Akcja sadzenia drzew

Wiosenne sadzenie Posadzimy.pl 2023 tuż-tuż!

7 marca, 2023 | Daria Niezabitowska

Wiosna jest tuż za rogiem, a wraz z nią wiosenne sadzenie Posadzimy.pl! To zwiastuje same świetne wiadomości. Nie dość, że natura wróci w pełni do życia to jeszcze do tego już wkrótce posadzone przez Was wirtualnie sadzonki trafią do lasu! Wszystkie zebrane od jesiennego sadzenia drzewka zostaną posadzone na specjalnie wyselekcjonowanych przez nas terenach. Zastanawiasz się, jak wybieramy tereny pod sadzenie? Sprawdź tu: Jak szukamy i weryfikujemy tereny pod sadzenie Posadzimy.pl?

Nasze jesienne sadzenie zakończyliśmy z rekordową liczbą 61 710 drzew! Drzewka w czasie akcji trafiły do trzech cudownych miejsc w Polsce: Kamiennej Góry, Ogrodzieńca i Chojnic (więcej o tym przeczytasz w naszym wpisie: Jesienne sadzenie drzew 2022 z Posadzimy.pl!). Czy uda nam się pobić rekord z jesieni? To zależy od Ciebie! Tylko do końca marca możesz kupić sadzonki przez system Posadzimy.pl, a już na wiosnę pojawią się one w lesie! 

Zastanawiasz się, jak możesz sadzić drzewa firmowo? Nasi Partnerzy sadzą na różne sposoby - za zakup na nich stronie, za każdego Pracownika w ich firmie, w formie prezentu, za udział w wydarzeniu... Nasze pomysły są niezliczone, a możliwości nieograniczone. Zdecyduj, który sposób będzie idealny dla Ciebie. :)

Zobacz nasze pomysły na Twoje sadzenie :)

Drzewka za działania Twoich Klientów

Sadzonki mogą okazać się niezwykle skuteczne w zachęcaniu Twoich Klientów do podejmowania konkretnych działań. Chcesz, żeby Twoich Klienci zapisali się do Twojego newslettera, pobrali aplikację, zdecydowali się na elektroniczną fakturę lub zostawili po sobie opinię? Daj im coś w zamian - posadzone drzewko i satysfakcję ze zrobienia czegoś dobrego dla naszych lasów :)

Drzewo za zakupy

Kolejne działanie, w których drzewka mogą zdziałać cuda. Drzewo jako dodatek za kupno produktu, usługi, specjalnego zestawu? A może jako gratis za pierwsze zamówienie lub za wydanie konkretnej sumy? Sprezentowanie Klientowi drzewa za określone działania w ramach Twojej marki nie tylko pokazuje i podkreśla proekologiczne działania firmy, ale także znacznie zwiększa zadowolenie Twojego Klienta z zakupu! 

Drzewko z okazji... specjalnej okazji :)

Możesz zaskoczyć i zachwycić swoich Pracowników w bardzo prosty sposób. Posadź drzewko w ich imieniu na ich urodziny, w rocznicę pracy lub z okazji świąt nietypowych - w Dzień Doceniania Pracownika, Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn. Nawet Pierwszy Dzień Wiosny może posłużyć za świetną okazję do celebrowania. Może zbliża się ważny jubileusz Twojej firmy? Posadź tyle drzew, ile lat funkcjonujesz na rynku :)

Drzewko jako nagroda w grywalizacji

Zmotywuj swoich Pracowników do działania fajnym prezentem - imiennym certyfikatem potwierdzającym posadzenie drzewka. Stwórz swój własny system nagradzania i zobacz, komu uda się posadzić najwięcej drzewek :)

Drzewo za co tylko chcesz!

To tylko niektóre pomysły na firmowe sadzenie. Chcesz zobaczyć nasze inne sposoby na wykorzystanie sadzenia? Zobacz nasz wpis i zainspiruj się! CSR w Twojej firmie - 7 sposobów na wykorzystanie sadzenia drzew

Masz swój własny pomysł? Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy razem zrobić! :)

Posadź z nami firmowy las! 

Wyróżnij się na tle konkurencji, postaw na innowacyjne i ekologiczne rozwiązania - sadź drzewa w imieniu Twojej Firmy i wspólnie z Posadzimy.pl powiększaj polskie lasy!

Z nami możesz posadzić drzewa w imieniu Twojej firmy, jej pracowników, dla klientów lub za cokolwiek chcesz! U nas sky is the limit :) Pokaż zaangażowanie swojego przedsiębiorstwa w działania proekologiczne.

Sadzenie drzew w naszym systemie jest niezwykle proste - dosłownie Ty klikasz, my sadzimy. Dbanie o ekologię jeszcze nigdy nie było takie proste :) Zarejestruj się bezpłatnie na www.Posadzimy.pl już teraz, posadź pierwsze firmowe drzewka i otrzymaj certyfikat potwierdzający sadzenie w kilka minut!

Psst! Po rejestracji czeka na Ciebie niespodzianka - sprawdź i przekonaj się :)

Umów się z nami na bezpłatną konsultację - na spotkaniu porozmawiamy o korzyściach z wdrożenia sadzenia drzew w Twojej Firmie, dopasujemy akcję drzew pod Twoje potrzeby - a także chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

Skontaktuj się z nami i zobacz, ile dobrego możemy zrobić dla Twojej firmy - i polskich lasów :)

kontakt@posadzimy.pl

Autor wpisu
Daria Niezabitowska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

Projekt
30 marca, 2021
PoznajMY się!

Wiosna jest tuż za rogiem, a wraz z nią wiosenne sadzenie Posadzimy.pl! To zwi...

PRZECZYTAJ WPIS
CSR
19 lipca, 2022
CSR w Twojej firmie – 7 sposobów na wykorzystanie sadzenia drzew

Wiosna jest tuż za rogiem, a wraz z nią wiosenne sadzenie Posadzimy.pl! To zwi...

PRZECZYTAJ WPIS
CSR
3 sierpnia, 2022
Jak sadzić drzewa – CSR w branży finansowej

Wiosna jest tuż za rogiem, a wraz z nią wiosenne sadzenie Posadzimy.pl! To zwi...

PRZECZYTAJ WPIS