Nowe drzewka na nowy rok!

< powrót do listy wpisów

Nowy rok to dobry czas na planowanie działań na swój kolejny rok. Co powiesz na eko-działania Twojej firmy? Wejdź w nowy rok ze świadomością dobrego działania dla środowiska i troski o swoich Pracowników! Dołożenie swojej cegiełki do poprawy stanu naszej planety i zasilenia lasów w Polsce brzmi jak świetne postanowienie noworoczne! A jeszcze lepiej to brzmi - gdy możesz przy okazji sprawić komuś świetny prezent, który pokaże Twoje zaangażowanie w proekologiczne działania. Zróbmy razem coś dla dobra planety, Twojej firmy oraz jej Pracowników! Posadźmy Twoje firmowe drzewka i spraw przyjemność Twojemu Teamowi! Przed nami wyjątkowe święta, które mogą stać się idealną okazją do wspólnego, firmowego świętowania i sadzenia drzewek! Zobacz, za co możesz posadzić drzewka w najbliższym czasie!

Mało kto lubi poniedziałki, prawda? Jednak ten poniedziałek jest wyjątkowo nielubiany - w końcu to najsmutniejszy dzień w roku! Popraw humor swoim Pracowników w Blue Monday - podaruj im niezapominany prezent! Zamieńmy niebieski poniedziałek na zielony tydzień! Posadź swoje firmowe drzewka i wywołaj szerokie uśmiechy na twarzach swoich Pracowników tego dnia. W końcu spersonalizowany certyfikat potwierdzający sadzenie drzewa w imieniu Twojego Teamu  :)

Za każdym biznesmanem, bizneswoman, prezesem i dyrektorką stoi sekretarka lub asystent, którzy trzymają wszystko w ryzach. To dzięki nim wszystko jest dopięte na ostatni guzik, chaos jest opanowany, a cała firma działa sprawnie. Doceń w ten wyjątkowy dzień tych bohaterów - zrób im wyjątkowy prezent! Drzewko za każdy rok pracy, za każdy sukces, a może nawet za każdy miesiąc pracy? Brzmi świetnie 😍

Czas na przedstawicieli handlowych, sprzedawców czy account managerów! Ten dzień należy do nich :) Doceń ich świetne wyniki, ciężką pracę i ogromne zaangażowanie specjalnym certyfikatem z ich imieniem! 

Drzewa jako prezent dla Pracowników to świetny sposób na zadbanie o wysokie morale w firmie, docenienie zaangażowania i motywacji Twojego Teamu. Szukasz jeszcze innych pomysłów i okazji na zasadzenie Twoich firmowych drzew? Świetnie się składa, bo w Posadzimy.pl mamy głowy pełne pomysłów, a sky is the limit. Zobacz, jakie pomysły na sadzenie w firmie przygotowaliśmy tutaj: 7 sposobów na wykorzystanie sadzenia drzew i inspiruj się! Nie ma tam nic dla Ciebie? Nic nie szkodzi! Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Dyskusja

175585
posadzonych przez nas drzew