BRANŻA

Eventowa

Drzewa są świetne - jako prezent, naturalny filtr powietrza, a także jako nieszablonowy dodatek do Twojego eventu. Goście chętniej pochwalą i tym samym rozreklamują wydarzenie dostając kreatywny prezent- wiemy z doświadczenia :)

Skontaktuj się z nami!

Szukasz pomysłu jak wykorzystać sadzenie drzew na Twoim evencie?

Pędzimy z inspiracją, choć pamiętaj - z Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Skontaktuj się z nami i zróbmy wspólnie coś dobrego dla Twojej firmy i polskich lasów.

Drzewo jako dodatek do pakietów startowych i akredytacyjnych

Kubki, smycze, pendrive – to gadżety reklamowe, które nie tylko nie zrobią wrażenia na uczestnikach, ale również bardzo szybko zostaną zapomniane lub wyrzucone. Zamiast tego, podaruj imienny certyfikat potwierdzający zasadzenie drzewa – zadowolenie gości eventu i promocja w sieci – gwarantowane.

Drzewo jako nagrody w konkursach

Nic tak nie zachęca do udziału w konkursie, jak świetna nagroda gwarantowana. Drzewko to niewielki koszt – który przekłada się na większą liczbę osób biorących udział w rywalizacji. Zachęć do udziału w konkursie i powiększ liczbę drzew w polskich lasach.

Dodatek za uczestnictwo w badaniach, wypełnienie ankiety, zostawienie opinii

Pokaż, że czas poświęcony na wypełnienie Twojej ankiety nie pójdzie na marne. Zachęć do działania, posadź drzewo za wypełnienie ankiety. Gwarantujemy, że liczba (pozytywnych) opinii wzrośnie jak nowe drzewa w polskich lasach 🙂

Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jak Partnerzy Posadzimy.pl sadzą drzewa:

sprawny.marketing - I <3 marketing

I love marketing to najważniejsza marketingowa konferencja w Polsce, a jej organizatorzy potrafią zadbać o uczestników tego wydarzenia. Idąc z duchem czasów postanowili każdemu uczestnikowi prezentować nie tylko ogrom wiedzy, ale i drzewo. Każdy uczestnik po zakupie biletu otrzymał swój personalizowany certyfikat, a ich reakcje mówią jedno - taki prezent przy okazji konferencji, to strzał w 10.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Największe wydarzenie filmowe w Polsce wymaga niezwykłych rozwiązań. Organizatorzy od lat pokazują, że organizacja eventu może być ekologiczna - zielone rozwiązania, rezygnacja z napojów w plastikowych butelkach, ograniczenie druków - a do tego sadzenie lasów! Dzięki naszej współpracy ekipy filmowe promujące swoje filmy podczas Festiwalu otrzymują certyfikat potwierdzający sadzenie drzewa zamiast zbędnych gadżetów - reakcje mówią same za siebie! Filmowy las rośnie z każdym rokiem, a ekipy filmowe zachwycają się tak przemyślanym prezentem.

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl