Dlaczego nie zapraszamy firm na sadzenie?

< powrót do listy wpisów

"Czy możemy przyjechać na sadzenie", "Czy nasza firma może pomóc w sadzeniu?” – często otrzymujemy takie pytania. Odpowiedź na nie może pewnie niektórych zasmuci – ponieważ na sadzenie nie zapraszamy nikogo (nie licząc oczywiście naszych ekspertów od sadzenia) 😉 Zatem uprzedzamy wszystkie pytania, nie trzymamy już nikogo w niepewności, nie kryjemy się w lasach i odpowiadamy…

Dlaczego nie zapraszamy firm na sadzenie

Sadzenie w Posadzimy.pl to niezwykle ważne wydarzenie – zatem dokładamy wszelkich starań, aby odbyło się ono w dobrych warunkach. Dopracowujemy nasz plan tak, aby sadzenie było idealne w każdym szczególe. Przede wszystkim zależy nam na przeprowadzeniu profesjonalnego sadzenia. Profesjonalnego – czyli jakiego? Czyli takiego, w których to drzewa są najważniejsze!

Jak sadzić, żeby nie przesadzić – czyli sadzenie z Posadzimy.pl

Drzewa, tak jak inne rośliny, mają swój naturalny cykl życia. W Posadzimy.pl wzięliśmy to pod uwagę, dlatego nasze drzewa sadzimy dwa razy w roku - wiosną i jesienią! Dlaczego? Bo właśnie w tych okresach występują najlepsze warunki atmosferyczne dla nowych drzew - umiarkowana temperatura i duża ilość opadów. Co jeszcze bierzemy pod uwagę? Naprawdę wiele! Stan sadzonki, ekosystem panujący na danym terenie, zdrowie gleby, wielkość miejsca do sadzenia itd. Na szczęście nasi eksperci są najlepsi i dokładnie wiedzą, z czym się to je - a raczej sadzi :) Sadzenie drzew na dużą skalę wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, sprzętu i bardzo dobrej organizacji - dlatego zatrudniamy do tego celu specjalistów, którzy zajmują się lasami od lat, co daje nam gwarancję profesjonalizmu. Bo sadzenie drzew to sztuka. Sztuka, która rządzi się własnymi prawami - a trzeba je przestrzegać, żeby z sadzonek powstały duże drzewa! :)

Sadzenie drzew dla środowiska, nie dla eventu

Nasze sadzonki w końcu stworzą pełnoprawny ekosystem! Aby do tego doszło, musimy zadbać o to, żeby te niezwykle delikatne roślinki miały zapewnione wszystko, czego potrzebują! Chcemy działać ekologicznie - zależy nam, by drzewa były posadzone tak, by się przyjęły i służyły jak najdłużej. Dlatego musimy także uchronić je przed tym, co im może zaszkodzić w rozwoju. I już teraz możemy z pewnością powiedzieć – nie potrzebują one zadeptania, czy też więcej spalin z samochodów uczestników eventu. A to właśnie te elementy mogą być skutkiem ubocznym tworzenia eventu z sadzenia. Pomoc naturze jest naszą misją numer 1 – zatem robimy wszystko, żeby nasz wkład w poprawę środowiska był jak najlepszy! Każda negatywna ingerencja w sadzenie zmniejsza szansę naszych sadzonek na prawidłowy rozwój! Nie chcemy, żeby nasze sadzenie poszło na marne - dlatego właśnie eventy integracyjne, czy imprezy przy sadzeniu niestety nie są możliwe! Naszym celem jest umożliwienie firmom zrobienia czegoś dobrego dla polskich lasów, nie eventy integracyjne - nie wpisuje się w to nasz zakres kompetencji :)

Jednak zrobimy wszystko, żeby informacje o sadzeniu Cię nie ominęły! Zdjęcia i relacje z sadzenia znajdziesz na naszych oficjalnych profilach w mediach społecznościowych - zarówno na naszym FacebookuInstagramie oraz na LinkedInie

Zadbaj o nasze środowisko z Posadzimy.pl

Już wiesz, dlaczego niestety nie możemy zaprosić Cię na fizyczne sadzenie. Zapraszamy za to do wirtualnego sadzenia na stronie Posadzimy.pl! W ten sposób możesz w bardzo prosty sposób pomóc środowisku - bez wychodzenia z domu! Posadź swoje drzewo w kilka kliknięć - a my wyślemy do Ciebie imienny certyfikat! Resztę zostaw już nam! Zakupimy sadzonki, znajdziemy odpowiednie miejsce, przygotujemy teren i posadzimy! Dzięki Tobie wspomagamy polskie lasy! Do końca września zbieramy ostatnie sadzonki do jesiennego sadzenia! Posadź wirtualnie już teraz! Sprawdź, jakie to proste!

Dyskusja

136231
posadzonych przez nas drzew