Poradnik

Jak posadzić swoje pierwsze drzewka na Posadzimy.pl?

14 września, 2023 | Weronika Błaszczyńska

Wiesz, że sadzenie drzew z Posadzimy.pl jest naprawdę proste? Dosłownie kilka kliknięć i bez wychodzenia z biura możesz posadzić swój firmowy las! Chcesz posadzić swoje pierwsze drzewka i zastanawiasz się jak to działa - albo gdzie personalizować certyfikaty potwierdzające posadzenia drzewa? Przygotowaliśmy dla Ciebie właśnie ten artykuł - żeby przybliżyć Ci, jak wygląda proces sadzenia drzew od strony technicznej. Ponadto, czekają na Ciebie ciekawostki o Posadzimy.pl, których możesz jeszcze nie znać! To jak, zaczynamy? :)

 

W tym artykule dowiesz się:

 

 • Jak poruszać się po panelu Posadzimy.pl?
 • Jak wykupić konkretną liczbę drzewek?
 • Gdzie znajdują się certyfikaty do pobrania?
 • Jak wygląda certyfikat?
 • Jak personalizować certyfikaty?
 • Gdzie znaleźć widgety z liczbą posadzonych drzew, które można dodać na swoją stronę?
 • Wszystko o zakładce “Strona Firmowa”, w której możesz dodać informację o swojej firmie i akcji sadzenia drzew na naszej stronie.

 

Panel Posadzimy.pl

 

Obejrzyj nasz krótki poradnik, w którym Natalia - partnership managerka w naszej firmie, oprowadzi Cię po panelu Posadzimy.pl. W tym wideo pokaże Ci też, jak posadzić swoje pierwsze firmowe drzewka! 

 

Jak wygląda certyfikat?

 

Poniżej przedstawiamy wzór certyfikatu:

Certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa od Posadzimy.pl - wzór

 

A co możesz dodać na certyfikacie?

 

 • Logo Twojej Firmy, tekst lub plik graficzny
 • Dodatkowy tekst np. “Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie!”
 • Nieco treści, np. imienna dedykacja dla klienta

 

W zależności od tego, jak chcesz sadzić drzewa - jednorazowo / cyklicznie - generowanie certyfikatów będzie odbywać się manualnie lub automatycznie. Więcej o automatyzacji sadzenia drzew znajdziesz w przygotowanym dla Ciebie artykule o sadzeniu cyklicznym.

 

A teraz… czas na ciekawostki!

 

Czy wiesz, że…?

 

 • … liczba posadzonych drzew na stronie Posadzimy.pl jest aktualizowana na żywo? Zgadza się! Każde nowo posadzone drzew przez firmę jest dodawane do puli drzewek, widocznej na stronie głównej. Jeśli chcesz zobaczyć, czy w trakcie odwiedzenia naszej strony zostały dodane nowe drzewka - wystarczy, że odświeżysz przeglądarkę. Sprawdź, ile drzew już jest na liczniku!

 

 • … możesz sprawdzić, ile firm z nami współpracuje w czasie rzeczywistym? Tak jest! Nasza strona jest bardzo zautomatyzowana- zarówno liczba posadzonych drzew przez firmy jak i przedsiębiorstwa, które dołączyły do akcji sadzenia drzew aktualizuje się w czasie rzeczywistym. Sprawdź naszą podstronę, na samym dole znajduje się licznik firm, które przeszły na zieloną stronę biznesu z nami. :)

 

 • … możesz dodać widgety na swoją stronę z liczbą posadzonych drzew i pokazać swoim Klientom, Pracownikom i Partnerom biznesowym, że dbanie o ekologię to dla Twojej firmy nie tylko puste słowa? I wiesz co? Liczba drzew, posadzonych przez Twoją firmę, aktualizuje się wraz każdym nowym drzewkiem w pełni automatycznie!

 

Mamy nadzieję, że ten artykuł przybliżył Ci, jak łatwe jest sadzenie drzew z Posadzimy.pl. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - skontaktuj się z nami pod numerem: +48 796 912 684 lub napisz e-mail na kontakt@posadzimy.pl - nasze dziewczyny z teamu Partnership służą pomocą! Jesteśmy też dostępni na bezpłatną konsultację z Twoją Firmą - przedstawimy Ci korzyści z sadzenia drzew i pokażemy, ile wspólnie możemy zrobić dobrego dla polskich lasów - i Twojej Firmy. Dołącz i Ty!

 

Posadź z nami firmowy las!

 

Wyróżnij się na tle konkurencji, postaw na innowacyjne i ekologiczne rozwiązania - sadź drzewa w imieniu Twojej Firmy i wspólnie z Posadzimy.pl powiększaj polskie lasy!

Sadzenie drzew w naszym systemie jest niezwykle proste - dosłownie Ty klikasz, my sadzimy. Dbanie o ekologię jeszcze nigdy nie było takie proste :) Zarejestruj się bezpłatnie już teraz, posadź pierwsze firmowe drzewka i otrzymaj certyfikat potwierdzający sadzenie w kilka minut!

Psst! Po rejestracji czeka na Ciebie niespodzianka - sprawdź i przekonaj się :)

Umów się z nami na bezpłatną konsultację - na spotkaniu porozmawiamy o korzyściach z wdrożenia sadzenia drzew w Twojej Firmie, dopasujemy akcję drzew pod Twoje potrzeby - a także chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

Skontaktuj się z nami i zobacz, ile dobrego możemy zrobić dla Twojej firmy - i polskich lasów :)

kontakt@posadzimy.pl

Autor wpisu
Weronika Błaszczyńska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

Akcja sadzenia drzew
1 czerwca, 2023
Gostynin – zielony punkt na mapie Posadzimy.pl

Wiesz, że sadzenie drzew z Posadzimy.pl jest naprawdę proste? Dosłownie kilka...

PRZECZYTAJ WPIS
CSR
5 kwietnia, 2024
CSRD: co to jest i jakie ma znaczenie?

Wiesz, że sadzenie drzew z Posadzimy.pl jest naprawdę proste? Dosłownie kilka...

PRZECZYTAJ WPIS
Biznes
25 października, 2021
Historia CSR, czyli geneza etycznego biznesu

Wiesz, że sadzenie drzew z Posadzimy.pl jest naprawdę proste? Dosłownie kilka...

PRZECZYTAJ WPIS