Jesienne sadzenie drzew – last call!

< powrót do listy wpisów

Koniec letniego okresu jest dla nas wyjątkowy - niedługo rośliny przybiorą barwy jesienne, wieczory staną się coraz krótsze, a my w Posadzimy.pl pełną parą przygotowujemy się na jesienne sadzenie! Już za chwilę w naszych lasach posadzimy efekty naszej wspólnej pracy - prawie 40 tysięcy drzew!

Czemu mówimy o tym już teraz? Ponieważ tylko do końca września możesz posadzić drzewo przez stronę Posadzimy.pl - a my zasadzimy je fizycznie w naszych lasach jeszcze w tym roku! Każde drzewo posadzone "wirtualnie" po wrześniu trafi do puli naszego kolejnego fizycznego sadzenia, czyli te drzewka pojawią się w lesie dopiero na wiosnę! Więcej o tym czemu sadzimy dwa razy w roku przeczytasz tutaj!

Dlaczego warto sadzić drzewa?

Dla planety!

Jako jedną z najważniejszych funkcji drzew, zwłaszcza w przestrzeni miejskiej, wymienia się poprawę stanu środowiska. Odbywa się to przez oczyszczenie powietrza ze szkodliwych gazów, pyłów i dwutlenku węgla, a zarazem dostarczanie tlenu. Zatem dajmy szansę drzewom i wspólnie ratujmy naszą planetę!

Dla Twojej firmy!

Sadzenie drzew w firmach niesie ze sobą wiele korzyści! Klienci kupujący produkt, czy korzystający z usługi chcą mieć świadomość, że firma, którą wybierają, w swoich działaniach kieruje się etyką, troską o społeczeństwo i środowisko. Jest to dodatnia wartość - zarówno dla Klientów, jak i dla pracowników. Firma pokazująca troskę o środowisko i społeczeństwo, kreuje swój pozytywny wizerunek i tym samym zwiększa swoją atrakcyjność na rynku pracy! 

Dla siebie i swoich bliskich!

Zadbaj zarówno o swoją przyszłość, jak i Twoich bliskich! Im więcej drzew, tym czystsze nasze powietrze! Pokaż Twoim znajomym, rodzinie, że zależy Ci na ich dobru i posadź w ich imieniu drzewa! Za sadzenie otrzymasz spersonalizowany certyfikat, na którym możesz umieścić dowolne imię oraz tekst! Certyfikat może posłużyć jako świetny prezent na urodziny, imieniny lub sposób na celebrowanie dużych rodzinnych wydarzeń - np. ślubu!

Jak wykorzystać sadzenie drzew w firmie? 

Drzewa mogą być świetnym narzędziem w działaniach w ramach strategii CSR, czyli społecznie odpowiedzialnego biznesu! Bycie odpowiedzialnym społecznie to nie tylko pozytywny wizerunek marki w świadomości Klientów, inwestorów i partnerów biznesowych! Wdrażanie strategii CSR to także zaangażowanie pracowników, wartość dodatnia firmy, przewaga konkurencyjna, a przede wszystkim - pozytywny wpływ na nasze środowisko! A z Posadzimy.pl jest to niezwykle proste - i w 100% zautomatyzowane! 

Świetne pomysły na sadzenie drzew?

  • Podaruj drzewo dla każdego pracownika,
  • Sprezentuj drzewo za każdego nowego Klienta,
  • Posadź drzewo za zakup, wykorzystaną usługę, podpisaną umowę,
  • Wykorzystaj drzewa w swoim evencie - jako dodatek do pakietów startowych lub nagrody w konkursach.

Razem posadzimy więcej drzew!

Spróbujmy być częścią pozytywnej zmiany i zróbmy pierwszy krok w kierunku ratowania naszej planety - dajmy szansę drzewom! Jeśli Ty także chcesz dołożyć swoją cegiełkę do tej inicjatywy - w naszym systemie jest to niezwykle proste - ty klikasz, my sadzimy! Każde działanie ma znaczenie i każde drzewo robi różnice! Dołącz do tych, dla których polskie lasy mają znaczenie. Drzewa sadzimy dwa razy w roku, zgodnie z naturalnym cyklem wegetacyjnym, ale certyfikaty sadzeń możesz generować cały rok!

I Ty - osobiście, lub firmowo - możesz dołączyć do grona niezwykłych firm i osobistości, które wspierają polskie lasy! Sprawdź, jakie to proste!

Dyskusja

175581
posadzonych przez nas drzew