Akcja sadzenia drzew

Ogrodzieniec i 20 tysięcy nowych drzew

1 czerwca, 2023 | Daria Niezabitowska

Łącznie w trakcie trwania akcji wiosennego sadzenia drzew 2023 posadziliśmy aż 75400 drzewek, które trafiły do lasów w Ogrodzieńcu, Radomsku i Gostyninie. Każde z tych zielonych miejsc na mapie Posadzimy.pl jest wyjątkowe, dlatego dzisiaj dowiecie się nieco więcej o Ogrodzieńcu i dlaczego właśnie TAM posadziliśmy nowe drzewa!

Chcesz wiedzieć, jak Ogrodzieniec i inne miejscowości trafiły na zieloną mapę Posadzimy.pl? Sprawdź Jak szukamy i weryfikujemy tereny pod sadzenie Posadzimy.pl!

Ogrodzieniec - stały bywalec na mapie Posadzimy.pl

Tego miejsca chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. W Ogrodzieńcu byliśmy już wielokrotnie i posadziliśmy tu ponad 130 tysięcy drzewek w trakcie wszystkich naszych akcji sadzenia drzew. Tej wiosny wróciliśmy do Ogrodzieńca i odnowiliśmy tutaj obszar lasu, który został zniszczony przez nawałnicę w 2020 roku. Nawałnica zniszczyła ogromny obszar lasu, a właściciele lasów nie mieli środków na jego odnowienie. Dzięki naszym partnerom pomogliśmy w odnowie lasu! How cool is that? :)

 

Ogrodzieniec i 20 tysięcy nowych drzew

Do naszej dużej puli drzewek posadzonych w Ogrodzieńcu - dołożyliśmy dodatkowe 20 tysięcy sadzonek, które już rosną w siłę na odnowionych terenach. 

Zobaczcie efekty naszego sadzenia w Ogrodzieńcu!

Chcesz poznać inne miejsca naszego sadzenia? Odwiedź nasz wpis na temat Gostynina i Radomska!

 

Posadź z nami firmowy las! 

Wyróżnij się na tle konkurencji, postaw na innowacyjne i ekologiczne rozwiązania - sadź drzewa w imieniu Twojej Firmy i wspólnie z Posadzimy.pl powiększaj polskie lasy!

Z nami możesz posadzić drzewa w imieniu Twojej firmy, jej pracowników, dla klientów lub za cokolwiek chcesz! U nas sky is the limit :) Pokaż zaangażowanie swojego przedsiębiorstwa w działania proekologiczne.

Sadzenie drzew w naszym systemie jest niezwykle proste - dosłownie Ty klikasz, my sadzimy. Dbanie o ekologię jeszcze nigdy nie było takie proste :) Zarejestruj się bezpłatnie na www.Posadzimy.pl już teraz, posadź pierwsze firmowe drzewka i otrzymaj certyfikat potwierdzający sadzenie w kilka minut!

Psst! Po rejestracji czeka na Ciebie niespodzianka - sprawdź i przekonaj się :)

Umów się z nami na bezpłatną konsultację - na spotkaniu porozmawiamy o korzyściach z wdrożenia sadzenia drzew w Twojej Firmie, dopasujemy akcję drzew pod Twoje potrzeby - a także chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

Skontaktuj się z nami i zobacz, ile dobrego możemy zrobić dla Twojej firmy - i polskich lasów :)

kontakt@posadzimy.pl

Autor wpisu
Daria Niezabitowska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

Ekologia
14 czerwca, 2022
Drzewa – naturalna bariera przed zanieczyszczeniami

Łącznie w trakcie trwania akcji wiosennego sadzenia drzew 2023 posadziliśmy a...

PRZECZYTAJ WPIS
CSR
2 marca, 2022
Sadzenie drzew w Posadzimy.pl

Łącznie w trakcie trwania akcji wiosennego sadzenia drzew 2023 posadziliśmy a...

PRZECZYTAJ WPIS
Lasy Polskie
7 sierpnia, 2023
Dlaczego nie sadzimy jednego gatunku drzew?

Łącznie w trakcie trwania akcji wiosennego sadzenia drzew 2023 posadziliśmy a...

PRZECZYTAJ WPIS