Sadzenie Wiosna 2024
20730
Liczba drzew
23010m2
Powierzchnia lasu *
13889.1
Tlen dla osób rocznie *
20730
Liczba drzew
124380kg
Pochłanianie co2/rok *
1202340kg
Ilość zwróconego papieru *
* dane szacunkowe, niepoparte badaniami naukowymi
wkrótce

Wiosna 2024

Drzewa, które urosną dzięki Wam, będziemy sadzić w kilku fantastycznych miejscach. Gdzie wiosną zadzieje się magia? Te szczegóły już wkrótce! 🙂

Aktualnie szukamy miejsc na mapie Polski, w których możemy posadzić nasze wspólne drzewa wiosną 2024. Wybrane przez nas tereny muszą spełniać szereg wymagań. Naszą intencją oprócz posadzenia w Polsce dużej liczby sadzonek jest także zapewnienie Was o tym, że nasze wspólne drzewa będą częścią środowiska naturalnego tak długo, jak tylko to będzie możliwe! Dowiedz się, jak wybieramy miejsca do sadzeń na naszym blogu.

Chcesz dołączyć do grona naszych niezwykłych Partnerów? Przejdź na zieloną stronę biznesu – posadź swoje firmowe drzewa, generuj personalizowane certyfikaty potwierdzające, że Twoja firma robi coś dobrego dla polskich lasów, a już wiosną Twoje drzewka trafią fizycznie do polskich lasów. Wspólnie zazieleńmy Polskę – drzewo po drzewie 😊 Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź, jak możesz wprowadzić ekologiczne działania do swojej firmy.

Ranking sadzeń

Sortuj posadzenia: Najnowsze Najwięcej