Dla firm / Pomysły na sadzenie / Branża finansowa

Finansowa

Pomysły na sadzenie drzew w Twojej firmie

Bezpłatna konsultacja
Troska o środowisko oraz społeczeństwo i etykę swoich działań buduje zaufanie wśród konsumentów.

Dlatego właśnie odpowiedzialność społeczna firm jest tak istotna i kluczowa w branży finansowej. Zaufanie konsumenta jest wszystkim. To nie tylko zapewnienie Klienta o racjonalności jego decyzji, ale także droga do długotrwałych relacji. Zbuduj lojalną relację z odbiorcami przez zaangażowanie Twojej firmy w proekologiczne akcje.

Szukasz pomysłu jak wykorzystać sadzenie drzew w branży finansowej?

Pędzimy z inspiracją, choć pamiętaj - z Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Skontaktuj się z nami i zróbmy wspólnie coś dobrego dla Twojej firmy i polskich lasów.

Drzewo dla każdego Klienta

Pokaż tym, którzy Cię wybraki, że są dla Ciebie ważni. Sprezentuj certyfikat potwierdzający sadzenie dla każdego konsumenta, który zdecyduje się skorzystać z Twoich usług. To pomoże Ci nawiązać wartościowe relacje i działać z duchem czasu.

Drzewo za wybór dokumentacji elektronicznej

Zachęć Klientów do rezygnacji z papierowej wersji dokumentów. Zaoszczędzisz na druku i wysyłce, zadbasz o ekologiczny wizerunek a do tego zrobisz coś podwójnie dobrego dla świata - posadzisz nowe drzewa i ograniczysz zużywanie papieru.

Drzewo za każdą wykupioną usługę

Zmotywuj Klientów do zakupu usług przez dodanie do nich świetnego gratisu - certyfikatu potwierdzającego sadzenie drzewa. Jest to świetny sposób na wypromowanie nowej usługi, lub wzmocnienie tych, które już masz w ofercie.

Drzewo za skorzystanie z konkretnego pakietu

Uatrakcyjnij swoje pakiety poprzez dodanie do nich drzew. Sprezentowanie drzewa za skorzystanie z pakietu może być idealnym sposobem na zwrócenie uwagi Klienta na Twoje usługi i produkty.

Drzewo dla pracowników za specjalne osiągnięcia

Doceń swoich pracowników w bardzo prosty sposób - posadź drzewa w ich imieniu. Udowodnij im, że ich działanie nie tylko robi coś dobrego dla firmy, ale także dla nas wszystkich. Każde większe osiągnięcie celebrujcie nowym drzewkiem. Osiągnięcie konkretnej sprzedaży lub podpisanie określonej liczby umów? Brzmi jak świetna okazja do posadzenia kolejnego drzewa :)

Drzewo za co tylko chcesz :) Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jak Partnerzy Posadzimy.pl sadzą drzewa:

4Finance i drzewo dla pracowników z okazji urodziny firmy

4Finance celebrowało swoje 14. urodziny w niezwykle kreatywny sposób. Zamiast tortu przygotowali dla pracowników zdrowe przekąski - by zadbać o ich zdrowie, a także zachęcić do robienia kroków i to kroków wspierających polskie lasy. Za każde 14 tysięcy kroków swoich pracowników posadzili jedno drzewo. Jaki był efekt tego pomysłu? Dokładnie 2 301 806 kroków, dzięki którym posadzono aż 164 nowe drzewa.

TAKTO EKO - projekt dla dobra naszych lasów

TAKTO Finanse zachęca do bycia EKO. Klienci rezygnujący z dokumentacji papierowej na rzecz elektronicznej = nowe drzewa w polskich lasach. Ponadto, firma znalazła też miejsce na sadzenie w trakcie świętowania ważnego firmowego momentu. Ostatnią świetną okazją do posadzenia były 10-te urodziny firmy - w ramach podziękowania zarówno dla pracowników, jak i dla firm współpracujących TAKTO posadziło kolejne drzewa.

Bezpłatna konsultacja

To pewne, że drobiazg potrafi wpłynąć na wybory zakupowe Klientów, zadbaj więc o niego w swojej firmie.

Na spotkaniu porozmawiamy o możliwościach sadzenia w Twojej firmie - jak wpłynie to na Wasz wizerunek, dlaczego działania CSR są ważne i jak zacząć sadzenie.

Współpracuje z nami już 646 firm, dołącz i Ty :)

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl