Jak wykorzystać zimowe okazje do sadzenia drzew w Twojej firmie?

< powrót do listy wpisów

Dobrze wiemy, ze każda okazja jest dobra na sadzenie drzew! Sadzenie drzew to ważna sprawa i świetny pomysł na działania w Twojej firmie! Nie będziemy zatem punktować powodów “dlaczego warto”, bo na pewno wszystkie znasz! Dzisiaj nadchodzimy do Ciebie z pomysłami, jak możesz wykorzystać nadchodzące wydarzenia, święta i dni nietypowe, by z ich okazji posadzić drzewa dla siebie, Klientów, Pracowników, czy Partnerów biznesowych! Prezent z okazji świat, idealne podsumowanie roku lub świetny sposób na docenienie Twoich Pracowników! Korzystaj z naszego kalendarza do woli i inspiruj się! A jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sadzeń, daj znać tutaj!

Idealne okazje w listopadzie i grudniu do posadzenia drzew w Twojej firmie!

Chcesz zapisać nasz kalendarz świąt nietypowych? Pobierz go zupełnie bezpłatnie klikając tutaj: Twoje pomysły na sadzenie drzew: Listopad - Grudzień

Każda okazja jest dobra do posadzenia drzewka!

Listopad i grudzień to wyjątkowe miesiące dla każdej firmy - Black Friday, Cyber Monday i zanim się obejrzymy będą już święta! A po nich? Koniec 2022 i podsumowanie Waszych firmowych działań! Jeszcze w tym roku możesz posadzić drzewka, które na wiosnę 2023 trafią do lasów! Dołóż cegiełkę do poprawy środowiska już teraz, żeby cieszyć się Twoim firmowym lasem już za chwilę! Mamy nadzieję, że choć trochę Cię zainspirowaliśmy naszym kalendarzem, no i pamiętaj, że sadzenie drzew to zawsze dobra sprawa!

Pomysłów na wykorzystanie drzew w Twojej firmie mamy mnóstwo, bo dla nas sky is the limit! Nie masz jeszcze idealnego pomysłu dla Twojej firmy? Nic nie szkodzi! W Posadzimy.pl głowy mamy pełne świetnych sposobów! Możesz sadzić drzewa dla Pracowników, dla Klientów, dla Partnerów biznesowych, z  nietypowego święta, eventu, ważnego wydarzenia firmowego, lub po prostu jak tylko chcesz! W zamian dostaniesz specjalny certyfikat potwierdzający sadzenie, zadowolonych pracowników, Klientów i świadomość o realnej odpowiedzialności społecznej Twojego przedsiębiorstwa! :)  Skontaktuj się z nami, a dopasujemy do Ciebie idealne rozwiązanie, które zachwyci Ciebie i Twoich Klientów! Razem zróbmy coś dobrego dla środowiska i Twojej firmy! 

Dyskusja

162562
posadzonych przez nas drzew