Poznaj Team Posadzimy.pl i dowiedz się, kto za tym wszystkim stoi :)

Kim jesteśmy i co robimy?

Nasz team to świetna ekipa, która w 2019 roku postanowiła wprowadzić niemałą rewolucję w biznesowym świecie i zaczęliśmy... sadzić drzewa! A ściślej mówiąc zachęcamy firmy do robienia czegoś dobrego w ramach swoich codziennych działań. Dzięki nam mogą posadzić firmowe drzewa nie wychodząc z biura - co tu dużo pisać, dbanie o naturę jeszcze nigdy nie było takie proste :)

Coraz bardziej świadomi konsumenci wymagają od firm działań proekologicznych - więc jeśli te chcą się rozwijać, powinny stawiać na zrównoważony rozwój i ekologię. Z nami każda firma, w kilka chwil może oddać naturze, to co jej zabiera prowadząc swój biznes - dosłownie Ty klikasz, a my sadzimy - how cool is that?

Współpracujemy z najróżniejszymi (i najfajniejszymi!) firmami z Polski i ze świata, które postanowiły przejść na zieloną stronę mocy - razem posadziliśmy ponad 200 000 drzew, w różnych zakątkach Polski. Dołącz do tego doborowego towarzystwa i posadź swoje firmowe drzewa już dziś - dowiedz się więcej.

Poznajmy się!

Rozmawiasz z nami, czytasz nasze wpisy na stronie i w social media, wspólnie planujemy działania i rozwijamy Twoją firmę dzięki sadzeniu drzew - najwyższa pora poznać się lepiej! Oto my - ekipa Posadzimy.pl :)

Agata Borek-Romańska

co-founder & doer

Czym w Posadzimy.pl zajmuje się Agata? Przede wszystkim stara się pomóc Partnerom, kiedy ci potrzebują wsparcia. Chętnie podpowiada jak wykorzystać pomysł sadzenia drzew w firmie i jak wdrożyć go w najłatwiejszy sposób. Fanka agend i planów, dlatego trzyma w ryzach każde spotkanie w którym uczestniczy.

Prywatnie - kobieta z rozbrajającym uśmiechem, przy której nie da się nudzić! Jeśli nie jest w pracy, to albo pakuje się na kolejny wylot na drugi koniec świata, albo szuka biletów na tenże wylot.

Natalia Geming

partnership manager

Praca z zespołem Posadzimy.pl to idealne zwieńczenie jej wartości i zainteresowań - od wielu lat związana z marketingiem i e-commerce, zawsze stara się dopasować rozwiązania pod potrzeby Partnera, zrozumieć jego perspektywę - takim nastawieniem zaraża cały zespół Partnership.

W życiu prywatnym otacza się zielenią, a parapety uginają się od roślin. Miłośniczka natury i harmonii - jeśli coś można poukładać to z pewnością to zrobi.

Kasia Bobińska

marketing manager

W marketingu zakochała się ponad dekadę temu i wpadła po uszy - tak oto dalej kroczy przez życie w tym szczęśliwym związku. W Posadzimy.pl dba o to, żeby świat o nas wiedział, a kolejne firmy dołączały do naszego doborowego towarzystwa.

Prywatnie największa fanka swojego psa (nie kupuj, adoptuj!), podróży małych i dużych, lasów, morza i książek - od Harrego Pottera, po Orwella.

Beata Wojewodzic

team partnership

Dla Beaty nie ma sytuacji bez wyjścia :) To ona odpowiada na potrzeby i zapytania naszych wspaniałych Partnerów, budując z nimi trwałe relacje. Jest też naszą SuperPoszukiwaczką nowych firm, które po rozmowie z nią chętnie przechodzą na zieloną stronę mocy.

To miłośniczka natury - jej home office jest w 50% na urokliwej działce w altanie. Prywatnie wychowuje z mężem córkę, opiekuje się dwoma cudownymi psami, a jeśli ma wolną chwilę to zanurza się w psychologicznych podcastach lub audiobookach.

Nikola Zybala

team partnership

Nikola w Posadzimy.pl opiekuje się naszymi rewelacyjnymi Partnerami. Kieruje się pracą zespołową i komunikacją. To, co możemy o niej powiedzieć, to że jest niezwykle cierpliwa, wyrozumiała i chętnie niesie pomoc! :)

W wolnym czasie jeździ konno - najbardziej cieszą ją wycieczki po lesie i wzdłuż pól. Uwielbia psy i koty, a także długie, relaksujące spacery.

Paweł Romański

founder & idea sower

Powiedzieć o nim, że ma milion pomysłów na sekundę, to jak nic nie powiedzieć. Zawsze widzi pole do usprawnienia i ulepszenia. Moglibyśmy powiedzieć, że gdyby nie jego pomysły na rozwój, bylibyśmy z Posadzimy.pl daleko w lesie, ale... tu naprawdę czasem jesteśmy w lesie i tak być powinno :)

Kiedy akurat nie jest na #LasOffice uwielbia czytać książki, oglądać Gwiezdne Wojny i wcinać burgery. Wiecznie w podróży uwiecznia piękne kadry z aparatem w dłoni.

Grzegorz Liputa

co-founder & head of technology

Grzesiek to nasza złota rączka :) To właśnie on zajmuje się rozwojem naszej strony internetowej i aplikacji - bez niego nasza praca byłaby naprawdę trudna, a nasi Partnerzy nie mogliby w tak prosty sposób sadzić nowych drzew.

Prywatnie miłośnik amatorskiego triathlonu, gór, spotkań ze znajomymi, dobrego zimnego piwka i przebywania na #LasOffice.

Bartosz Kasperkiewicz

koordynator ds. odnowień terenów leśnych

Bartek jest koordynatorem do spraw terenów. W Posadzimy.pl to właśnie on odpowiada za kontakt z właścicielami lasów, w których sadzimy Wasze drzewa, a także dopinanie wszystkich formalności związanych z przeprowadzaniem akcji.

Prywatnie uwielbia piesze wycieczki, filmy i dobre jedzenie, co idealnie się łączy - po wyczerpujących wycieczkach trzeba dobrze zjeść, a potem odpocząć przy wybornym filmie.

Sadź drzewa z Posadzimy.pl

Sadzimy drzewa niezależnie i szukamy takich miejsc, w których bez naszej działalności drzewa nie miałyby możliwości rosnąć. Czasem gminy nie mają środków na posadzenie lasów lub dzięki naszym działaniom te środki mogą zostać przekazane na inne, ważne społecznie cele. Wybrane przez nas miejsca muszą spełnić szereg wymagań - dlatego możesz mieć pewność, że nasze wspólne drzewa trafią w odpowiednie miejsce. Nie chcemy po prostu sadzić drzew, my chcemy je sadzić w przemyślany, efektywny i możliwie najlepszy sposób :)

Dołącz do grona firm, którym zależy na naszym środowisku i posadź drzewa z Posadzimy.pl

Bezpłatna konsultacja

To pewne, że drobiazg potrafi wpłynąć na wybory zakupowe Klientów, zadbaj więc o niego w swojej firmie.

Na spotkaniu porozmawiamy o możliwościach sadzenia w Twojej firmie - jak wpłynie to na Wasz wizerunek, dlaczego działania CSR są ważne i jak zacząć sadzenie.

Współpracuje z nami już 646 firm, dołącz i Ty :)

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl