Jak posadzić swoje pierwsze drzewka na Posadzimy.pl?

< powrót do listy wpisów

Wiesz, że sadzenie drzew z Posadzimy.pl jest naprawdę proste? Dosłownie kilka kliknięć i bez wychodzenia z biura możesz posadzić swój firmowy las! Chcesz posadzić swoje pierwsze drzewka i zastanawiasz się jak to działa - albo gdzie personalizować certyfikaty potwierdzające posadzenia drzewa? Przygotowaliśmy dla Ciebie właśnie ten artykuł - żeby przybliżyć Ci, jak wygląda proces sadzenia drzew od strony technicznej. Ponadto, czekają na Ciebie ciekawostki o Posadzimy.pl, których możesz jeszcze nie znać! To jak, zaczynamy? :)

 

W tym artykule dowiesz się:

 

 • Jak poruszać się po panelu Posadzimy.pl?
 • Jak wykupić konkretną liczbę drzewek?
 • Gdzie znajdują się certyfikaty do pobrania?
 • Jak wygląda certyfikat?
 • Jak personalizować certyfikaty?
 • Gdzie znaleźć widgety z liczbą posadzonych drzew, które można dodać na swoją stronę?
 • Wszystko o zakładce “Strona Firmowa”, w której możesz dodać informację o swojej firmie i akcji sadzenia drzew na naszej stronie.

 

Panel Posadzimy.pl

 

Obejrzyj nasz krótki poradnik, w którym Natalia - partnership managerka w naszej firmie, oprowadzi Cię po panelu Posadzimy.pl. W tym wideo pokaże Ci też, jak posadzić swoje pierwsze firmowe drzewka! 

 

Jak wygląda certyfikat?

 

Poniżej przedstawiamy wzór certyfikatu:

Certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa od Posadzimy.pl - wzór

 

A co możesz dodać na certyfikacie?

 

 • Logo Twojej Firmy, tekst lub plik graficzny
 • Dodatkowy tekst np. “Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie!”
 • Nieco treści, np. imienna dedykacja dla klienta

 

W zależności od tego, jak chcesz sadzić drzewa - jednorazowo / cyklicznie - generowanie certyfikatów będzie odbywać się manualnie lub automatycznie. Więcej o automatyzacji sadzenia drzew znajdziesz w przygotowanym dla Ciebie artykule o sadzeniu cyklicznym.

 

A teraz… czas na ciekawostki!

 

Czy wiesz, że…?

 

 • … liczba posadzonych drzew na stronie Posadzimy.pl jest aktualizowana na żywo? Zgadza się! Każde nowo posadzone drzew przez firmę jest dodawane do puli drzewek, widocznej na stronie głównej. Jeśli chcesz zobaczyć, czy w trakcie odwiedzenia naszej strony zostały dodane nowe drzewka - wystarczy, że odświeżysz przeglądarkę. Sprawdź, ile drzew już jest na liczniku!

 

 • … możesz sprawdzić, ile firm z nami współpracuje w czasie rzeczywistym? Tak jest! Nasza strona jest bardzo zautomatyzowana- zarówno liczba posadzonych drzew przez firmy jak i przedsiębiorstwa, które dołączyły do akcji sadzenia drzew aktualizuje się w czasie rzeczywistym. Sprawdź naszą podstronę, na samym dole znajduje się licznik firm, które przeszły na zieloną stronę biznesu z nami. :)

 

 • … możesz dodać widgety na swoją stronę z liczbą posadzonych drzew i pokazać swoim Klientom, Pracownikom i Partnerom biznesowym, że dbanie o ekologię to dla Twojej firmy nie tylko puste słowa? I wiesz co? Liczba drzew, posadzonych przez Twoją firmę, aktualizuje się wraz każdym nowym drzewkiem w pełni automatycznie!

 

Mamy nadzieję, że ten artykuł przybliżył Ci, jak łatwe jest sadzenie drzew z Posadzimy.pl. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - skontaktuj się z nami pod numerem: +48 796 912 684 lub napisz e-mail na kontakt@posadzimy.pl - nasze dziewczyny z teamu Partnership służą pomocą! Jesteśmy też dostępni na bezpłatną konsultację z Twoją Firmą - przedstawimy Ci korzyści z sadzenia drzew w imieniu firmy i pokażemy, ile wspólnie możemy zrobić dobrego dla polskich lasów - i Twojej Firmy. Dołącz i Ty!

 

Posadź z nami drzewa jeszcze na jesień!

 

Nasze jesienne sadzenie zbliża się wielkimi krokami… dosłownie! Dokładnie do 30 września wszystkie wirtualnie posadzone sadzonki trafią do lasów w Polsce jeszcze już na jesień.

Nie trać okazji -  posadź z nami swój firmowy jeszcze w 2023 roku!

Zarejestruj się bezpłatnie na Posadzimy.pl już dziś! Trwa to dosłownie chwilę, od razu będziesz mógł się zalogować do systemu i posadzić swoje firmowe drzewa. A wiesz, co jeszcze? Po rejestracji czeka na Ciebie… niespodzianka! Sprawdź.

 

To jak, sadzimy? :)

 

O Posadzimy.pl

 

Posadzimy.pl zmienia sposób podejścia firm na bardziej zrównoważony i odpowiedzialny. To firma, która pokazuje jak wykorzystać CSR w prosty i zautomatyzowany sposób - umożliwiając sadzenie drzew dla firm na różne okazje. 

Posadzimy.pl szuka niepaństwowych terenów zniszczonych przez anomalie pogodowe - w gminach, powiatach i u osób prywatnych w Polsce - które nie mają budżetu na odnowienie lasu lub zaplanowany budżet mogą przekazać na inne, ważne społecznie cele. Współpracując z Posadzimy.pl firmy przyczyniają się do zalesiania Polski!

 

kontakt@posadzimy.pl

305816
posadzonych przez nas drzew