Nasze integracje

Integracje z Posadzimy.pl to świetny sposób na automatyzację procesu zamawiania sadzenia drzew. Prowadzisz sklep internetowy? Działasz w modelu SaaS? Chcesz sadzić drzewa za każdego nowego klienta, za każdy sprzedany towar lub każdą nową rejestrację na stronie? Dzięki nam zrobisz to całkowicie automatycznie, a my zajmiemy się całym procesem sadzenia. Sprawdź, jak szybko możesz wdrożyć rozwiązanie sadzenia drzew w swojej firmie.

Intergacje Posadzimy.pl
WooCommerce

Woocommerce – Posiadasz sklep na Platformie WooCommerce? Dzięki naszej wtyczce w kilka minut każdy klient Twojego sklepu będzie mógł otrzymać personalizowany certyfikat posadzenia drzewa dzięki zakupom w Twoim sklepie. Dowolnie konfiguruj od jakiej kwoty zamówienia chcesz nagrodzić klienta posadzeniem drzewa. Zyskaj ekologiczny wizerunek i wyróżnij się na tle innych sklepów. Wszystko dzieje się w pełni automatycznie od pierwszego kliknięcia, aż do prawdziwego drzewa w Polskim lesie.

POBIERZ Z WORDPRESS.ORG ZOBACZ WIĘCEJ
Presta Shop

Posiadasz sklep na Platformie Prestashop? Dzięki naszej wtyczce w kilka minut każdy klient Twojego sklepu będzie mógł otrzymać personalizowany certyfikat posadzenia drzewa dzięki zakupom w Twoim sklepie. Dowolnie konfiguruj od jakiej kwoty zamówienia chcesz nagrodzić klienta posadzeniem drzewa. Zyskaj ekologiczny wizerunek i wyróżnij się na tle innych sklepów. Wszystko dzieje się w pełni automatycznie od pierwszego kliknięcia, aż do prawdziwego drzewa w Polskim lesie.

POBIERZ ZOBACZ WIĘCEJ

API Posadzimy.pl

Dla naszych partnerów udostępniamy API, umożliwiające pełną integrację z naszą aplikacją. W ramach integracji mamy możliwość sadzenia drzew, generowania certyfikatów, czy pobierania aktualnych danych o sadzeniach firmy.

DOKUMENTACJA