Profitroom i Posadzimy.pl dzielą się gościnnością i sadzą drzewa!

< powrót do listy wpisów

Znasz Profitroom? Jeśli nie - to zdecydowanie warto ich poznać. Profitroom jako wiodący dostawca technologii w branży hotelowej wspiera Hotelarzy w sprzedaży online, rezerwacjach bezpośrednich oraz w budowaniu marek hotelowych. Oprócz rozwijania dostępnych narzędzi i usług w branży hotelowej, firma postanowiła także działać na rzecz poprawy naszego środowiska. W jaki sposób? Przeczytaj kilka słów o inicjatywie #ShareHospitality. Profitroom to przykład firmy, dla której dbanie o ekologię to zdecydowanie nie są puste słowa, warto ich znać! :)

#ShareHospitality - czyli jak Profitroom dzieli się gościnnością.

Profitroom wierzy w społeczną odpowiedzialność biznesu, dlatego firma w swojej działalności znalazła miejsce na całe mnóstwo ekologicznych działań. Musimy przyznać, robią to doskonale. W ramach inicjatywy #ShareHospitality, Profitroom nie tylko angażuje swoich Klientów oraz Pracowników do pozytywnej zmiany, ale także ma realny i pozytywny wpływ na naturalne środowisko. Pomaga Hotelom zmienić zwyczaje na bardziej ekologiczne, edukuje w temacie ekologii branży hotelarskiej i... sadzi drzewa!

"W Profitroom przyświeca nam idea społecznej odpowiedzialności biznesu. Oprócz generowania jak największej liczby rezerwacji dla naszych klientów - hotelarzy z całego świata, chcemy również mieć pozytywny wpływ na otaczający nas świat. Inicjatywa #ShareHospitality jest ściśle powiązana z kulturą i wizją naszej organizacji. Jedną z naszych wartości jest właśnie dzielenie się gościnnością. Rozumiemy to, jako wykorzystywanie naszej wiedzy i doświadczeń, które na co dzień wspierają hotele, do projektów, których celem jest dbanie o środowisko i społeczności w różnych zakątkach świata. Do tej pory nasza inicjatywa objęła pięć państw na trzech kontynentach, w tym oczywiście Polskę, która nadal jest naszym największym rynkiem. Dlatego właśnie tu, we współpracy z Posadzimy.pl rozpoczęliśmy nasze działania." - Dawid Gałat, Head of People w Profitroom. 

Jak Profitroom sadzi drzewa z Posadzimy.pl?

Dzięki inicjatywie #ShareHospitality, również Pracownicy i Partnerzy firmy mogą być częścią dobrej zmiany. Profitroom znalazł miejsce w aż 4 obszarach w swojej działalności, gdzie drzewa pasują idealnie! Sprawdź, za co Profitroom sadzi drzewa:Liczba posadzonych drzew jest powiązana z liczbą wygenerowanych rezerwacji u Partnerów Profitroom. 10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo. Drzewa w prezencie za konkretne działania jeszcze bardziej zachęcają Klientów do skorzystania z proponowanego rozwiązania.


Każdy nowy Partner firmy - obiekt hotelowy dołączając do grona Profitroom staje się szczęśliwym posiadaczem drzewka. Oprócz innowacyjnych technologii Profitroom pokazuje Klientom, że każda mała zmiana może wpłynąć pozytywnie na środowisko. Prezent w postaci drzewka na początku współpracy może stać się świetnym narzędziem do budowania trwałej i lojalnej relacji z Partnerem Biznesowym.

 


Każdy pracownik dołączając do zespołu Profitroom dostaje swoje drzewko – jest ich już 225, a liczba ciągle rośnie. Drzewka dla pracowników są świetnym sposobem na pokazanie swojemu Teamowi, że firma troszczy się zarówno o swoich pracowników, jak również o naszą planetę. Co więcej - firma, która działa w duchu ekologii, podnosi swoją atrakcyjność na rynku pracy, tworzy swój pozytywny wizerunek oraz podnosi morale osób pracujących już w przedsiębiorstwie. 

Tym razem to Profitroom zachęca do sadzenia. Każdy obiekt, który chce dołączyć do programu #ShareHospitality musi posadzić 100 drzewek. Jedno proste zadanie, które niesie za sobą wiele korzyści dla obu stron - a także dla naszego środowiska. 

Niedawno do akcji dołączył hotel Vislow Resort. Obiekt znajdujący się w Wiśle posadził właśnie 100 drzewek. I na tym nie kończy się ich ekologiczna przygoda. Do puli 100 drzewek, Profitroom dosadzi kolejne sadzonki - za każde 10 rezerwacji bezpośrednich w obiekcie. Profitroom działa na rzecz środowiska i zachęca do tego też innych.

Efekty akcji? Profitroom i ich Partnerzy są zachwyceni.

Chcesz sadzić drzewa w ramach swojej działalności?

Weź przykład z Profitroom i posadź drzewa dla swoich Pracowników, Klientów lub za konkretne działania! Szukasz innego rozwiązania na zaangażowanie sadzenia drzew w swojej firmie? Skontaktuj się z nami! W Teamie Posadzimy.pl mamy głowy pełne pomysłów - sky is the limit. Pokażemy Ci, jak w prosty sposób możesz zrobić wiele dobrego zarówno dla siebie, swojej firmy i Klientów. Napisz do nas lub sprawdź nasz wpis z pomysłami sadzenia drzew w firmach.

Dyskusja

347934
posadzonych przez nas drzew