Sadź drzewa w e-commerce i zachwyć Klientów jak Ergonome

< powrót do listy wpisów

Czy wiesz, że badanie Open Research wykazało, że aż co piąty Polak dba o środowisko i myśli o ekologii? Z roku na rok coraz więcej osób bierze pod uwagę aspekty środowiskowe w swoim codziennym życiu - także w zakresie marek, których produkty kupujemy. Klienci dokonujący zakupu, czy korzystający z usługi chcą mieć świadomość, że firma, którą wybierają w swoich działaniach kieruje się etyką, troską o społeczeństwo i środowisko. Jest to dodatnia wartość - zarówno dla firm, jak i dla klientów. Posadzimy.pl skupia wokół siebie firmy, dla których "dbanie o ekologię" to nie tylko puste słowa. Współpracujemy z setkami firm z różnych branż, którzy z naszą pomocą wykorzystują sadzenie drzew w swojej codziennej działalności. Jedną z takich firm jest nasz Partner z branży e-commerce: Ergonome. Poznajcie Ergonome i zobaczcie, jak wspólnie działamy w trosce o środowisko :)

Ergonome - wysoka jakość w połączeniu z ekologią

Ergonome to producent biurek z elektryczną regulacją wysokości. Co ich wyróżnia? To, że praktycznie każde biurko, które opuszcza ich magazyn, jest wyjątkowe i niepowtarzalne - głównym atutem firmy jest tworzenie w pełni personalizowanych biurek pod indywidualne zamówienia klientów. Do produkcji biurek premium wykorzystują wysokiej jakości sezonowane drewno. A jakby tego było mało - Ergonome robi też coś dobrego dla środowiska! A mianowicie – odwdzięcza się naturze za dobra, które firma wykorzystuje w swojej działalności. Do każdego zamówienia powyżej określonej kwoty Ergonome sadzi drzewa w imieniu Klienta i prezentuje mu spersonalizowany certyfikat Posadzimy.pl. Firmowy las Ergonome z dnia na dzień rośnie - aktualnie na liczniku firmy jest już ponad 300 drzew

"Rosnąca liczba zamówień dała nam do myślenia w kwestiach związanych z ekologią, postanowiliśmy zatem zwracać naturze surowce, które od niej pobieramy do produkcji naszych biurek. Tak trafiliśmy na Posadzimy.pl i ten model współpracy oraz system certyfikatów dla Klientów, okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę. Klienci również informują Nas o tym, że taka akcja jest świetna i chętnie w tym uczestniczą." - Sławomir Sury, Sales Marketing Manager w Ergonome.

 

Posadzimy.pl - dlaczego warto? 

Ważnym elementem partnerstwa z Posadzimy.pl jest świadomość ekologiczna - Ergonome chciało znaleźć sposób na to, jak mogą odwdzięczyć się planecie i zminimalizować straty, które ta odnotowała ze względu na działalność firmy - i tak zrodził się pomysł na sadzenie drzew z Posadzimy.pl. Okazało się jednak, że skutki uboczne tego ekologicznego działania są równie przyjemne. Firma szybko zorientowała się, że dzięki akcji sadzenia drzew nie tylko robią coś dobrego dla planety, ale także wyróżniają się wśród konkurencji i po prostu zachwycają swoich Klientów. 

"Sadzenie drzew za sprzedaż biurek wyróżnia nas na tle konkurencji i Klienci naprawdę zwracają na to uwagę. Jesteśmy w kontakcie bezpośrednim przez cały okres produkcji biurka i tutaj często od Klientów słyszymy poparcie do naszej akcji i miłe słowa na temat naszego podejścia do ekologii i naszej współpracy z Posadzimy.pl. Widzimy, że jest to również dodatkowy argument, który pozytywnie wpływa na decyzje zakupowe naszych Klientów" - Sławomir Sury, Sales Marketing Manager w Ergonome.

Sadzenie drzew to nie jedyny ukłon Ergonome w stronę ekologii. Może tego nie wiesz, ale zużyte panele fotowoltaiczne są ogromnym problemem dla firm, które zajmują się ich produkcją, firma znalazła zastosowanie dla tych paneli dając im drugie życie i postanowiła wytwarzać biurka z blatami wykonanymi z tychże płyt - niedawno zakończona akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i jakże dobrym wpływem na środowisko.

Jeśli więc szukasz biurka idealnego, które nie tylko będzie Ci służyć na lata, ale też chcesz korzystać z firm odpowiedzialnych społecznie, koniecznie zajrzyj na stronę Ergonome i sprawdź, co mogą dla Ciebie zrobić. 

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i zrobić coś dobrego dla świata? 

Ergonome jest świetnym przykładem, że działania obejmujące aspekt ekologiczny mogą zdziałać prawdziwe cuda. Klienci stale zachwycają się takim rozwiązaniem, a produkcja biurek nie jest już tak dużym obciążeniem dla natury.  Zachwyć swoich Klientów i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Sadzenie drzew z Posadzimy.pl jest niezwykle proste, przyjemne i jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Dlatego, jeśli chcesz:

  • być postrzegany jako firma odpowiedzialna społecznie,
  • wyprzedzić konkurencję,
  • mieć świetny materiał na social media, czy materiały prasowe,
  • zbudować silną więź z klientami i sprawić by do Ciebie wracali

skontaktuj się z nami!

Wspólnie na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy. Nawet nie wiesz, jakie to proste. Ale wiesz co? Szybko się przekonasz – z naszym systemem właściwie nic już nie musisz robić, sprawdź.

Dyskusja

242636
posadzonych przez nas drzew