BRANŻA

Aplikacje SaaS

Obecne czasy - zmiany klimatu i rosnące temperatury stały się polem do dyskusji - czy firmy powinny angażować się w sprawy społeczne? Krótka odpowiedź brzmi: Tak! Branża SaaS działająca głównie w chmurach, także chce i może dołożyć swoją cegiełkę do poprawy stanu naszego środowiska.

Skontaktuj się z nami!

Szukasz pomysłu jak wykorzystać sadzenie drzew w branży SaaS?

Pędzimy z inspiracją, choć pamiętaj - z Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Skontaktuj się z nami i zróbmy wspólnie coś dobrego dla Twojej firmy i polskich lasów.

Drzewo za rejestrację

Taki prezent za rejestrację w Twoim systemie to sposób na doskonałe przywitanie nowego Klienta. Rozpocznij budowanie relacji z odbiorcą już podczas jego pierwszych kroków w Twojej firmie.

Drzewo za konkretny pakiet

Zwróć uwagę Klienta na wybrany pakiet lub usługi dołączając do nich drzewo i efektywnie sprzedawaj swoje produkty.

Drzewo na rocznicę współpracy z Klientem

Chcesz zrobić wrażenie na swoim Kliencie lub Partnerze Biznesowym? Pokaż mu, że doceniasz Waszą współpracę. Porzuć nudne długopisy, kubki i notesy na rzecz drzew posadzonych w jego imieniu.

Drzewo za okrągłą liczbę Klientów

Mały sukces w firmie = więcej drzew w lesie. Świętuj swoje osiągnięcia w świetnym stylu i zrób przy okazji coś dobrego – posadź firmowy las 🙂

Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jak Partnerzy Posadzimy.pl sadzą drzewa:

Traffit - Drzewa za wykupienie Kursu

Traffit to firma, która współpracuje z nami ponad rok. Z założenia sadzą drzewo za każdego nowego użytkownika swoich usług - co oczywiście jest równoznaczne z uwielbieniem ze strony ich nowych Klientów. Ale postanowili zrobić coś więcej - stworzyli kurs HR, kosztujący 49 zł, z czego całość popędziła na sadzenie drzew. Akcja okazała się być prawdziwym majstersztykiem. Po miesiącu posadzili ponad 2000 drzew, a użytkownicy social mediów oszaleli na ich punkcie. Przez pierwszy tydzień akcji, ciężko było zobaczyć w social mediach wpisy inne niż te związane z udziałem w kursie. Sam kurs to niezwykła dawka wiedzy ze znakomitymi specjalistami - must have dla każdego HRowca, a pomysł połączenia tego z sadzeniem drzew to znakomita promocja i po prostu niesamowite działanie.

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl