CSR

Sadzenie cykliczne drzew w Posadzimy.pl

3 lutego, 2023 | Daria Niezabitowska

Z  Posadzimy.pl możesz sadzić, jak tylko chcesz i za co tylko chcesz. Możesz posadzić 1, 2 lub 1ooo drzew jednorazowo lub postawić na sadzenie cykliczne i co jakiś czas dodawać swoją cegiełkę do poprawy stanu lasów. Sposobów na sadzenie mamy dużo - firmy jednak coraz częściej zaczynają wykorzystywać sadzenie cykliczne, które zapewnia ciągły rozwój firmy w strategii CSR. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak możesz sadzić? Zobacz, jakie możliwości może przynieść dla Twojej firmy sadzenie cykliczne :)

Sadzenie cykliczne - jako nietypowe rozwiązanie na rozwój Twojej firmy

Zadbaj o stworzenie długoterminowych i lojalnych relacji z Twoimi Klientami, zachęcaj ich do częstszych zakupów lub do innych działań w obrębie Twojej firmy. Integracja sadzenia drzew w działania Twojej firmy może stać się ciekawym sposobem na rozwój Twojej firmy - w bardzo prosty sposób! Sadzenie drzew cyklicznie wpływa na wizerunek i reputacje marki długoterminowo. Zwiększa także zaangażowanie i motywacje pracowników w firmie przyjaznej środowisku. Wdrażanie cyklicznych inicjatyw tworzy pozytywne środowisko pracy, a także zwiększa atrakcyjność firmy na rynku pracy - dzięki czemu firma przyciąga nowe talenty, a osoby już pracujące bardziej utożsamiają się z wartościami z firmy i chętniej w niej zostają na dłużej :) I to właśnie najważniejsze - kilka chwil spędzonych na integracji sadzenia drzew wpływa na długoterminowe korzyści, które firma może z ich czerpać. Bo dbanie o ekologie to ciągły rozwój! :)

Za co możesz sadzić?

Sprawdzonych sposobów jest wiele, pomysłów na nowe rozwiązania jeszcze więcej. Współpracujemy z setkami firm z różnych branż, zatem kreatywne zastosowanie i integracja sadzenia drzew z działaniami różnorodnych firmy nie są nam obce :) 

Za co sadzą nasi Partnerzy?

 • drzewo za każdy zakup
 • za zapisanie do newslettera
 • sadzenie za określoną sumę wydaną w sklepie
 • za zakupy z wyprzedaży
 • sadzonka za pierwsze zamówienie
 • z okazji urodzin
 • za okrągłe zamówienie
 • za rejestrację w sklepie
 • drzewo za wybór faktury elektronicznej
 • jako gratis do zakupów
 • za napisanie opinii 
 • za co tylko chcą!

Wykorzystaj możliwości wtyczki Posadzimy - i zautomatyzuj swoje sadzenie :)

Nie chcesz przeklikiwać i sadzić każdego drzewka osobno? Jest to jak najbardziej zrozumiałe! Pozwól, że nasz system zrobi to za Ciebie! :) Połączenie e-sklepu z systemem Posadzimy.pl to sposób na szybkie i w 100% automatyczne sadzenie! Podpięcie naszych wtyczek dla woocoomerce i prestashop, a także API to tylko chwila. Zaoszczędź czas i zapewnij sobie i swoim Klientom możliwości szybkiego sadzenia drzew za co tylko chcesz. Więcej o naszych wtyczkach i integracji ich z Twoją stroną przeczytasz tutaj: Automatyzacje 

Posadź swoje firmowe drzewo i postaw na rozwój swojej firmy!

Już wiesz, czemu sadzenie cykliczne jest ciekawą opcją dla Twojej firmy. Jednak wiesz już, jak chcesz sadzić? Możesz wybrać z pomysłów, które Ci zaprezentowaliśmy, wymyślić własny sposób lub daj nam znać - a wspólnie wymyślimy idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. My pomysłów mamy wiele, więc na pewno uda nam się coś zdziałać. :) Skontaktuj się z nami i zobacz, co dobrego możemy razem zrobić - dla Twojej Firmy i naszych lasów.

Autor wpisu
Daria Niezabitowska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

Branża
15 września, 2023
Branża SaaS a świadoma odpowiedzialność biznesu

Z  Posadzimy.pl możesz sadzić, jak tylko chcesz i za co tylko chcesz. Możesz...

PRZECZYTAJ WPIS
Ekologia
9 listopada, 2021
Dokąd tupta jeż? Czyli jak pomóc jeżom przetrwać zimę.

Z  Posadzimy.pl możesz sadzić, jak tylko chcesz i za co tylko chcesz. Możesz...

PRZECZYTAJ WPIS
Case studies
13 lipca, 2022
Przyjemne z pożytecznym – czyli Twój event i sadzenie drzew

Z  Posadzimy.pl możesz sadzić, jak tylko chcesz i za co tylko chcesz. Możesz...

PRZECZYTAJ WPIS