PROCES SADZENIA

Posadź drzewa w kilka minut, czyli jak to działa

Poznaj nasz system i sprawdź, jak w kilka chwil możesz przejść na zieloną stronę biznesu razem z nami i setkami innych, świadomych firm.

Zarejestruj się na Posadzimy.pl 01

Załóż konto w naszym intuicyjnym systemie. Zajmie Ci to dosłownie mniej niż minutę i nic nie będzie Cię to kosztować.

Poznaj nasz panel 02

Dzięki niemu, możesz samodzielnie zlecać nam sadzenie drzew oraz zarządzać wszystkimi marketingowymi dodatkami, które otrzymujesz. W panelu zamówisz drzewa, pobierzesz faktury, widgety, czy zintegrujesz swoją stronę z panelem Posadzimy.pl i automatycznie zaczniesz sadzić drzewa. Z poziomu panelu możesz zarządzać swoją podstroną nadając opis, który poinformuje użytkowników naszego serwisu czym zajmuje się Twoja firma i dlaczego postanowiła sadzić drzewa.

Wygeneruj certyfikat 03

Jeśli chcesz możesz wygenerować personalizowane certyfikaty dla Klientów, Pracowników i Partnerów biznesowych. Bez problemu dodasz do nich swoje logo i własny tekst. Możesz też zarządzać swoją podstroną nadając opis, który poinformuje użytkowników naszego serwisu czym zajmuje się Twoja firma i dlaczego postanowiła sadzić drzewa.

Sadź drzewa jak tylko chcesz i za co chcesz 04

  • zwiększ wartość koszyka
  • zachwyć klientów
  • wyróżnij się
  • wypromuj usługę
  • zachęć do działania
  • wprowadź sadzenie drzew do DNA swojej firmy razem z nami!

A może chcesz zautomatyzować proces sadzenia? 05

Poznaj nasze wtyczki i API, które pozwolą Ci zintegrować Twoją stronę z naszym systemem i automatycznie sadzić drzewa za np. zakupy powyżej danej kwoty.

Dowiedz się więcej!

Resztę zostaw nam :) 06

Teraz pora na nas. Wyszukamy tereny, przygotujemy sadzonki, tereny oraz posadzimy Twoje drzewka w najbliższej akcji. Przygotujemy dla Ciebie materiały marketingowe z sadzenia, które pokażą Twoim Klientom, Pracownikom i Partnerom Biznesowym, że los polskich lasów jest dla Ciebie ważny. O wszystkich postępach będziemy informować Cię mailowo.

Jak to działa u innych?

Sprawdź, jak firmy współpracujące z nami korzystają z naszych rozwiązań!

Portal z ogłoszeniami o pracę i sadzenie drzew? Jasne, że tak 🙂 Just Join IT wprowadziło sadzenie drzew w swoje działania na wielu płaszczyznach. Przy okazji Dnia Wiosny za każde umieszczone ogłoszenie na portalu posadzili dla swoich Klientów drzewa, a podczas jedynej w Polsce Olimpiady dla programistów – każdy bilet zakupiony na Just Join Games oznacza jedno nowe drzewko w Polskich lasach.

Współpraca Posadzimy & Justjoin.it

I <3 marketing to najważniejsza marketingowa konferencja w Polsce, a jej organizatorzy potrafią zadbać o uczestników tego wydarzenia. Idąc z duchem czasów postanowili każdemu uczestnikowi prezentować nie tylko ogrom wiedzy, ale i drzewo. Każdy uczestnik po zakupie biletu otrzymuje na swoją skrzynkę mailową personalizowany certyfikat, a ich reakcje mówią jedno – taki prezent przy okazji konferencji, to strzał w 10.

Współpraca Posadzimy & Sprawny marketing

Timberland Plant The Future 1 kupiony zegarek – jedno drzewo Zegarki Timberland to nie tylko stylowy dodatek, ale także inicjatywa na rzecz naszej planety. W ramach akcji „Plant The Future”, kupując jeden zegarek marki Timberland, firma przyczynia się do zasadzenia 1 drzewa w polskich lasach.

Timberland wierzy w społeczną odpowiedzialność biznesu i już od ponad 7 dekad aktywnie angażuje się w proekologiczne działania. To prosta droga, by wyrazić swój ekologiczny wkład i pomóc chronić nasze środowisko.

Współpraca Posadzimy & Timberland

Maylily to sklep internetowy sprzedający produkty dla dzieci, mam i kobiet. Produkowane w Polsce, z myślą o wieloletnim użytkowaniu, w dobrych warunkach i miłej atmosferze oraz w sposób najbardziej zrównoważony.

Za każde dokonane zamówienie powyżej określonej kwoty w sklepie Maylily, zostanie posadzone jedno drzewo, a Klient otrzyma imienny certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa.

Współpraca Posadzimy & Maylily

Dobry zwyczaj wypożyczaj? A jakże! Szczególnie jak z wypożyczeniem w parze idzie posadzenie drzew – a taki właśnie plan na promocję swoich usług ma Gleevery.

Firma postanowiła posadzić 1000 drzew dla pierwszego tysiąca wypożyczeń sprzętu – sprzęty wypożyczone, Klienci zachwyceni
a drzewa posadzone – win, win, win 🙂

Współpraca Posadzimy & Gleevery

Profitroom wierzy w społeczną odpowiedzialność biznesu, dlatego firma w swojej działalności znalazła miejsce na mnóstwo ekologicznych działań.

Firma sadzi drzewa za rezerwacje przez swój system, dla pracowników, dla nowych Klientów, a hotele dołączające
do programu #ShareHospitality sadzą w swoim imieniu
kolejne 100 drzew.

Współpraca Posadzimy & Profitroom

Traffit stworzył kurs HR, z którego cały przychód przeznaczony został na sadzenie drzew. Akcja okazała się być prawdziwym majstersztykiem. Po miesiącu posadzili ponad 2000 drzew, a użytkownicy social mediów oszaleli na ich punkcie. Przez pierwszy tydzień akcji, ciężko było zobaczyć w social mediach wpisy inne niż te związane z udziałem w kursie 🙂

Sam kurs to niezwykła dawka wiedzy ze znakomitymi specjalistami – must have dla każdego HRowca, a pomysł połączenia tego z sadzeniem drzew to znakomita promocja i po prostu niesamowite działanie.

Współpraca Posadzimy & Traffit
1 / 7