Sadzenie cykliczne w Posadzimy.pl

< powrót do listy wpisów

Z  Posadzimy.pl możesz sadzić, jak tylko chcesz i za co tylko chcesz. Możesz posadzić 1, 2 lub 1ooo drzew jednorazowo lub postawić na sadzenie cykliczne i co jakiś czas dodawać swoją cegiełkę do poprawy stanu lasów. Sposobów na sadzenie mamy dużo! Firmy jednak coraz częściej zaczynają wykorzystywać sadzenie cykliczne, które zapewnia ciągły rozwój firmy w strategii CSR. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak możesz sadzić! Zobacz, jakie możliwości może przynieść dla Twojej firmy sadzenie cykliczne :)

Sadzenie cykliczne - jako nietypowe rozwiązanie na rozwój Twojej firmy

Zadbaj o stworzenie długoterminowych i lojalnych relacji z Twoimi Klientami, zachęcaj ich do częstszych zakupów lub do innych działań w obrębie Twojej firmy. Integracja sadzenia drzew w działania Twojej firmy może stać się ciekawym sposobem na rozwój Twojej firmy - w bardzo prosty sposób! Sadzenie drzew cyklicznie wpływa na wizerunek i reputacje marki długoterminowo. Zwiększa także zaangażowanie i motywacje pracowników w firmie przyjaznej środowisku. Wdrażanie cyklicznych inicjatyw tworzy pozytywne środowisko pracy, a także zwiększa atrakcyjność firmy na rynku pracy - dzięki czemu firma przyciąga nowe talenty, a osoby już pracujące bardziej utożsamiają się z wartościami z firmy i chętniej w niej zostają na dłużej :) I to właśnie najważniejsze - kilka chwil spędzonych na integracji sadzenia drzew wpływa na długoterminowe korzyści, które firma może z ich czerpać. Bo dbanie o ekologie to ciągły rozwój! :)

Za co możesz sadzić?

Sprawdzonych sposobów jest wiele, pomysłów na nowe rozwiązania jeszcze więcej. Współpracujemy z setkami firm z różnych branż, zatem kreatywne zastosowanie i integracja sadzenia drzew z działaniami różnorodnych firmy nie są nam obce :) 

Za co sadzą nasi Klienci?

 • Drzewo za każdy zakup
 • za zapisanie do newslettera
 • Sadzenie za określoną sumę wydaną w sklepie
 • za zakupy z wyprzedaży
 • Sadzonka za pierwsze zamówienie
 • z okazji urodzin
 • za okrągłe zamówienie
 • za rejestrację w sklepie
 • Drzewo za wybór faktury elektronicznej
 • jako gratis do zakupów
 • za napisanie opinii 
 • za co tylko chcą!

Wykorzystaj możliwości wtyczki Posadzimy - i zautomatyzuj swoje sadzenie :)

Nie chcesz przeklikiwać i sadzić każdego drzewka osobno? Jest to jak najbardziej zrozumiałe! Pozwól, że nasz system zrobi to za Ciebie! :) Połączenie e-sklepu z systemem Posadzimy.pl to sposób na szybkie i w 100% automatyczne sadzenie! Podpięcie naszych wtyczek dla woocoomerce i prestashop, a także API to tylko chwila! Zaoszczędź czas i zapewnij sobie i swoim Klientom możliwości szybkiego sadzenia drzew za co tylko chcesz :) Więcej o naszych wtyczkach i integracji ich z Twoją stroną przeczytasz tutaj: Integracje 

Posadź swoje firmowe drzewo i postaw na rozwój swojej firmy!

Już wiesz, czemu sadzenie cykliczne jest ciekawą opcją dla Twojej firmy. Jednak wiesz już, jak chcesz sadzić? Możesz wybrać z pomysłów, które Ci zaprezentowaliśmy, wymyślić własny sposób lub daj nam znać - a wspólnie wymyślimy idealne rozwiązanie dla Twojej firmy! My pomysłów mamy wiele, więc na pewno uda nam się coś zdziałać - dla dobra Twojej firmy i naszych lasów! :) Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy razem zrobić!

Dyskusja

209518
posadzonych przez nas drzew