Dlaczego nie zapraszamy firm na sadzenie?

< powrót do listy wpisów

"Czy możemy przyjechać na sadzenie", "Czy nasza firma może pomóc w sadzeniu?” – często otrzymujemy takie pytania. Odpowiedź na nie może pewnie niektórych zasmuci – ponieważ na sadzenie nie zapraszamy nikogo (nie licząc oczywiście naszych ekspertów od sadzenia) 😉 Zatem uprzedzamy wszystkie pytania, nie trzymamy już nikogo w niepewności, nie kryjemy się w lasach i odpowiadamy…

Dlaczego nie zapraszamy firm na sadzenie

Sadzenie w Posadzimy.pl to niezwykle ważne wydarzenie – zatem dokładamy wszelkich starań, aby odbyło się ono w dobrych warunkach. Dopracowujemy nasz plan tak, aby sadzenie było idealne w każdym szczególe. Przede wszystkim zależy nam na przeprowadzeniu profesjonalnego sadzenia. Profesjonalnego – czyli jakiego? Czyli takiego, w których to drzewa są najważniejsze!

Jak sadzić, żeby nie przesadzić – czyli sadzenie z Posadzimy.pl

Drzewa, tak jak inne rośliny, mają swój naturalny cykl życia. W Posadzimy.pl wzięliśmy to pod uwagę, dlatego nasze drzewa sadzimy dwa razy w roku - wiosną i jesienią! Dlaczego? Bo właśnie w tych okresach występują najlepsze warunki atmosferyczne dla nowych drzew - umiarkowana temperatura i duża ilość opadów. Co jeszcze bierzemy pod uwagę? Naprawdę wiele! Stan sadzonki, ekosystem panujący na danym terenie, zdrowie gleby, wielkość miejsca do sadzenia itd. Na szczęście nasi eksperci są najlepsi i dokładnie wiedzą, z czym się to je - a raczej sadzi :) Sadzenie drzew na dużą skalę wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, sprzętu i bardzo dobrej organizacji - dlatego zatrudniamy do tego celu specjalistów, którzy zajmują się lasami od lat, co daje nam gwarancję profesjonalizmu. Bo sadzenie drzew to sztuka. Sztuka, która rządzi się własnymi prawami - a trzeba je przestrzegać, żeby z sadzonek powstały duże drzewa! :)

Sadzenie drzew dla środowiska, nie dla eventu

Nasze sadzonki w końcu stworzą pełnoprawny ekosystem! Aby do tego doszło, musimy zadbać o to, żeby te niezwykle delikatne roślinki miały zapewnione wszystko, czego potrzebują! Chcemy działać ekologicznie - zależy nam, by drzewa były posadzone tak, by się przyjęły i służyły jak najdłużej. Dlatego musimy także uchronić je przed tym, co im może zaszkodzić w rozwoju. I już teraz możemy z pewnością powiedzieć – nie potrzebują one zadeptania, czy też więcej spalin z samochodów uczestników eventu. A to właśnie te elementy mogą być skutkiem ubocznym tworzenia eventu z sadzenia. Pomoc naturze jest naszą misją numer 1 – zatem robimy wszystko, żeby nasz wkład w poprawę środowiska był jak najlepszy! Każda negatywna ingerencja w sadzenie zmniejsza szansę naszych sadzonek na prawidłowy rozwój! Nie chcemy, żeby nasze sadzenie poszło na marne - dlatego właśnie eventy integracyjne, czy imprezy przy sadzeniu niestety nie są możliwe! Naszym celem jest umożliwienie firmom zrobienia czegoś dobrego dla polskich lasów, nie eventy integracyjne - nie wpisuje się w to nasz zakres kompetencji :)

Jednak zrobimy wszystko, żeby informacje o sadzeniu Cię nie ominęły! Zdjęcia i relacje z sadzenia znajdziesz na naszych oficjalnych profilach w mediach społecznościowych - zarówno na naszym FacebookuInstagramie oraz na LinkedInie! 

 

Posadź z nami firmowy las!

Wyróżnij się na tle konkurencji, postaw na innowacyjne i ekologiczne rozwiązania - sadź drzewa w imieniu Twojej Firmy i wspólnie z Posadzimy.pl powiększaj polskie lasy!

Sadzenie drzew w naszym systemie jest niezwykle proste - dosłownie Ty klikasz, my sadzimy. Dbanie o ekologię jeszcze nigdy nie było takie proste :) Zajerestruj się bezpłatnie na www.Posadzimy.pl już teraz, posadź pierwsze firmowe drzewka i otrzymaj certyfikat potwierdzający sadzenie w kilka minut!

Psst! Po rejestracji czeka na Ciebie niespodzianka - sprawdź i przekonaj się :)

Umów się z nami na bezpłatną konsultację - na spotkaniu porozmawiamy o korzyściach z wdrożenia sadzenia drzew w Twojej Firmie, dopasujemy akcję drzew pod Twoje potrzeby - a także chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

Skontaktuj się z nami i zobacz, ile dobrego możemy zrobić dla Twojej firmy - i polskich lasów :)

kontakt@posadzimy.pl

Dyskusja

347940
posadzonych przez nas drzew