BRANŻA

Human Resources

Pracownicy coraz częściej doceniają i zwracają uwagę na to, czy firma angażuje się w działania proekologiczne, a ekologiczne dodatki stają się doskonałym elementem procesów rekrutacyjnych - wyjdź temu na przeciw. Zmieniaj świat na lepsze codziennie a dodatkowo sadź drzewa i zachwycaj :)

Skontaktuj się z nami!

Szukasz pomysłu jak wykorzystać sadzenie w obszarze HR?

Pędzimy z inspiracją, choć pamiętaj - z Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Skontaktuj się z nami i zróbmy wspólnie coś dobrego dla Twojej firmy i polskich lasów.

Drzewo dla nowego pracownika

Pierwsze wrażenie ma znaczenie. Zaskocz nowego pracownika, sprezentuj mu niespodziankę na początek Waszej wspólnej przygody. Posadź drzewo i nowego członkowi zespołu podaruj personalizowany certyfikat na pamiątkę!

Drzewo na jubileusz firmy

Posadzenie firmowego lasu to wyjątkowe upamiętnienie ważnego wydarzenia w firmie, czy obchodzonej rocznicy. W ten sposób nie tylko świętujesz ważny event, ale też zostawiasz coś od siebie naturze.

Drzewo w ramach grywalizacji

Chcesz zachęcić pracowników firmy do określonego działania? Np. przyjeżdżania do pracy rowerem? Posadź drzewa za każdy przejechany kilometr. Który dział posadzi największy las? Pora sprawdzić 🙂

Drzewo w ramach offboardingu

Żegnasz się z pracownikiem i nie wiesz jak mu podziękować za spędzony wspólnie czas? Posadzenie drzewa na zakończenie współpracy, to miła pamiątka – pozwól się dobrze zapamiętać 🙂

Urodzinowe drzewo

Chcesz przygotować mały prezent upamiętniający urodziny pracownika? Nie szukaj dłużej – posadź dla niego drzewo i sprezentuj z okazji urodzin. To naprawde robi wrażenie 🙂

Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jak Partnerzy Posadzimy.pl sadzą drzewa:

Traffit

Traffit stworzył swój własny kurs HR, za którego wykupienie sadzi drzewa z Posadzimy.pl Akcja okazała się być prawdziwym majstersztykiem. Po miesiącu posadzili ponad 2000 drzew, a użytkownicy social mediów oszaleli na ich punkcie. Przez pierwszy tydzień akcji, ciężko było zobaczyć w social mediach wpisy inne niż te związane z udziałem w kursie. Sam kurs to niezwykła dawka wiedzy ze znakomitymi specjalistami - must have dla każdego HRowca, a pomysł połączenia tego z sadzeniem drzew to znakomita promocja i po prostu niesamowite działanie.

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA U NICH
Just Join IT

Just Join IT i RocketJobs.pl w ramach celebrowania wiosny postawili na ekologię. Za każde opublikowane oraz kupione ogłoszenie o pracę na ich portalach, posadzili drzewka w imieniu swoich klientów. Efekty tej inicjatywy? Udało się zasadzić aż 5620 drzew, tworząc powierzchnię 6238.2 m2 nowego lasu.  

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA U NICH
Weegree

Weegree specjalizuje się w outsourcingu pracowników i pracy tymczasowej. W swoich codziennych działaniach dążą do zminimalizowania druków dokumentów, przeszli więc na cyfrową formę dokumentów, ale to nie koniec dobrych działań. Za każdego pracownika zatrudnionego ramach outsourcingu Weegree, po miesiącu pracy firma posadzi drzewko. Za każdego pracownika pracującego w Weegree (obecnego i nowego!) zostanie posadzone kolejne drzewko. Bo jak doceniać pracowników, to na całego :)

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA U NICH
4finance

4Finance celebrowało swoje 14. urodziny w niezwykle kreatywny sposób. Zamiast tortu przygotowali dla pracowników zdrowe przekąski - by zadbać o ich zdrowie, a także zachęcić do robienia kroków i to kroków wspierających polskie lasy. Za każde 14 tysięcy kroków swoich pracowników posadzili jedno drzewo. Jaki był efekt tego pomysłu? Dokładnie 2 301 806 kroków, dzięki którym posadzono 164 nowe drzewa.

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA U NICH

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl