobrego dla Twojej firmy i polskich lasów.

Drzewo za kupiony samochód

Klientom wyjeżdżającym z salonu samochodowego nowym autem daj poczucie dobrze spełnionego eko obowiązku. Do każdego zakupionego samochodu dołącz certyfikat potwierdzający posadzenie drzew i zachwyć tym małym prezentem.

Drzewo za kilometry

W branży motoryzacyjnej, logistyce i transporcie liczą się kilometry, a kolejne kilometry tras to negatywny wpływ na środowisko. Pokaż, że firmy zajmujące się transportem też mogą być eko i posadź drzewa za kilometry pokonane w Twojej firmie.

Stare auto za nowe drzewo

Twój salon oferuje pomoc w wymianie starszego modelu auta na nowy pojazd? Idealnie 🙂 Jedno stare auto = nowe auto + nowe drzewa w polskich lasach.

Przegląd za drzewo

Dokonując przeglądu w Twoim autoryzowanym salonie, szczęśliwy właściciel może przyczynić się do zwiększenia liczby drzew w naszym kraju. Każdy przegląd czy naprawa to okazja do podziękowania kierowcom za dbanie nie tylko o samochód, ale też o środowisko naturalne. Podziękuj za wybór Twojego salonu nowymi drzewami.

Drzewka za samochody elektryczne

Zielone sadzonki za zielone tablice? Nam to wygląda na dobry układ, który chętnie pomożemy Ci zrealizować. Dodaj certyfikat potwierdzający posadzenie drzew do zakupu elektrycznego auta i doceń eko wybory 🙂

Drzewo za wybór Twojej firmy transportowej

Czy to przewóz mebli, zamówionych paczek, czy wycieczkowiczów na drugi koniec Polski – zachęć Klientów do wybrania właśnie Twojej firmy. Sadź drzewa za bilety do Twojego autokaru, wybór Twojej firmy transportowej, czy Twojej firmy kurierskiej. Wyprzedź konkurencję i przy okazji zrób coś dobrego dla polskich lasów.

Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jak Partnerzy Posadzimy.pl sadzą drzewa:

Sobiesław Zasada Automotive

Autoryzowany dealer Mercedes-Benz na Polskę dba o swoją odpowiedzialność społeczną i chce realnie wpływać na otaczający nas świat. A rozwiązanie dotyczące zintegrowania działań firmy z ekologicznym aspektem było bardzo proste. Sobiesław Zasada Automotive sadzi drzewka za swoje samochody - co to znaczy? Każdy kupiony samochód, który opuści salon Sobiesław Zasada Automotive to nowe drzewa w naszych lasach. Proste i skuteczne :)

Duda-Cars

Jak widać - wielbiciele Mercedesów kochają środowisko. Duda-Cars posadził 1954 drzewa na specjalną okazję. Czemu akurat tyle? Liczba nawiązuje do historii legendarnego modelu Mercedes-Benz – SL. Zachwycił on wszystkich od momentu swojej oficjalnej premiery w 1954 roku, Duda-Cars postanowiło nawiązać do tego ważnego w historii Mercedesów momentu i posadził z tej okazji 1954 drzewa :)

Oponeo.pl

#KręciNasRecykling to ogólnopolska inicjatywa zorganizowana przez OPONEO.PL, która doskonale ukazuje siłę proekologicznych działań firm! Oprócz akcji sprzątania i zbierania zużytych opon, Oponeo dodatkowo sadzi drzewa we współpracy z Posadzimy.pl! Połączenie sprzątania terenów zielonych z posadzeniem drzew to idealne połączenie dla ochrony naszej planety.

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA U NICH

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl