BRANŻA

Finansowa

Dlatego właśnie odpowiedzialność społeczna firm jest tak istotna i kluczowa w branży finansowej. Zaufanie konsumenta jest wszystkim. To nie tylko zapewnienie Klienta o racjonalności jego decyzji, ale także droga do długotrwałych relacji. Zbuduj lojalną relację z odbiorcami przez zaangażowanie Twojej firmy w proekologiczne akcje.

Chcę poznać szczegóły

Szukasz pomysłu jak wykorzystać sadzenie drzew w branży finansowej?

Pędzimy z inspiracją, choć pamiętaj - z Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Skontaktuj się z nami i zróbmy wspólnie coś dobrego dla Twojej firmy i polskich lasów.

Drzewo dla każdego Klienta

Pokaż tym, którzy Cię wybraki, że są dla Ciebie ważni. Sprezentuj certyfikat potwierdzający sadzenie dla każdego konsumenta, który zdecyduje się skorzystać z Twoich usług. To pomoże Ci nawiązać wartościowe relacje i działać z duchem czasu.

Drzewo za wybór dokumentacji elektronicznej

Zachęć Klientów do rezygnacji z papierowej wersji dokumentów. Zaoszczędzisz na druku i wysyłce, zadbasz o ekologiczny wizerunek a do tego zrobisz coś podwójnie dobrego dla świata – posadzisz nowe drzewa i ograniczysz zużywanie papieru.

Drzewo za każdą wykupioną usługę

Zmotywuj Klientów do zakupu usług przez dodanie do nich świetnego gratisu – certyfikatu potwierdzającego sadzenie drzewa. Jest to świetny sposób na wypromowanie nowej usługi, lub wzmocnienie tych, które już masz w ofercie.

Drzewo za skorzystanie z konkretnego pakietu

Uatrakcyjnij swoje pakiety poprzez dodanie do nich drzew. Sprezentowanie drzewa za skorzystanie z pakietu może być idealnym sposobem na zwrócenie uwagi Klienta na Twoje usługi i produkty.

Drzewo dla pracowników za specjalne osiągnięcia

Doceń swoich pracowników w bardzo prosty sposób – posadź drzewa w ich imieniu. Udowodnij im, że ich działanie nie tylko robi coś dobrego dla firmy, ale także dla nas wszystkich. Każde większe osiągnięcie celebrujcie nowym drzewkiem. Osiągnięcie konkretnej sprzedaży lub podpisanie określonej liczby umów? Brzmi jak świetna okazja do posadzenia kolejnego drzewa 🙂

Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jak Partnerzy Posadzimy.pl sadzą drzewa:

4Finance i drzewo dla pracowników z okazji urodziny firmy

4Finance celebrowało swoje 14. urodziny w niezwykle kreatywny sposób. Zamiast tortu przygotowali dla pracowników zdrowe przekąski - by zadbać o ich zdrowie, a także zachęcić do robienia kroków i to kroków wspierających polskie lasy. Za każde 14 tysięcy kroków swoich pracowników posadzili jedno drzewo. Jaki był efekt tego pomysłu? Dokładnie 2 301 806 kroków, dzięki którym posadzono aż 164 nowe drzewa.

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA U NICH
TAKTO EKO - projekt dla dobra naszych lasów

TAKTO Finanse zachęca do bycia EKO. Klienci rezygnujący z dokumentacji papierowej na rzecz elektronicznej = nowe drzewa w polskich lasach. Ponadto, firma znalazła też miejsce na sadzenie w trakcie świętowania ważnego firmowego momentu. Ostatnią świetną okazją do posadzenia były 10-te urodziny firmy - w ramach podziękowania zarówno dla pracowników, jak i dla firm współpracujących TAKTO posadziło kolejne drzewa.

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA U NICH
Velobank

Velobank chcąc dbać o środowisko postanowiło przygotować dla swoich klientów wyjątkowy prezent. Za każde założenie rachunku osobistego przy pomocy aplikacji mObywatel, Velobank sadzi drzewo, a na e-mail użytkownika wysłany jest elektroniczny certyfikat potwierdzający zasadzenie drzewa. Tu technologia naprawdę idzie w parze z naturą :) Dzięki tej akcji, klienci nie tylko korzystają z nowoczesnej technologii do założenia rachunku, ale również aktywnie przyczyniają się do zazielenienia polskich lasów i dbają o przyszłe pokolenia.

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA U NICH
Alior Bank

Alior bank postanowił zadbać nie tylko o zabezpieczoną przyszłość - czyli konto emerytalne, ale także przyszłość naszej planety. W ramach tegorocznej kampanii promującej odpowiedzialne inwestowanie, Alior Bank posadzi drzewo za każdy otwarty produkt emerytalny dostępny w ofercie. 

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA U NICH

Masz pytania?

Wysyłająć zapytanie potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności Posadzimy.pl oraz akceptujesz jej warunki.

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl