Biznes

Branża eventowa i Posadzimy.pl

28 maja, 2024 | Kasia Bobińska

Możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że eventy i sadzenie drzew to przepis na związek doskonały. Drzewko dla każdego uczestnika konferencji, drzewko w ramach podziękowania dla prelegentów, drzewko zamiast niepotrzebnych gadżetów. Sadzenie drzew podczas Twojego eventu może być świetnym rozwiązaniem, które nie tylko wyróżni Twoje wydarzenie, ale też odda naturze, to co jej zabierasz, a przede wszystkim zachwyci Twoich gości. A wiemy, co mówimy, wśród naszych Partnerów jest mnóstwo organizatorów eventów, zainspiruj się więc i zobacz jak Twój event może wpleść sadzenie drzew w swoje działania. 

 

Prezent, który zachwyca 

Sadzenie drzew to nie tylko niezwykły prezent dla natury - to również doskonały podarunek dla gości Twojego wydarzenia i świetne uzupełnienie ścieżki zakupu biletu na event. Wyobraź sobie to uczucie kiedy kupujesz bilet na wydarzenie, a na mailu, w ramach podziękowania czeka certyfikat potwierdzający sadzenie drzewa, tak po prostu - coś dla Ciebie od organizatora wydarzenia, ekstra dodatek dzięki któremu zapamiętasz event jeszcze lepiej. Gwarantujemy, że taki prezent zachwyca - ale nie musisz nam wierzyć na słowo, spójrz jak reagują uczestnicy konferencji I <3 marketing&technology na taki właśnie prezent. 

 

Eventy, które mają sadzenie drzew w swoim DNA

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Największe wydarzenie filmowe w Polsce wymaga niezwykłych rozwiązań. Organizatorzy od lat pokazują, że event może stawiać na ekologię - zielone rozwiązania, rezygnacja z napojów w plastikowych butelkach, ograniczenie druków - a do tego sadzenie lasów. Dzięki naszej współpracy ekipy filmowe promujące swoje filmy podczas Festiwalu otrzymują certyfikat potwierdzający sadzenie drzewa zamiast zbędnych gadżetów - reakcje mówią same za siebie. Certyfikaty wystawiane są ręcznie, personalizowane dla każdej z ekip filmowych. Dzięki Festiwalowi zamiast kwiatów, czy gadżetów goście otrzymują coś, co zostanie na lata w polskich lasach :) Branża filmowa w Polsce kwitnie, Filmowy las rośnie z każdym rokiem, a ekipy filmowe zachwycają się tak przemyślanym prezentem. 

 

I <3 marketing & technology

I <3 marketing to najważniejsza marketingowa konferencja w Polsce, a jej organizatorzy potrafią zadbać o uczestników tego wydarzenia. Idąc z duchem czasów postanowili każdemu uczestnikowi prezentować nie tylko ogrom wiedzy, ale i drzewo. Każdy uczestnik po zakupie biletu otrzymał swój personalizowany certyfikat, a ich reakcje mówią jedno - taki prezent przy okazji konferencji, to strzał w 10. System konferencji został zintegrowany z panelem Posadzimy.pl, dzięki czemu drzewka sadzą się automatycznie, a każdy uczestnik zaraz po zakupie biletu otrzymuje personalizowany certyfikat potwierdzający sadzenie. 

Founders Mind

Founders Mind to nie tylko konferencja, ale przede wszystkim miejsce, gdzie znaleźć można ambitnych ludzi, którzy chcą budować swoje przedsiębiorstwa i dbają codziennie o rozwój swoich firm. Każda edycja wydarzenia przyciąga tysiące niezwykłych uczestników, właścicieli najróżniejszych biznesów a do tego przyczynia się do posadzenia nowych drzew w polskich lasach. Bo każdy uczestnik, to nowe drzewka. System Founders Mind w kilka minut zintegrowaliśmy z panelem Posadzimy.pl, dzięki czemu drzewka sadzą się automatycznie, a każdy uczestnik zaraz po zakupie biletu otrzymuje personalizowany certyfikat potwierdzający sadzenie. 

 

 

Dlaczego warto uwzględnić współpracę z Posadzimy.pl podczas Twojego eventu? 

Wyróżnisz się

Kubki, smycze, pendrive – to gadżety reklamowe, które nie tylko nie zrobią wrażenia na uczestnikach, ale również bardzo szybko zostaną zapomniane, lub wyrzucone. Zamiast tego podaruj imienny certyfikat potwierdzający zasadzenie drzewa – chyba nie ma nic lepszego niż pozytywny wpływ na planetę, prawda?

Zachęcisz więcej osób do udziału w Twoim wydarzeniu

Nic tak nie jednoczy, jak wspólny cel. A czy nie jest doskonałym celem ratowanie polskich lasów, zadbanie o to żebyśmy mieli gdzie chodzić na spacery, grzybobranie, czy piknik? Dzięki tak niezwykłemu prezentowi jak drzewko, wieść o Twoim evencie niesie się dalej w świat, komentarze uczestników mówią same za siebie :)

Zrobisz coś dobrego dla planety

Pokaż innym, że losy planety nie są Ci obojętne - w prosty sposób możesz zrobić coś naprawdę ważnego i istotnego - nie tylko podarujesz niezapomniany prezent uczestnikom, ale też wspomożesz odnawianie lasów w Polsce. Zadbaj o zrównoważony biznes i pokaż, że dbanie o ekologię, to nie tylko puste słowa dla Twojej firmy. 


Chcesz wpleść ekologię w swoje wydarzenie? Nic trudnego :)

Możesz dodać prezent w postaci posadzonego drzewa do swojego akredytacyjnego lub w ramach prezentu. A może wolisz zasadzić drzewo dla każdego uczestnika za rejestrację na Twój event? Albo zasadzić drzewo w zamian za wykonanie określonej akcji przez uczestników Twojego eventu? Możesz w kilka chwil wpleść sadzenie drzew do swojego wydarzenia - a my we wszystkim Ci pomożemy. Sprawdź, jakie to proste! 

Organizujesz event? Daj znać, pomożemy Ci sprawić, by stał się wyjątkowy: kontakt@posadzimy.pl 

 

Autor wpisu
Kasia Bobińska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

Ekologia
14 czerwca, 2022
Drzewa – naturalna bariera przed zanieczyszczeniami

Możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że eventy i sadzenie drzew to przep...

PRZECZYTAJ WPIS
Case studies
21 lipca, 2022
Kilka słów od Was – opinie o Posadzimy.pl

Możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że eventy i sadzenie drzew to przep...

PRZECZYTAJ WPIS
Biznes
28 maja, 2024
Branża eventowa i Posadzimy.pl

Możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że eventy i sadzenie drzew to przep...

PRZECZYTAJ WPIS