Dla firm / Pomysły na sadzenie / Branża hotelowa

Branża hotelowa

Pomysły na sadzenie drzew w Twojej firmie

BEZPŁATNA KONSULTACJA
Dlaczego branża hotelarska powinna sadzić drzewa?

Począwszy od działek pod inwestycję i materiałów używanych do budowy hoteli, po codzienne funkcjonowanie ośrodków i ich gości - każdy z tych aspektów wpływa na środowisko naturalne. Jak branża hotelarska może oddać naturze to, co jej zabiera? Przez sadzenie drzew - naturalnie :)

Szukasz pomysłu jak wykorzystać sadzenie drzew w branży hotelowej?

Pędzimy z inspiracją, choć pamiętaj - z Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Skontaktuj się z nami i zróbmy wspólnie coś dobrego dla Twojej firmy i polskich lasów.

Drzewo jako prezent do rezerwacji

Wyobraź sobie, że Twoi Klienci rezerwują pokój w hotelu - a w pokoju czeka na nich niezwykła niespodzianka - certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa. Spraw, by Twoi goście stali się Twoimi ambasadorami i przyciągnęli kolejnych przyjezdnych.

Drzewo do rezerwacji z dzieckiem

Nic nie cieszy tak rodziców, jak wyjątkowe niespodzianki dla ich dzieci. A jeśli po rezerwacji, w pokoju czekałby na nich certyfikat z imieniem małego podróżnika? Zachwyt gwarantowany, pozytywna opinia wystawiona, promocja w sieci i wśród bliskich zapewniona :)

Drzewo dla tych, którzy chcą więcej

Chcesz zachęcić do skorzystania z hotelowego spa, restauracji, czy centrum odnowy? Posadź drzewo jako podziękowanie za skorzystanie z usługi i zwróć uwagę Klientów na dodatkową ofertę.

Drzewo z okazji konkretnego wydarzenia

Chcesz zachęcić do przyjazdu w konkretnym terminie? Na majówkę, na ferie, a może na Dzień Wiosny, lub jesienne ładowanie baterii? Zapewnij, że każdy, kto w tym czasie wybierze Twój hotel, dostanie imienny certyfikat potwierdzający zasadzenie drzewa. Po co nocować u konkurencji, skoro u Ciebie czeka wartość dodana :)

Drzewo za wskazane działania

Chcesz wypromować w hotelu opcję self check-in? Pokaż, że każde osobiste zameldowanie, to nowe drzewo w polskich lasach. Niezależnie od tego, jakie akcje chcesz wypromować, zachęć do działania, dając gościom prezent w podziękowaniu za współpracę.

Drzewo za co tylko chcesz :) Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jak Partnerzy Posadzimy.pl sadzą drzewa:

Profitroom

Profitroom wierzy w społeczną odpowiedzialność biznesu, dlatego firma w swojej działalności znalazła miejsce na mnóstwo ekologicznych działań. Firma sadzi drzewa za rezerwacje przez swój system, dla pracowników, dla nowych Klientów, a hotele dołączające do programu #ShareHospitality sadzą w swoim imieniu kolejne 100 drzew.

Noclegowo.pl

Dla zespołu Noclegowo.pl - portalu oferującego wygodne rezerwacje noclegów - temat troski o środowisko jest bardzo istotny. Firma sadzi drzewa za każdy nowy dodany obiekt w Noclegowo. Dzięki temu im większy rozwój firmy, tym większy las :)

Bezpłatna konsultacja

To pewne, że drobiazg potrafi wpłynąć na wybory zakupowe Klientów, zadbaj więc o niego w swojej firmie.

Na spotkaniu porozmawiamy o możliwościach sadzenia w Twojej firmie - jak wpłynie to na Wasz wizerunek, dlaczego działania CSR są ważne i jak zacząć sadzenie.

Współpracuje z nami już ponad 300 firm, dołącz i Ty :)