Dla firm / Pomysły na sadzenie / Branża eventowa

Eventowa

Pomysły na sadzenie drzew w Twojej firmie

BEZPŁATNA KONSULTACJA
Co się stanie, gdy połączysz swój event z dbaniem o naszą planetę?

Podwójnie zadowolonych uczestników i więcej drzew. Drzewa są świetne - jako prezent, naturalny filtr powietrza, a także jako nieszablonowy dodatek do Twojego eventu. Goście chętniej pochwalą i tym samym rozreklamują wydarzenie dostając kreatywny prezent- wiemy z doświadczenia :)

Szukasz pomysłu jak wykorzystać sadzenie drzew na Twoim evencie?

Pędzimy z inspiracją, choć pamiętaj - z Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Skontaktuj się z nami i zróbmy wspólnie coś dobrego dla Twojej firmy i polskich lasów.

Drzewo jako dodatek do pakietów startowych i akredytacyjnych

Kubki, smycze, pendrive – to gadżety reklamowe, które nie tylko nie zrobią wrażenia na uczestnikach, ale również bardzo szybko zostaną zapomniane lub wyrzucone. Zamiast tego, podaruj imienny certyfikat potwierdzający zasadzenie drzewa - zadowolenie gości eventu i promocja w sieci - gwarantowane.

Drzewo jako nagrody w konkursach

Nic tak nie zachęca do udziału w konkursie, jak świetna nagroda gwarantowana. Drzewko to niewielki koszt - który przekłada się na większą liczbę osób biorących udział w rywalizacji. Zachęć do udziału w konkursie i powiększ liczbę drzew w polskich lasach.

Dodatek za uczestnictwo w badaniach, wypełnienie ankiety, zostawienie opinii

Pokaż, że czas poświęcony na wypełnienie Twojej ankiety nie pójdzie na marne. Zachęć do działania, posadź drzewo za wypełnienie ankiety. Gwarantujemy, że liczba (pozytywnych) opinii wzrośnie jak nowe drzewa w polskich lasach :)

Drzewo za co tylko chcesz :) Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jak Partnerzy Posadzimy.pl sadzą drzewa:

sprawny.marketing - I <3 marketing

I love marketing to najważniejsza marketingowa konferencja w Polsce, a jej organizatorzy potrafią zadbać o uczestników tego wydarzenia. Idąc z duchem czasów postanowili każdemu uczestnikowi prezentować nie tylko ogrom wiedzy, ale i drzewo. Każdy uczestnik po zakupie biletu otrzymał swój personalizowany certyfikat, a ich reakcje mówią jedno - taki prezent przy okazji konferencji, to strzał w 10.

FRRuuu - Firmowy Rajd Rowerowy

Firmowy Rajd Rowerowy, czyli FRRuuu to jedyna taka na świecie rowerowa gra miejska dla firm. To wydarzenie jest świetną okazją na integrację firmową, w której najważniejszą rolę pełni zadbanie o zdrowie psychiczne i fizyczne uczestników, a także uświadomienie na temat wpływu na naszą planetę! FRRuuu nie tylko stawia na bardziej ekologiczny środek transportu, jakim jest rower, ale także zapewnia uczestnikom dodatkową wartość, którą “wynoszą” z wydarzenia. Każdy uczestnik w pakiecie startowym dostaje specjalny dodatek - certyfikat potwierdzający sadzenie drzewka.

Bezpłatna konsultacja

To pewne, że drobiazg potrafi wpłynąć na wybory zakupowe Klientów, zadbaj więc o niego w swojej firmie.

Na spotkaniu porozmawiamy o możliwościach sadzenia w Twojej firmie - jak wpłynie to na Wasz wizerunek, dlaczego działania CSR są ważne i jak zacząć sadzenie.

Współpracuje z nami już 646 firm, dołącz i Ty :)

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl