Jak wykorzystać sadzenie drzew na Twoim evencie! | Event z Posadzimy.pl i FRRuuu

< powrót do listy wpisów

Ile jest pomysłów na wykorzystanie ekologicznych działań CSRowych w firmach? Nieskończenie wiele! Co więcej - z pomocą posadzimy.pl naprawdę sky is the limit! Celem naszych działań jest ratowanie polskich lasów, dlatego im nas więcej, tym lepiej dla świata. Pędzimy więc z inspiracją, jak można wpleść ekologię w swoje wydarzenie i zorganizować event z posadzimy.pl! Poznajcie FRRuuu - Firmowy Rajd Rowerowy!

Firmowy Rajd Rowerowy to jedyna na świecie rowerowa gra miejska dla firm. Pierwsza edycja przyciągnęła ponad pół tysiąca uczestników z najróżniejszych firm. Całe wydarzenie spotkało się z tak znakomitym odbiorem, że organizatorzy na kolejną edycję zaplanowali wydarzenie w aż dwóch miastach Polski! Natomiast, my mamy wrażenie, że dopiero się rozkręcają ;)

Organizatorzy rajdu stworzyli coś niezwykłego – ten event to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim firmowa integracja, wspólne rozwiązywanie wyzwań, dbanie o zdrowie psychiczne swoich pracowników. A wisienką na torcie jest zasadzenie 600 drzew!

No właśnie, bo nie mówimy zupełnie przypadkowo o FRRuuu – oprócz tego, że jest to świetny rajd, który polecamy wszystkim firmom, warto zwrócić uwagę na odpowiedzialność społeczną organizatorów. Ci - jak to zazwyczaj przy wydarzeniach sportowych bywa - zadbali o to, by każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy. Nie był to jednak typowy pakiet startowy, bo w nim każda drużyna, za udział w wydarzeniu otrzymała między innymi posadzenie drzewa w swoim imieniu. 

Event z Posadzimy.pl i efekt współpracy z FRRuuu

Z ankiety, którą przeprowadzili organizatorzy wynika, że na pierwszym miejscu wśród najlepszych prezentów pakietu startowego znalazło się posadzone drzewo! Prawie 60% uczestników najbardziej ucieszył ten wyjątkowy dodatek. Uczestnicy zapamiętali ten drobny gift, dzięki czemu event wywarł na nich jeszcze bardziej pozytywne wrażenie. „Rajd rowerowy to super okazja do spędzenia aktywnie czasu z kolegami z pracy. Takie eventy są potrzebne dla budowania relacji oraz dobrej atmosfery w miejscu pracy, a przy okazji sadzimy drzewa!" – wspomina uczestniczka eventu. Pierwsza edycja przyniosła światu aż 600 nowych drzew, uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające sadzenie, a rajd dzięki swojemu proekologicznemu działaniu pokazał, że razem możemy więcej dla dobra planety!

FRRuu w liczbach: 

  • Blisko 600 zadowolonych uczestników rajdu!
  • 15 000 przejechanych kilometrów
  • Tysiące minut spędzonych na integracji pracowników
  • 600 posadzonych nowych drzewek!
  • 2 edycja, na którą możesz zapisać się tu!

Dlaczego warto uwzględnić współpracę z posadzimy.pl podczas Twojego eventu? 

Wyróżnisz się!

Kubki, smycze, pendrive – to gadżety reklamowe, które nie tylko nie zrobią wrażenia na uczestnikach, ale również bardzo szybko zostaną zapomniane, lub wyrzucone. Zamiast tego, podaruj imienny certyfikat potwierdzający zasadzenie drzewa – chyba nie ma nic lepszego niż pozytywny wpływ na planetę, prawda?

Zachęcisz więcej osób do udziału w Twoim wydarzeniu!

Nic tak nie jednoczy, jak wspólny cel. A czy nie jest doskonałym celem ratowanie polskich lasów, zadbanie o to żebyśmy mieli gdzie chodzić na spacery, grzybobranie, czy piknik?

Zrobisz coś dobrego dla planety!

Każde posadzone przez Ciebie drzewo to nie tylko wyprodukowany tlen i pochłonięte CO2, to także niezwykły prezent dla przyszłych pokoleń! Pokaż innym, że losy planety nie są Ci obojętne.

Chcesz wpleść ekologię w swoje wydarzenie? Nic trudnego! 

Możesz dodać prezent w postaci posadzonego drzewa do swojego pakietu startowego, czy akredytacyjnego! A może wolisz zasadzić drzewo dla każdego uczestnika za rejestrację na Twój event? Albo zasadzić drzewo w zamian za wykonanie określonej akcji przez uczestników Twojego eventu? Możesz wpleść sadzenie drzew do swojego wydarzenia, jak tylko chcesz - sky is the limit, całą resztą zajmiemy się my! :) Sprawdź, jakie to proste!

 

Dyskusja

162556
posadzonych przez nas drzew