Wiosenne sadzenie Posadzimy.pl 2023 tuż-tuż!

< powrót do listy wpisów

Wiosna jest tuż za rogiem, a wraz z nią wiosenne sadzenie Posadzimy.pl! To zwiastuje same świetne wiadomości. Nie dość, że natura wróci w pełni do życia to jeszcze do tego już wkrótce posadzone przez Was wirtualnie sadzonki trafią do lasu! Wszystkie zebrane od jesiennego sadzenia drzewka zostaną posadzone na specjalnie wyselekcjonowanych przez nas terenach. Zastanawiasz się, jak wybieramy tereny pod sadzenie? Sprawdź tu: Jak szukamy i weryfikujemy tereny pod sadzenie Posadzimy.pl?

Nasze jesienne sadzenie zakończyliśmy z rekordową liczbą 61 710 drzew! Drzewka w czasie akcji trafiły do trzech cudownych miejsc w Polsce: Kamiennej Góry, Ogrodzieńca i Chojnic (więcej o tym przeczytasz w naszym wpisie: Jesienne sadzenie drzew 2022 z Posadzimy.pl!). Czy uda nam się pobić rekord z jesieni? To zależy od Ciebie! Tylko do końca marca możesz kupić sadzonki przez system Posadzimy.pl, a już na wiosnę pojawią się one w lesie! 

Zastanawiasz się, jak możesz sadzić drzewa firmowo? Nasi Partnerzy sadzą na różne sposoby - za zakup na nich stronie, za każdego Pracownika w ich firmie, w formie prezentu, za udział w wydarzeniu... Nasze pomysły są niezliczone, a możliwości nieograniczone. Zdecyduj, który sposób będzie idealny dla Ciebie. :)

Zobacz nasze pomysły na Twoje sadzenie :)

Drzewka za działania Twoich Klientów

Sadzonki mogą okazać się niezwykle skuteczne w zachęcaniu Twoich Klientów do podejmowania konkretnych działań. Chcesz, żeby Twoich Klienci zapisali się do Twojego newslettera, pobrali aplikację, zdecydowali się na elektroniczną fakturę lub zostawili po sobie opinię? Daj im coś w zamian - posadzone drzewko i satysfakcję ze zrobienia czegoś dobrego dla naszych lasów :)

Drzewo za zakupy

Kolejne działanie, w których drzewka mogą zdziałać cuda. Drzewo jako dodatek za kupno produktu, usługi, specjalnego zestawu? A może jako gratis za pierwsze zamówienie lub za wydanie konkretnej sumy? Sprezentowanie Klientowi drzewa za określone działania w ramach Twojej marki nie tylko pokazuje i podkreśla proekologiczne działania firmy, ale także znacznie zwiększa zadowolenie Twojego Klienta z zakupu! 

Drzewko z okazji... specjalnej okazji :)

Możesz zaskoczyć i zachwycić swoich Pracowników w bardzo prosty sposób. Posadź drzewko w ich imieniu na ich urodziny, w rocznicę pracy lub z okazji świąt nietypowych - w Dzień Doceniania Pracownika, Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn. Nawet Pierwszy Dzień Wiosny może posłużyć za świetną okazję do celebrowania. Może zbliża się ważny jubileusz Twojej firmy? Posadź tyle drzew, ile lat funkcjonujesz na rynku :)

Drzewko jako nagroda w grywalizacji

Zmotywuj swoich Pracowników do działania fajnym prezentem - imiennym certyfikatem potwierdzającym posadzenie drzewka. Stwórz swój własny system nagradzania i zobacz, komu uda się posadzić najwięcej drzewek :)

Drzewo za co tylko chcesz!

To tylko niektóre pomysły na firmowe sadzenie. Chcesz zobaczyć nasze inne sposoby na wykorzystanie sadzenia? Zobacz nasz wpis i zainspiruj się! CSR w Twojej firmie - 7 sposobów na wykorzystanie sadzenia drzew

Masz swój własny pomysł? Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy razem zrobić! :)

Przejdź z nami na zieloną stronę biznesu i posadź drzewa już na wiosnę :)

Spróbujmy być częścią pozytywnej zmiany i zróbmy pierwszy krok w kierunku ratowania naszej planety - dajmy szansę drzewom! Jeśli Ty także chcesz dołożyć swoją cegiełkę do tej inicjatywy - w naszym systemie jest to niezwykle proste - ty klikasz, my sadzimy! Każde działanie ma znaczenie i każde drzewo robi różnicę. :) 

Tylko do końca marca zbieramy sadzonki, które na wiosnę trafią do lasu. Chcesz, żeby Twoje sadzonki już za chwilę zaczęły rosnąć? Posadź już teraz i szybko ciesz się z Twojego firmowego lasu. Wejdź na Posadzimy.pl i dołącz do tych, dla których polskie lasy mają znaczenie.

Dyskusja

209519
posadzonych przez nas drzew