Poznaj team
Posadzimy.pl

i dowiedz się, kto za tym
wszystkim stoi!

Nasz team to świetna ekipa, która w 2019 roku postanowiła wprowadzić niemałą rewolucję w biznesowym świecie i zaczęliśmy... sadzić drzewa!
A ściślej mówiąc zachęcamy firmy do robienia czegoś dobrego w ramach swoich codziennych działań. Dzięki nam mogą posadzić firmowe drzewa nie wychodząc z biura - co tu dużo pisać, dbanie o naturę jeszcze nigdy nie było takie proste :)

razem posadziliśmy

456 579 drzew!

Dołącz do tego doborowego towarzystwa i posadź
swoje firmowe drzewa już dziś

Drzewko POSADŹ DRZEWA
Coraz bardziej świadomi konsumenci wymagają od firm działań proekologicznych - więc jeśli te chcą się rozwijać, powinny stawiać na zrównoważony rozwój i ekologię. Z nami każda firma, w kilka chwil może oddać naturze, to co jej zabiera prowadząc swój biznes - dosłownie Ty klikasz, a my sadzimy - how cool is that?

Współpracujemy z najróżniejszymi (i najfajniejszymi!) firmami z Polski i ze świata, które postanowiły przejść na zieloną stronę mocy.

Poznajmy się!

Rozmawiasz z nami, czytasz nasze wpisy na stronie i w social media, wspólnie planujemy działania i rozwijamy Twoją firmę
dzięki sadzeniu drzew - najwyższa pora poznać się lepiej! Oto my - ekipa Posadzimy.pl :)

Agata Borek-Romańska

co-founder & doer

Czym w Posadzimy.pl zajmuje się Agata? Przede wszystkim stara się pomóc Partnerom, kiedy ci potrzebują wsparcia. Chętnie podpowiada jak wykorzystać pomysł sadzenia drzew w firmie i jak wdrożyć go w najłatwiejszy sposób. Fanka agend i planów, dlatego trzyma w ryzach każde spotkanie w którym uczestniczy.

Prywatnie - kobieta z rozbrajającym uśmiechem, przy której nie da się nudzić! Jeśli nie jest w pracy, to albo pakuje się na kolejny wylot na drugi koniec świata, albo szuka biletów na tenże wylot.

Natalia Geming

partnership manager

Praca z zespołem Posadzimy.pl to idealne zwieńczenie jej wartości i zainteresowań - od wielu lat związana z marketingiem i e-commerce, zawsze stara się dopasować rozwiązania pod potrzeby Partnera, zrozumieć jego perspektywę - takim nastawieniem zaraża cały zespół Partnership.

W życiu prywatnym otacza się zielenią, a parapety uginają się od roślin. Miłośniczka natury i harmonii - jeśli coś można poukładać to z pewnością to zrobi.

Kasia Bobińska

marketing manager

W marketingu zakochała się ponad dekadę temu i wpadła po uszy - tak oto dalej kroczy przez życie w tym szczęśliwym związku. W Posadzimy.pl dba o to, żeby świat o nas wiedział, a kolejne firmy dołączały do naszego doborowego towarzystwa.

Prywatnie największa fanka swojego psa (nie kupuj, adoptuj!), podróży małych i dużych, lasów, morza i książek - od Harrego Pottera, po Orwella.

Paweł Romański

founder & idea sower

Powiedzieć o nim, że ma milion pomysłów na sekundę, to jak nic nie powiedzieć. Zawsze widzi pole do usprawnienia i ulepszenia. Moglibyśmy powiedzieć, że gdyby nie jego pomysły na rozwój, bylibyśmy z Posadzimy.pl daleko w lesie, ale... tu naprawdę czasem jesteśmy w lesie i tak być powinno :)

Kiedy akurat nie jest na #LasOffice uwielbia czytać książki, oglądać Gwiezdne Wojny i wcinać burgery. Wiecznie w podróży uwiecznia piękne kadry z aparatem w dłoni.

Grzegorz Liputa

co-founder & head of technology

Grzesiek to nasza złota rączka :) To właśnie on zajmuje się rozwojem naszej strony internetowej i aplikacji - bez niego nasza praca byłaby naprawdę trudna, a nasi Partnerzy nie mogliby w tak prosty sposób sadzić nowych drzew.

Prywatnie miłośnik amatorskiego triathlonu, gór, spotkań ze znajomymi, dobrego zimnego piwka i przebywania na #LasOffice.

Bartosz Kasperkiewicz

koordynator ds. odnowień terenów leśnych

Bartek jest koordynatorem do spraw terenów. W Posadzimy.pl to właśnie on odpowiada za kontakt z właścicielami lasów, w których sadzimy Wasze drzewa, a także dopinanie wszystkich formalności związanych z przeprowadzaniem akcji.

Prywatnie uwielbia piesze wycieczki, filmy i dobre jedzenie, co idealnie się łączy - po wyczerpujących wycieczkach trzeba dobrze zjeść, a potem odpocząć przy wybornym filmie.

Sadź drzewa z Posadzimy.pl

Sadzimy drzewa niezależnie, a tereny które odnawiamy lub zalesiamy muszą spełnić szereg wymagań - dlatego możesz mieć pewność, że nasze wspólne drzewa trafią w odpowiednie miejsce. Nie chcemy po prostu sadzić drzew, my chcemy je sadzić w przemyślany, efektywny i możliwie najlepszy sposób :) Zajrzyj na stronę gdzie powstają nasze lasy, żeby dowiedzieć się więcej.

Dołącz do grona firm, którym zależy na naszym środowisku i posadź drzewa z Posadzimy.pl

Drzewko POSADŹ DRZEWA

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl