Dlaczego sadzimy drzewa tylko z firmami?

< powrót do listy wpisów

Przychodzimy dziś do Was z bardzo ważną informacją - a nawet informacjami. Po pierwsze: już oficjalnie rozpoczęliśmy nasze wiosenne sadzenie 2023 roku. Podczas tegorocznej akcji pojawimy się w 3 miejscach - Ogrodzieńcu, Gostyninie oraz Radomsku. To właśnie tam zasilimy stan lasów Waszymi sadzonkami :) Więcej o miejscach sadzenia przeczytasz w naszym wpisie: Wiosenne sadzenie drzew 2023 z Posadzimy.pl. Po drugie - od nowego sadzenia postanowiliśmy w pełni skupić się na współpracy z firmami i sadzeniu drzew w ramach działań CSR, dlatego też zdecydowaliśmy się na wyłączenie możliwości sadzenia drzew dla osób prywatnych. Wielu z Was może być zaskoczonych, jednak zapewniamy - jest to dobra zmiana! :)

Wpływ firm na środowisko

Nasza firma wciąż ewoluuje, początkowo sadziliśmy drzewa sami w ramach naszych działań, później otworzyliśmy się na inne firmy, a także na osoby prywatne. Jednak wraz z rozwojem naszej firmy zauważyliśmy, że dzięki nam coraz więcej firm przechodzi na "zieloną stronę mocy". Dzięki nam coraz więcej firm, w ramach prezentu daje Klientom drzewo, zamiast produkować niepotrzebne gadżety reklamowe. Dzięki nam coraz więcej firm decyduje się na działania ekologiczne i wdraża strategie CSR. Te zmiany w działaniu firm, mają ogromny wpływ na środowisko, dlatego to właśnie na współpracy z firmami chcemy skupić swoje działania. 

Dodatkowa wartość naszych Partnerów

Współpracujemy już z niemal 500 firmami, a nasi Partnerzy to naturalne przedłużenie naszych działań. Osoby prywatne wciąż mogą sadzić drzewa z Posadzimy.pl, jednak teraz odbywać się to będzie za pośrednictwem naszych wspaniałych Partnerów. Co to właściwie znaczy?

Wśród naszych Partnerów są najróżniejsze sklepy, firmy szkoleniowe, eventy - chcesz przyczynić się do posadzenia drzew? Wybierz jednego z naszych Klientów i zrób u niego zakupy, kup bilet na event, który Cię interesuje, lub wykup kurs, który zwiększy Twoje umiejętności. Wybieraj świadomie firmy, które chcą pozytywnie wpływać na świat a przy okazji sadź drzewa. Chcemy odwdzięczyć się naszym Partnerom za to co robią dla natury, dlatego oddajemy im tę unikalną wartość. Chcemy, by te osoby prywatne, którym naprawdę zależy na pozytywnym wpływie na środowisko wybierały usługi świadomych firm - naszych Partnerów. Zwracaj uwagę na to, jak działają firmy i wybieraj mądrze :) W naszym rankingu znajdziesz listę firm, które sadzą z nami drzewa w ramach swoich działań.

Jest to dobra zmiana zarówno dla nas, jak i dla firm z nami współpracujących. My, w Posadzimy.pl będziemy mogli w 100% skupić się na rozwoju ekologicznych działań firm, a świadomi konsumenci chcący sadzić drzewa będą wybierać firmy zaangażowane ekologiczne. Win-win :)

Twoje firmowe drzewko? Oczywiście! 

Dziękujemy każdej jednej osobie, która dołożyła swoje drzewko do naszego wspólnego lasu :) Dziękujemy, że wybraliście nas, że prezentowaliście drzewka swoim bliskim, przyjaciołom, czy nauczycielom! Cieszymy się, że nasze certyfikaty zdobią tak wiele ścian! Dalej możemy działać wspólnie dla dobra polskich lasów - teraz trochę inaczej :) Masz swoją ulubioną firmę, która jeszcze z nami nie sadzi? A może sklep online w którym stale robisz zakupy lub platformę, na której się szkolisz i oglądasz webinary? Powiedz im o nas!  Twoja firma, lub firma, w której pracujesz nie sadzi jeszcze drzew w ramach swoich działań? Wiesz co robić - powiedz jej o nas :) 

Sprawmy wspólnie by jak najwięcej firm angażowało się w proekologiczne działania - w końcu razem możemy więcej. Jeśli chcesz posadzić firmowe drzewa skontaktuj się z nami i dołącz do tych, dla których polskie lasy mają znaczenie. 

 

Dyskusja

242636
posadzonych przez nas drzew