Biznes

Sadzenie drzew jako narzędzie w Twojej firmie!

22 listopada, 2022 | Daria Niezabitowska

Drzewa to nie tylko świetny prezent, filtr naszego powietrza i naturalna bariera przed zanieczyszczeniami. Sadzenie drzew może grać główną rolę w mobilizacji i integracji Twoich pracowników, być elementem employer brandingu, zachęcać do zakupu Twoich produktów i wiele więcej! Pracujemy z ponad 300 firmami z różnych branż, z różnymi potrzebami i różnymi Klientami, dlatego doskonale wiemy, że nasze rozwiązania i pomysły, jak połączyć działania przedsiębiorstwa z sadzeniem drzew muszą być spersonalizowane. Dlatego przedstawiamy Wam listę najciekawszych sposobów na wykorzystanie sadzenia drzew w firmach! Może znajdziesz coś tu dla siebie? Sprawdź! 

Szukasz ciekawego pomysłu na mobilizację pracowników? Chcesz w świetny sposób zintegrować pracowników?

Postaw na ciekawą grywalizację, w której nagrodą będzie drzewo! Drzewo za specjalne osiągnięcia, za skończone projekty, podpisane umowy, liczbę Klientów? Nagródź swoich Pracowników w wyjątkowy sposób, zwiększ ich zaangażowanie i podnieś ich morale! Pracownicy chętniej także utożsamiają się z firmą, która działa proekologicznie, bo firmie, której zależy na naszej planecie, zależy na nas wszystkich! 

Pomysł na uzupełnienie akcji ekologicznych firm

Oddaj naturze to, co jej zabierasz w czasie swojej działalności! Przede wszystkim postaw na zrównoważony rozwój swojej firmy i za każde użyte drzewo w Twojej firmie - posadź jedno w lesie! 

Chcesz przyciągnąć nowych kandydatów do Twojej firmy?

Jak zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy? Pokaż swoje zaangażowanie w działania proekologiczne! W trakcie aktywnej rekrutacji kandydaci szukają informacji na temat firmy na każdym możliwym kanale. A odpowiedzialność społeczna jest jednym z ważniejszych elementów, na które zwracamy uwagę! Co więcej, firma, która pokazuje swoją troskę o środowisko tworzy swój pozytywny wizerunek wśród nowych kandydatów i potencjalnych pracowników!

Chcesz przyciągnąć ruch na Twoją stronę? Chcesz zachęcić ludzi do zapisania się do newsletteru?

Jak zaangażować Klientów? Drzewami! Przyciągnij nowych Konsumentów na swoją stronę, zachęć do zapisania się do newsletteru wyjątkową dodatkową wartością, jaką jest posadzenie drzew! Zaprezentuj im coś - co jest naszym dobrem wspólnym, posłuży nam na lata i przede wszystkim zostawi w świadomości Klienta satysfakcję ze zrobienia czegoś dobrego dla naszej planety! Zbuduj wierną społeczność opartą na lojalności i zaufaniu do marki! Spraw, żeby Twoi konsumenci mogli jeszcze bardziej utożsamiać się z Twoją marką tak, aby w końcu stać się jej ambasadorem!

Nie masz pomysłu na ciekawą reklamę, która zainteresuje Twoich odbiorców?

Drzewa zrobią tutaj "robotę"! Prezentuj Twój produkt lub usługę obok drzewek, które zostaną zasadzone, dzięki zakupowi! Możesz postawić także na interesującą kampanię wizerunkową, która pokaże Twoją firmę jako proekologiczne przedsiębiorstwo, dla którego losy planety nie są obojętne! Co więcej, wykorzystanie drzew w swojej kampanii wpływa pozytywnie na polepszenie wizerunku marki i przy okazji może być marketingowym działaniem, za które nie poniesiesz dużych kosztów! Wyróżnij się wśród konkurencji i przede wszystkim wyjdź poza schemat! 

A może organizujesz konkurs?

Konkursy to świetny sposób na zaangażowanie Twoich Klientów w działania związane z Twoją marką! Organizujesz szybki konkurs w social media? Wykorzystaj drzewa jako nagrodę gwarantowaną! Chcesz na Twoim evencie przeprowadzić ciekawą rywalizację? Podaruj każdemu chętnemu do udziału w zabawie certyfikat potwierdzający sadzenie!

Organizujesz wydarzenie?

Firmy stawiają teraz na łączenie przyjemnego z pożytecznym - taką właśnie wartość posiada zasadzone drzewko! Razem z uczestnikami swojego wydarzenia możesz zrobić coś dobrego dla środowiska, a przy okazji zwrócić uwagę na swoją firmę jako prospołeczną, nieszablonową i kreatywną, a przede wszystkim dbającą o planetę! 

Gdzie sprawdzi się podarunek w formie imiennego certyfikatu potwierdzającego sadzenie?

Jako: 

  • dodatek do pakietów startowych i akredytacyjnych konferencji, zjazdów, eventów,
  • nagrody w konkursach,
  • prezent dla gości weselnych,
  • dodatek za uczestnictwo w badaniach, wypełnienie ankiety
  • prezent za zakup produktu lub usługi

Jak sadzić firmowe drzewa?

Chcesz posadzić z nami drzewa, żeby zrobić coś dobrego w swojej firmie? Nie masz pomysłów jak tego dokonać, a może masz tych pomysłów aż za dużo? Daj znać! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości :) Posadzimy.pl to ogrom możliwości - tutaj naprawdę sky is the limit! Dlatego dołącz do wspaniałego towarzystwa firm, dla których losy polskich lasów nie są obojętne! Kliknij i sprawdź!

Autor wpisu
Daria Niezabitowska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

Case studies
26 października, 2022
Pomysły na sadzenie drzew w Firmach

Drzewa to nie tylko świetny prezent, filtr naszego powietrza i naturalna barier...

PRZECZYTAJ WPIS
Lasy Polskie
9 sierpnia, 2023
Czym różnią się wymagania siedliskowe drzew, które sadzimy?

Drzewa to nie tylko świetny prezent, filtr naszego powietrza i naturalna barier...

PRZECZYTAJ WPIS
Case studies
24 marca, 2022
Ekologia w hotelarstwie – jak wykorzystać sadzenie drzew w hotelach?

Drzewa to nie tylko świetny prezent, filtr naszego powietrza i naturalna barier...

PRZECZYTAJ WPIS