Jak sadzić drzewa – CSR w branży finansowej

< powrót do listy wpisów

Wraz ze wzrostem świadomości konsumentów na temat zanieczyszczenia środowiska rośnie także potrzeba firm odpowiedzialnych społecznie. Przedsiębiorstwa dostosowują się do zmieniających się potrzeb konsumentów przez wdrożenie strategii CSR. Z badań Havas Media Group "Świadomość konsumentów oraz ich oczekiwania w zakresie działań CSR w Polsce" wynika, że konsumenci coraz częściej dostrzegają działania CSR! Różne sektory pokazują jak troszczą się o środowisko oraz społeczeństwo i etykę swoich działań, tym samym budując zaufanie wśród konsumentów. Dlatego właśnie odpowiedzialność społeczna jest tak istotna i kluczowa w branży finansowej. Zaufanie konsumenta jest wszystkim. To nie tylko zapewnienie konsumenta o racjonalności jego decyzji, ale także droga do długotrwałych relacji. Troska o środowisko i wpływ na zanieczyszczenie planety jest częstym działaniem, jakie firmy podejmują w ramach strategii CSR. Nic w tym dziwnego - ekologia jest potrzebna! Pokażemy Ci, jak możesz wprowadzić CSR w swojej firmie z pomocą sadzenia drzew - sprawdź!

Drzewo dla każdego Klienta

Pokaż swoim Klientom, że zależy Ci na zarówno na nich, jak i naszym wspólnym dobru - czyli planecie! Poinformuj swoich obecnych i nowych, potencjalnych Klientów, że sadzisz drzewa! Wyżej wspomnieliśmy o badaniu Havas Media Group, które pokazuje, że konsumenci zwracają uwagę na działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu. Twoje działania zostaną dostrzeżone i docenione! Zbuduj ze swoimi Klientami lojalną relację opartą na zaufaniu - z pomocą drzew! Posadź sadzonkę za każdego konsumenta, który zdecyduje się skorzystać z Twoich usług! Przyciągnie to nowych klientów oczekujących CSR, a także zatrzyma stałych - jest to wartość, która jest dobra dla wszystkich! 

Drzewo za każdą wykupioną usługę

Zmotywuj swoich Klientów do zakupu usług przez dodanie do nich świetnego gratisu - świadomości o pozytywnym wpływie na środowisko! Posiadasz w swojej ofercie usługi, które nie są wystarczająco popularne? Możesz podnieść wartość mniej popularnych usług i dodatkowo zachęcić swoich konsumentów do skorzystania z Twojej oferty z pomocą drzew!

Drzewo za skorzystanie z konkretnego pakietu

Uatrakcyjnij swoje pakiety poprzez dodanie do nich drzew! Klienci kochają pakiety - a drzewo w pakiecie to podwójna radość! Sprezentowanie drzewa za skorzystanie z pakietu może być idealnym sposobem na zwrócenie uwagi Klienta na Twoje usługi i produkty! Pokaż swoim Klientom pakiety, które będą dla nich świetną okazją - i przyczynią się do pozytywnych działań na rzecz naszej planety! 

Drzewo dla pracowników za specjalne osiągnięcia

Doceń swoich pracowników w bardzo prosty sposób - posadź drzewa w ich imieniu! Udowodnij im, że ich działanie nie tylko robi coś dobrego dla firmy, ale także dla nas wszystkich! Każde większe osiągnięcie celebrujcie nowym drzewkiem. Osiągnięcie konkretnej sprzedaży lub podpisanie określonej liczby umów? Brzmi jak świetna okazja do posadzenia kolejnego drzewa! Pokaż swoim pracownikom, że losy naszej planety nie są Ci obojętne - a Twoi pracownicy pokażą Ci swoje zaangażowanie! Zasadźcie swój firmowy las! :)

Pokaż swoje zaangażowanie w ekologię z Posadzimy.pl! 

Bycie odpowiedzialnym społecznie to nie tylko pozytywny wizerunek marki w świadomości Klientów, inwestorów i partnerów biznesowych! Wdrażanie strategii CSR to także zaangażowanie pracowników, wartość dodatnia firmy, przewaga konkurencyjna, a przede wszystkim - pozytywny wpływ na nasze środowisko! Brzmi, jak sytuacja win-win, prawda? :) W Posadzimy.pl wiemy o tym najlepiej, dlatego z nami możesz posadzić drzewa w imieniu Twojej firmy, jej pracowników lub dla Klientów. Posadź drzewka za każdego nowego pracownika, Klienta, wykupioną usługę lub wykorzystaj drzewa w swoim evencie - jako dodatek do pakietów startowych lub nagrody w konkursach. W zamian dostaniesz specjalny certyfikat potwierdzający sadzenie, zadowolonych pracowników, Klientów i świadomość o realnej odpowiedzialności społecznej Twojego przedsiębiorstwa! :)

Prowadzisz sklep e-commerce? Sprawdź, jakie pomysły ma wykorzystanie drzew przygotowaliśmy dla Ciebie! 
A może nie znalazłeś pomysłu dla siebie? Skontaktuj się z nami - jesteśmy pewni, że razem wymyślimy najlepszy sposób na wykorzystanie sadzenia drzew w Twojej firmie! :)

Dyskusja

305822
posadzonych przez nas drzew