Sadzenie Jesień 2023
81115
Liczba drzew
90037m2
Powierzchnia lasu *
54347.05
Tlen dla osób rocznie *
81115
Liczba drzew
486690kg
Pochłanianie co2/rok *
4704670kg
Ilość zwróconego papieru *
* dane szacunkowe, niepoparte badaniami naukowymi
wkrótce

Jesień 2023

Już niebawem nasze wspólne drzewka będziemy sadzić w kilku fantastycznych miejscach. Gdzie jesienią zadzieje się magia? Uchylamy rąbka tajemnicy – poznaj pierwsze miejsca sadzeń:

Radomsko

W Radomsku byliśmy już na poprzednim sadzeniu, wiosną tego roku. Dzięki zaangażowaniu lokalnego starostwa powiatowego udało nam się dotrzeć do kolejnych zniszczonych terenów leśnych – i tak oto możemy podzielić się informacją, że jesienią posadzimy w Radomsku 23000 sadzonek sosny oraz 3900 sadzonek drzew liściastych. Przez to wspólnie odnowimy tam 4 działki leśne, czyli łącznie 3,33 ha lasu!

Łódź

Dzięki współpracy z łódzkim Zarządem Zieleni Miejskiej posadzimy w Łodzi co najmniej 50 000 nowych drzew, różnych gatunków. Co ciekawe, w odróżnieniu od Radomska nie mamy tutaj do czynienia z odnowieniem zniszczonych terenów leśnych, lecz z zalesianiem terenów, które dotychczas lasami nie były. Nie możecie się doczekać efektów? My też!

Kolejne miejsce – już niebawem! Śledź nas na LinkedIn i bądź na bieżąco 🙂

Twoja Firma także może dołączyć do grona ponad 600 świadomie odpowiedzialnych firm – posadź swój firmowy las, generuj personalizowane certyfikaty potwierdzające, że Twoja firma robi coś dobrego dla polskich lasów. Wspólnie zazieleńmy Polskę – drzewo po drzewie. Posadź z nami drzewa do 30 września, a jeszcze w tym roku trafią do leśnego ekosystemu 🙂 Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź, jak możesz wprowadzić ekologiczne działania do swojej firmy.

Ranking sadzeń

Sortuj posadzenia: Najnowsze Najwięcej