577 posadzonych przez nas drzew
Powierzchnia lasu: 640.47 m2
Tlen dla 387 osób rocznie
Zwróciliśmy 33466 kg papieru

Schneider Electric

Celem Schneider Electric jest bycie cyfrowym Partnerem ekologicznego i wydajnego rozwoju.
Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu energii i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.
Przeprowadzamy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, automatykę, systemy sterowania w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi cyfrowe dla różnych segmentów rynku: zakładów przemysłowych, budynków biurowych i mieszkalnych, centr przetwarzania danych oraz obiektów infrastruktury krytycznej.
Wdrażane przez nas procesy przemysłowe i systemy zarządzania energią są otwarte i skomunikowane oraz bezpieczne, wydajne i przyjazne dla środowiska.
Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, działamy i angażujemy się lokalnie. Promujemy otwarte standardy i rozbudowane ekosystemy partnerskie z naszymi Klientami, którzy – podobnie jak my – kierują się wartościami: szczytny cel, otwartość, zaangażowanie.

Nasze sadzenia

Innovation Partner Day to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku. Coroczne spotkanie z certyfikowanymi Partnerami Schneider Electric otwiera wyjątkową przestrzeń do dyskusji, jak nasze wspólne działania mogą przyczynić się do zielonej, zrównoważonej energetycznie przyszłości.
Dziękujemy naszym Partnerom za udział w cyfrowym spotkaniu Innovation Partner Day 2021, które odbyło się pod hasłem "Wspólne dzisiaj, ekologiczne jutro!". W ramach spotkania posadziliśmy 100 drzew na rzecz zielonej przyszłości, 360 drzew w imieniu Firm Partnerskich o najwyższej Klasie Autoryzacji przyznawanej przez Schneider Electric oraz 117 drzew dla pozostałych Certyfikowanych Partnerów.

100 111 m2 22/03/2021

Dziękujemy naszym Partnerom za to, że wspólnie ze Schneider Electric dążą do zrównoważonej energetycznie i pełnej innowacji przyszłości! W roku 2021 posadziliśmy w imieniu każdego z naszych EcoXpertów o najwyższej Klasie Autoryzacji po 10 drzew. Są to firmy:

Centrum Informatyki ,,ZETO" S.A.
Elsa Sp. z o.o.
EnergoSter Sp. z o.o.
INSTER Sp. z o.o.
LTEC Sp. z o.o.
Satchwell Polska Toruń Sp. z o.o.
TEMM Sp. z o.o.
TORUS Sp. z o.o. Sp. k.
VIDOM Halina Grązka
Zakład Systemów Komputerowych ZSK Sp. z o.o.

100 111 m2 22/03/2021

Dziękujemy naszym Partnerom za otwarcie na nowe technologie i rozwiązania, dzięki którym wspólnie możemy tworzyć innowacyjną przyszłość! W roku 2021 posadziliśmy po 10 drzew w imieniu każdego z 12 Złotych Partnerów:

Electricon Sp. z o.o.
Elektromontaż Rzeszów S.A.
Elektropomiar Mirosław Eliks Sp. z o.o.
Elektrotermia Sp. z o.o. Sp. k.
Elektrotim S.A.
Elektryk Sp. z o.o.
Elmiko Sp. z o.o.
Enerlink Sp. z o.o.
Hulanicki Bednarek Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EDMA"
Revico S.A.
ZAE Sp. z o.o.

120 133.2 m2 22/03/2021

Dziękujemy naszym Partnerom za to, że promują produkty oraz rozwiązania Schneider Electric i wspólnie z nami nie tylko budują wizję przyszłości rynku energetycznego, lecz przyczyniają się do jej tworzenia. W imieniu naszych Platynowych Partnerów w 2021 roku posadziliśmy łącznie 90 drzew w polskich lasach. Dziękujemy firmom:

El-Plus Sp. z o.o.
FEGIME Polska Sp. z o.o.
GRODNO S.A.
Kaczmarek Electric S.A.
Polska Grupa Elektryczna Forum-Rondo Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowe „Alfa Elektro” Sp. z o.o.
Solar Polska Sp. z o.o.
TIM S.A.
W.EG Polska Sp. z o.o.

90 99.9 m2 22/03/2021

Dziękujemy naszym Partnerom za wspólne działania, mające na celu wdrożenie innowacyjnych technologii. W 2021 roku posadziliśmy po 10 drzew w imieniu każdego z Partnerów o najwyższej Klasie Autoryzacji:

ATREM S.A.
GOKA AUTOMATYKA S.C. Gomulec Mariusz, Kaim Marek
MERRID CONTROLS Sp. z o.o.
MH AUTOMATYKA Sp. z o.o.
ZAKŁAD AUTOMATYKI KOPOL

50 55.5 m2 22/03/2021

W ramach spotkania Innovation Partner Day posadziliśmy 117 drzew w imieniu naszych Certyfikowanych Partnerów. Dziękujemy serdecznie za współpracę:

- Złotym, Srebrnym i Brązowym Autoryzowanym Dystrybutorom,
- Srebrnym Premier oraz Certyfikowanym Brązowym Producentom Rozdzielnic Niskiego Napięcia,
- Złotym, Srebrnym i Brązowym Integratorom Systemów Automatyki Przemysłowej,
- Złotym i Srebrnym (Certified EcoXpert) oraz Brązowym (Registered Partner) Integratorom Systemów Automatyki Budynkowej.

117 129.87 m2 24/03/2021

Gdzie posadziliśmy drzewa firmy Schneider Electric