Sadzenie Jesień 2022
61710
Liczba drzew
68498.1m2
Powierzchnia lasu *
41345.7
Tlen dla osób rocznie *
61710
Liczba drzew
370260kg
Pochłanianie co2/rok *
3579180kg
Ilość zwróconego papieru *
* dane szacunkowe, niepoparte badaniami naukowymi
posadzone

Jesień 2022

Dziękujemy, że sadzisz z nami! Jesienią 2022 drzewa, które urosną dzięki Wam posadziliśmy w trzech fantastycznych miejscach, w różnych zakątkach Polski. Tak, by każdy z Was, niezależnie od miejsca zamieszkania, mógł odetchnąć świeżym powietrzem w lesie, do którego powstania dołożył swoją cegiełkę 🙂 Gdzie jesienią zadziała się magia?

Chojnice (woj. pomorskie)
Nowość na zielonej mapie Posadzimy.pl, która na pewno ucieszy naszych wspaniałych Partnerów z Pomorza 🙂 W Chojnicach, na terenach, które zostały zniszczone w wyniku wichur posadziliśmy w tym roku 14 210 drzew. Dzięki Wam rosną tu: sosny, dęby, brzozy, jarzębie oraz graby.

Liczba posadzonych drzew: 14 210
Lokalizacja sadzenia: link
Potwierdzenie posadzenia: link

Kamienna Góra
Po wiosennym sadzeniu wracamy ponownie do znakomitej Kamiennej Góry! Odnawiamy tu tereny leśne zniszczone przez burze i anomalie pogodowe. Kwota, którą gmina zaoszczędzi dzięki naszej współpracy, zostanie przeznaczona na inne, ważne społecznie cele. W Kamiennej Górze posadziliśmy 3 tysiące nowych drzew. Dzięki Wam rosną tu przede wszystkim nowe buki.

Liczba posadzonych drzew: 3 000
Lokalizacja sadzenia: link
Potwierdzenie posadzenia: link

Ogrodzieniec
Tereny przeznaczone na sadzenie z Posadzimy.pl w gminie Ogrodzieniec to miejsca zniszczone w wyniku gwałtownej burzy. Las, który od lat rośnie w siłę dzięki naszej współpracy, w tym roku zyskał kolejne, nowe 44 500 drzew. Dzięki Wam rosną tu nowe sosny oraz brzozy!

Liczba posadzonych drzew: 44 500
Lokalizacja sadzenia: link
Potwierdzenie posadzenia: link

Ranking sadzeń

Sortuj posadzenia: Najnowsze Najwięcej