CSR

Nowe drzewka na nowy rok!

2 stycznia, 2023 | Daria Niezabitowska

Nowy rok to dobry czas na planowanie działań na swój kolejny rok. Co powiesz na eko-działania Twojej firmy? Wejdź w nowy rok ze świadomością dobrego działania dla środowiska i troski o swoich Pracowników! Dołożenie swojej cegiełki do poprawy stanu naszej planety i zasilenia lasów w Polsce brzmi jak świetne postanowienie noworoczne! A jeszcze lepiej to brzmi - gdy możesz przy okazji sprawić komuś świetny prezent, który pokaże Twoje zaangażowanie w proekologiczne działania. Zróbmy razem coś dla dobra planety, Twojej firmy oraz jej Pracowników! Posadźmy Twoje firmowe drzewka i spraw przyjemność Twojemu Teamowi! Przed nami wyjątkowe święta, które mogą stać się idealną okazją do wspólnego, firmowego świętowania i sadzenia drzewek! Zobacz, za co możesz posadzić drzewka w najbliższym czasie!

Mało kto lubi poniedziałki, prawda? Jednak ten poniedziałek jest wyjątkowo nielubiany - w końcu to najsmutniejszy dzień w roku! Popraw humor swoim Pracowników w Blue Monday - podaruj im niezapominany prezent! Zamieńmy niebieski poniedziałek na zielony tydzień! Posadź swoje firmowe drzewka i wywołaj szerokie uśmiechy na twarzach swoich Pracowników tego dnia. W końcu spersonalizowany certyfikat potwierdzający sadzenie drzewa w imieniu Twojego Teamu  :)

Za każdym biznesmanem, bizneswoman, prezesem i dyrektorką stoi sekretarka lub asystent, którzy trzymają wszystko w ryzach. To dzięki nim wszystko jest dopięte na ostatni guzik, chaos jest opanowany, a cała firma działa sprawnie. Doceń w ten wyjątkowy dzień tych bohaterów - zrób im wyjątkowy prezent! Drzewko za każdy rok pracy, za każdy sukces, a może nawet za każdy miesiąc pracy? Brzmi świetnie 😍

Czas na przedstawicieli handlowych, sprzedawców czy account managerów! Ten dzień należy do nich :) Doceń ich świetne wyniki, ciężką pracę i ogromne zaangażowanie specjalnym certyfikatem z ich imieniem! 

Drzewa jako prezent dla Pracowników to świetny sposób na zadbanie o wysokie morale w firmie, docenienie zaangażowania i motywacji Twojego Teamu. Szukasz jeszcze innych pomysłów i okazji na zasadzenie Twoich firmowych drzew? Świetnie się składa, bo w Posadzimy.pl mamy głowy pełne pomysłów, a sky is the limit. Zobacz, jakie pomysły na sadzenie w firmie przygotowaliśmy tutaj: 7 sposobów na wykorzystanie sadzenia drzew i inspiruj się! Nie ma tam nic dla Ciebie? Nic nie szkodzi! Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Autor wpisu
Daria Niezabitowska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

CSR
30 stycznia, 2023
5 korzyści ze strategii zrównoważonego rozwoju i CSR w Twojej firmie

Nowy rok to dobry czas na planowanie działań na swój kolejny rok. Co powiesz...

PRZECZYTAJ WPIS
Biznes
25 października, 2021
Historia CSR, czyli geneza etycznego biznesu

Nowy rok to dobry czas na planowanie działań na swój kolejny rok. Co powiesz...

PRZECZYTAJ WPIS
Poradnik
14 września, 2023
Jak posadzić swoje pierwsze drzewka na Posadzimy.pl?

Nowy rok to dobry czas na planowanie działań na swój kolejny rok. Co powiesz...

PRZECZYTAJ WPIS