1100 posadzonych przez nas drzew
Powierzchnia lasu: 2442 m2
Tlen dla 737 osób rocznie
Zwróciliśmy 63800 kg papieru

Ratujmy zielone płuca świata, zanim zrobi się za późno

Boston Consulting Group doradza czołowym liderom biznesowym i społecznym celem wspierania ich w mierzeniu się z najistotniejszymi wyzwaniami.

Największy wpływ na społeczeństwo wywieramy poprzez współpracę z naszymi klientami. Pozostajemy głęboko zaangażowani we wspieranie rozwoju lokalnych społeczości, co czynimy za sprawą stawiania sobie ambitnych celów w zakresie wpływu społecznego i zrównoważonego rozwoju. Dążymy do wpływania na klimat i środowisko, globalną agendę rozwoju, zdrowie czy edukację.

Jesteśmy jednak świadomi, że wyżej opisane działania nie wystarczą w dobie kryzysu klimatycznego. Dlatego też pragniemy robić więcej, by ograniczyć nasz ślad węglowy. We wrześniu ubiegłego roku zobowiązaliśmy się do osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2030 roku.

Nasze sadzenia

W lutym 2021 zorganizowaliśmy wirtualną konferencję poświęconą zrównoważonemu rozwojowi. Nie chcąc poprzestać jedynie na dyskusjach na ten temat, zdecydowaliśmy się podjąć także działania. W efekcie zasadziliśmy 1100 drzew, po 100 na każdego z naszych 11 wyjątkowych panelistów.

1100 1221 m2 25/03/2021

Gdzie posadziliśmy drzewa firmy Boston Consulting Group