Jak wykorzystać sadzenie drzew w deweloperce?

< powrót do listy wpisów

Deweloperka i przemysł budowany to branża, która w znacznym stopniu wpływa na zanieczyszczenie środowiska. Szacuje się, że branża odpowiada za emisję 38 proc. dwutlenku węgla do powietrza. Każdy etap realizacji projektu może być czynnikiem wpływającym na zanieczyszczenie - od produkcji materiałów przez transport do oddania budynku do użytku. W obecnych czasach biznes społecznie odpowiedzialny staje się standardem na rynku budowlanym - a ekodeweloperka staje się istotnym elementem w zakupie domu. Według badania przeprowadzonego przez organizacje Nielsen, aż 81% ankietowanych z całego świata oczekuje od firm troski o środowisko. Zatem, czy deweloper może prowadzić firmę zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju? 

EKOdeweloper - czyli kto?

EKOdeweloper zwraca uwagę na środowisko - i tą troskę przenosi także na budowę! Zastosowanie ekologicznych rozwiązań na etapie budowy pomaga w ograniczeniu emisji dwutlenku węgla wytwarzanego w trakcie pracy - a także w zmniejszeniu kosztów użytkowania mieszkań. Te rozwiązania zachęcają Klientów, którzy poszukują mieszkania wybudowanego w zgodzie z ekologią. Badanie „Odpowiedzialnie mieszkać” wykazało, ze potencjalni nabywcy mieszkań są otwarci na wszelkie innowacje wspierające dbałość o środowisko! Od czujników ruchu w światłach do zgniatarki plastiku - Klienci chcą ekologii w swoim życiu! A EKOdeweloper może pójść dalej i oddać środowisku to, co zostało mu zabrane w trakcie budowy! Posadzenie drzew to świetny sposób na dorzucenie cegiełki do dobra naszej planety - w końcu drzewa to nasz naturalny filtr powietrza! Zatem - jak sadzić w deweloperce? Sposobów jest mnóstwo - poniżej znajdziesz kilka! Korzystaj śmiało! :)

Drzewo za każde sprzedane mieszkanie

Kupno własnego mieszkania zawsze jest świetną okazją do świętowania! Daj swoim Klientom jeszcze więcej powodów do szczęścia - wraz z mieszkaniem sprezentuj im drzewa! 

Drzewo za każdy sprzedany metr2

Im większe mieszkanie, tym lepiej - i tym więcej nowych drzew w lasach! Posadź dla swoich Klientów cały las! 

Drzewo za określoną liczbę budynków powstałych w firmie

Pokaż zaangażowanie Twojej firmy w proekologiczne działania i udowodnij, że większy rozwój Twojej firmy = lepszy stan naszych lasów!

m2 terenu pod budowę = taki sam m2 terenu na las

Las wieżowców? Możesz potraktować to dosłownie - i zasadzić prawdziwy las! Każdy metr2 terenu, który zostanie przeznaczony na budowę budynków oznacza kolejny m2 zasadzonych drzewek! Brzmi świetnie!

Zadbaj o zrównoważony rozwój swojego biznesu z Posadzimy.pl!

Bycie odpowiedzialnym społecznie to nie tylko pozytywny wizerunek marki w świadomości Klientów, Inwestorów i Partnerów biznesowych! Wdrażanie strategii CSR to także zaangażowanie pracowników, wartość dodatnia firmy, przewaga konkurencyjna, a przede wszystkim - pozytywny wpływ na nasze środowisko! Brzmi, jak sytuacja win-win, prawda? :) W Posadzimy.pl wiemy o tym najlepiej, dlatego z nami możesz posadzić drzewa w imieniu Twojej firmy, jej pracowników lub dla Klientów. Posadź drzewka za każdego nowego pracownika, Klienta, wykupioną usługę lub wykorzystaj drzewa w swoim evencie - jako dodatek do pakietów startowych lub nagrody w konkursach. W zamian dostaniesz specjalny certyfikat potwierdzający sadzenie, zadowolonych pracowników, Klientów i świadomość o realnej odpowiedzialności społecznej Twojego przedsiębiorstwa! :)

Nie ma tu idealnego pomysłu na sadzenie drzew dla Ciebie i Twojej firmy? Skontaktuj się z nami - jesteśmy pewni, że razem wymyślimy najlepszy sposób na wykorzystanie sadzenia drzew w Twojej firmie! :)

Dyskusja

162557
posadzonych przez nas drzew