Konferencja i ekologiczne rozwiązania

< powrót do listy wpisów

Sezon konferencji i eventów właśnie się zaczyna! Choć ogromnie doceniamy możliwości, jakie daje internet i to, jak świetne stały się spotkania online - niezwykle cieszymy się na prawdziwe spotkania, wymianę doświadczeń i uczenie od najlepszych! Coś czujemy, że Ty też! W tym wpisie chcemy Cię zainspirować do wykorzystania Twojego eventu, także do zrobienia czegoś dobrego dla środowiska! Konferencja i ekologiczne rozwiązania? Dlaczego? Bo zawsze warto robić dobre rzeczy dla natury! Ale co więcej - Twój event to świetne miejsce, żeby pokazać Twoje działania prospołeczne, nieszablonowe myślenie, zwrócić uwagę uczestników i przywiązać ich do twojej marki! Mamy Twoje zainteresowanie? To czytaj dalej, w końcu robimy ten wpis z myślą o Tobie właśnie!

Pendrive, długopis, notes - to nie lata '90! 

Tak jest - upominki z logo firmy kiedyś były rzeczywiście ciekawym i fajnym prezentem. ALE czasy się zmieniły! Firmy prześcigają się w tworzeniu ciekawych giftów, innowacyjnych rozwiązań, tworzeniu skomplikowanych insertów. Jest w tym co fajnego, można pokazać swoją kreatywną stronę, ale istnieją trzy duże zagrożenia.

  • Po pierwsze taki prezent musi być naprawdę wyjątkowy, żeby był atrakcyjny i zapamiętywalny.
  • Po drugie - zazwyczaj tego typu gifty nie należą do najtańszych.
  • A po trzecie - w dobie wszechobecnej walki o losy planety, uczestnicy mogą zarzucić Ci nieekologiczne działania.

Jakie jest na to rozwiązanie? Posadź drzewo dla gości swojej konferencji! Gwarantujemy Ci, że imienny certyfikat dla uczestnika będzie miłą niespodzianką, zostanie zapamiętany, a szum o takim prezencie w social mediach dodatkowo wypromuje Twoje działania! A wiesz co w tym fajnego? Taki gift jest zdecydowanie tańszy, niż większość propozycji na rynku!

Drzewo za konkretne działania podczas wydarzenia!

Chcesz zachęcić do podjęcia konkretnych działań podczas swojego wydarzenia? Może do wypełnienia ankiety? Albo do uczestnictwa w badaniu? Do oznaczenia na social media? Zarejestrowania paragonu? A może do wzięcia udziału w stworzonej przez Ciebie akcji? Posadź drzewo i przekaż imienny certyfikat dla uczestnika, za podjęcie odpowiedniego działania. Nic tak nie zachęca, jak ciekawa nagroda ;)

Eko-wybory uczestników

Chcesz przekonać uczestników, by wybierali bilet online, zamiast drukowanego i wysyłanego pocztą? A może chcesz zachęcić do korzystania z aplikacji, by móc zrezygnować z drukowania katalogów czy agendy konferencji? Zachęć uczestników do zarejestrowania w apce, pobrania biletu online, pobrania dokumentów w wersji pdf zamiast papierowej - a w ramach podziękowania posadź dla nich drzewo - bo razem możecie więcej!

Event sportowy a sadzenie drzew? No pewnie!

Organizujesz event sportowy? Przygotuj dla uczestników certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa w ich imieniu w ramach pakietu startowego! Nagradzaj każdego, kto przyjdzie z własnym bidonem, zamiast butelki jednorazowej, nagradzaj zdobyte kilometry w rywalizacji sportowej! Posadź drzewo za zaliczenie wszystkich stacji sportowych. Możliwości jest całe mnóstwo, a wiemy z doświadczenia, że uczestnicy rozgrywek sportowych kochają takie prezenty! Przeczytaj jak udała się jedyna w Polsce rowerowa gra miejsca dla firm, by zobaczyć ile radości przynosi uczestnikom posadzenie drzewa :)

Konferencja online - drzewo jako idealny prezent! 

Możliwości jakie daje internet i fakt, że firmy podczas pandemii bardzo szybko odkryły niegasnący potencjał spotkań online sprawił, że nieważne gdzie jesteś i co robisz - możesz uczestniczyć w konferencji! Jesteśmy przyzwyczajeni do udziału w wydarzeniach online i tym, że na takich spotkaniach nie dostajemy torby pełnej prezentów. Ale zawsze miło kogoś zaskoczyć prezentując mu po odbytej konferencji jego własne drzewo, prawda? :) To dla Ciebie minimum pracy, a dla Twoich gości maksimum zadowolenia!

Konferencja i ekologiczne rozwiązania - Posadź z nami drzewa!

To co? Chcesz zrobić coś więcej dla swoich gości i tym samym wyprzedzić konkurencję :)

Sadzenie drzew z Posadzimy.pl jest niezwykle proste, przyjemne i dobre dla świata! Dlatego, jeśli chcesz:

  • być postrzegany jako firma odpowiedzialna społecznie,
  • wyprzedzić konkurencję,
  • mieć świetny materiał na social media, czy materiały prasowe,
  • zbudować silną więź z gośćmi i sprawić by dobrze o Tobie mówili

skontaktuj się z nami! Wspólnie na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego wydarzenia! Nawet nie wiesz, jakie to proste! Ale wiesz co? Szybko się przekonasz – z naszym systemem właściwie nic już nie musisz robić, sprawdź! 

Obserwuj nas na naszych social media - tam zawsze czeka mnóstwo inspiracji jak różne branże mogą wykorzystać sadzenie drzew do swoich działań :)

Dyskusja

162557
posadzonych przez nas drzew