INTEGRACJE

Nasze integracje- automatyczne sadzenie drzew

Czy wiesz, że dbanie o ekologię jeszcze nigdy nie było TAKIE PROSTE? Bo z Posadzimy.pl Twoja firma może sadzić drzewa w kilka kliknięć, w pełni zautomatyzowanym procesie! Nie ma szybszegoi przyjemniejszego sposobu na to, by zadbać o ekologiczny wizerunek Twojej firmy i zrobić coś naprawdę dobrego dla polskich lasów! A co więcej, w tak prosty sposób możesz zbudować prawdziwie silne relacje z Klientami, które zagwarantują ich powracalność do Twojej firmy!

Automatyzacja w sadzeniu drzew?

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Cały proces sadzenia drzew możesz bardzo łatwo zautomatyzować. Integracja Twojej strony z systemem Posadzimy.pl jest niezwykle prosta, a przede wszystkim usprawnia maksymalnie Twoje działania.

Poznaj magię wtyczek do e-commerce oraz API. Dzięki prostej integracji z naszym systemem sadzenie drzew stanie się całkowicie automatyczne. Sprawdź, jak szybko możesz wdrożyć sadzenie drzew w Twojej firmie. Gwarantujemy, że Twoi Klienci będą zachwyceni.

Prowadzisz sklep internetowy?
Działasz w modelu Saas?
Chcesz sadzić drzewa za nowego Klienta, za sprzedany towar, za zakupy powyżej określonej kwoty, a może za każdą nową rejestrację na stronie?
Sadzi z nami już 920 firm, dla których ekologia to nie tylko puste słowa.
Dołącz do tego doborowego towarzystwa - sadź drzewa dla siebie i swoich Klientów.

API? To jest prawdziwa magia! Dzięki API możesz w pełni zintegrować swoją stronę z systemem Posadzimy.pl. A jak już to zrobisz, otworzy się przed Tobą prawdziwy ocean możliwości! O ile przy wtyczce do woocommerce, czy prestashop opcje są ograniczone, to przy API na drodze staje tylko wyobraźnia, bo tu naprawdę sky is the limit! Możesz zadbać o swój ekologiczny wizerunek jak tylko chcesz, a my Ci w tym pomożemy!

To i wiele więcej możliwe jest z naszym – jedynym w Polsce – systemem, który stworzyliśmy właśnie dla Ciebie! Zdecyduj za co chcesz w swojej firmie sadzić drzewa, przejdź prostą integrację, ciesz się automatyzacją procesu, prezentuj certyfikaty i daj się pokochać swoim Klientom!

 • Chcesz sadzić drzewa za zakupy określonych produktów?
 • Chcesz sadzić drzewa za każdą podpisaną umowę?
 • Chcesz sadzić drzewa za wyrażoną zgodę marketingową?
 • Chcesz sadzić drzewa z okazji urodzin swojego Klienta?

Posiadasz sklep na Platformie Prestashop? Doskonale! Dzięki naszej wtyczce w kilka minut każdy Klient Twojego sklepu będzie mógł otrzymać personalizowany certyfikat posadzenia drzewa za zakupy w określonej przez Ciebie kwocie!

Dzięki naszej wtyczce cały proces zamówienia drzew odbędzie się automatycznie, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na tym co ważne – na Twoich Klientach! A później nasz team, wspólnie z nadleśnictwami zadba o to, by Twoje drzewa rosły w siłę w polskich lasach!

 • Zachęć Klientów do zakupów - wskaż od jakiej kwoty koszyka sprezentujesz im drzewo!
 • Pokaż, że działasz ekologicznie i świadomie
 • Wyprzedź konkurencję - stań się lepszym wyborem dla klientów!
 • Zadbaj o świetny materiał na social media i PR Rozkochaj w sobie Klientów!

Posiadasz sklep na platformie WooCommerce? Dzięki naszej wtyczce, w kilka minut, każdy Klient Twojego sklepu będzie mógł otrzymać personalizowany certyfikat posadzenia drzewa za zakupy w określonej przez Ciebie kwocie!

Dzięki naszej wtyczce cały proces zamówienia drzew odbędzie się automatycznie, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na tym co ważne – na Twoich Klientach! A później nasz team, wspólnie z nadleśnictwami zadba o to, by Twoje drzewa rosły w siłę w polskich lasach!

 • Dowolnie konfiguruj od jakiej kwoty zamówienia chcesz nagrodzić Klienta posadzeniem dla niego drzewa
 • Zyskaj ekologiczny wizerunek
 • Wyróżnij się na tle innych sklepów
 • Zdobądź genialny materiał PRowy i do social mediów!
 • Zachwyć swoich Klientów!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sadzenia przez API:

API (Application Programming Interface), czyli Interfejs Programowania Aplikacji, który pozwala na szybką i prostą integrację różnych aplikacji/serwisów, poprzez przygotowane endpointy, czyli punkty dostępu

Integrując system posadzimy ze swoją stroną poprzez API możesz sadzić drzewa jak tylko chcesz - za każde działanie wykonane na Twojej stronie, a całość odbywa się automatycznie.

Aby zintegrować się przez API potrzebna jest podstawowa wiedza programistyczna. Do API można połączyć się przez różne języki programistyczne - niezależnie od języka API. Więcej informacji tutaj.

W dokumentacji dla programistów znajduje się przykładowy komplet danych, potrzebnych do wywołania sadzenia przez API. Wygląda to tak: { "customerName": "Dawid", "certificateText": "W podziękowaniu za zamówienie, posadziliśmy drzewko!", "treeGroupID": "123456abcdef", "numberOfTrees": 1 }

Przy wywołaniu API należy więc podać:
"customerName" - to nagłówek certyfikatu, krótki tekst. Najczęściej wykorzystywane przez sklepy e-commerce, gdzie podawane jest imię Klienta. Jeśli w nagłówku mamy swoje logo, należy podać nazwę firmy. (Aby generować certyfikaty z logo firmy, prosimy o kontakt z Grzegorz@Posadzimy.pl, w celu wstawienia logo do certyfikatu API)

“certificateText” - tekst / dedykacja widoczna na certyfikacie.

“treeGroupID” - ciąg znaków, wskazujący sadzenie, do którego chcemy sadzić drzewa przez API. “numberOfTrees” - liczba drzewa do posadzenia.

Wydaje się skomplikowane, lecz prawda jest taka, że dla każdego programisty z podstawową wiedzą to bułka z masłem! Jeśli masz pytania odnośnie połączenia Twojej strony z API Posadzimy.pl, lub chcesz, żeby Twój programista poznał szczegóły - skontaktuj się z nami! g.liputa@posadzimy.pl

Jedno drzewo firmowe posadzone przez panel lub przez API to koszt 9,90 zł netto. W Posadzimy.pl nie ma żadnych, innych ukrytych kosztów. Aby sadzić drzewa przez API należy najpierw zakupić kredyty, a następnie wykorzystać je do sadzenia przez API. Jeden kredyt = jedno drzewo.

W przypadku sadzenia przez API koszt posadzenia drzewa można we własnym zakresie przenieść na Klienta, np. dodając go do kosztów zamówienia w sklepie e-commerce.

Przy poprawnym wywołaniu API, jeśli na koncie klienta znajduje się wystarczająca liczba kredytów, drzewa są sadzone i generowany jest certyfikat (w oparciu o przesłane dane). API “zwraca” kilka informacji, m.in. link do wygenerowanego certyfikatu w formacie PDF i JPG. Następnie należy we własnym zakresie obsłużyć wysyłkę certyfikatu do swojego Klienta.

Certyfikat generowany jest w oparciu o podane w ustawieniach wtyczki dane. Generuje się on w oparciu o standardowy szablon certyfikatu, w którym mamy nagłówek (imię z checkout) a następnie dodatkowa treść, podawana w ustawieniach wtyczki.

W standardowym certyfikacie generowanym przez API, możemy wstawić tytuł certyfikatu i jego krótki opis, możesz na certyfikacie umieścić również swoje logo. Jeśli Twoja firma chciałaby personalizować certyfikat w większym zakresie, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: g.liputa@posadzimy.pl.

Tak - jeśli jesteśmy w stanie samodzielnie kodować integrację, możemy to zrobić na dowolnej stronie.

Integracja leży po stronie naszego Partnera, natomiast nasza ekipa zawsze chętnie pomoże w integracji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - umówmy się na spotkanie online :) Skontaktuj się z nami: kontakt@posadzimy.pl