Czas wolny

Wrześniowe okazje na sadzenie drzew!

9 września, 2022 | Daria Niezabitowska

Dobrze wiemy, ze każda okazja jest dobra na sadzenie drzew! Bo drzewa po prostu są świetne! Nie dość, że pięknie wyglądają to jeszcze filtrują powietrze absorbując zanieczyszczenia i oddając tlen! Zatem jak dla nas, każdy dzień jest świetną okazją do pochylenia się nad pomocą dla naszego środowiska, zwiększenia swojej świadomości na temat zanieczyszczenia i dorzucenia cegiełki do odbudowy polskich lasów - przez sadzenie drzew! Dlatego przedstawiamy ciekawe okazje do posadzenia drzew! Oprócz prezentu na urodziny, imieniny, rocznice i jubileusze - drzewa mogą być niezapomnianym podarunkiem także na święta nietypowe - sprawdź, jakie!

12 września – Dzień Programisty

Znasz jakiegoś programistę? Dobrze wiemy, że są to osoby, które całe dnie mogą spędzić przy komputerze! To jest idealny dzień, żeby zachęcić swojego programistę do spaceru po lesie – przy okazji obdarowując go certyfikatem potwierdzającym sadzenie z jego imieniem! 

19 września - Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk

W dzień celebrujący naturę dołożenie swojej cegiełki do poprawy jej stanu to sama przyjemność! Posadź swoje własne drzewo lub obdaruj swoich bliskich mini lasem! Odbierz swój certyfikat i zaprezentuj go swoich znajomym – może oni też będą chcieli celebrować ten dzień w tak cudowny sposób?

22 września – Dzień bez samochodu

Dzień bez samochodu brzmi jak świetna okazja do przeżycia EKOdnia! Postaw dziś na ekologiczne rozwiązania i troskę o środowisko! Zamiast samochodu – wybierz rower lub komunikację miejską! Zamiast zanieczyszczać – tego dnia postaw na poprawę naszego środowiska! Oprócz porzucenia samochodu, możesz w ten dzień posadzić drzewo, czyli nasz naturalny filtr powietrza! 😉

23 września – Pierwszy Dzień Jesieni

Gdy z drzew zaczynają spadać liście, zadbaj o to, żeby nam tych drzew nie brakowało! Posadź nowe drzewka i pokaż swoje zaangażowanie w poprawę naszej pięknej natury! 

24 września - Dzień Grzyba

Niech w ten dzień drzewa rosną, jak grzyby po deszczu 😉

27 września - Światowy Dzień Turystyki

Uwielbiasz podróżować? A co powiesz na szybki wypad do lasu? Lasy są świetnym miejscem na odpoczynek – możesz tam odetchnąć od zgiełku i chaosu miasta. Wybierz się do lasu i zasadź drzewo z Posadzimy.pl!

Sadzenie drzew z Posadzimy.pl

Z okazją czy bez, każde działanie ma znaczenie i każde drzewo robi różnice! Posadź drzewo z Posadzimy.pl i dołóż swoją cegiełkę do do odbudowy lasów! Dołącz do tych, dla których polskie lasy mają znaczenie. Zasadziliśmy już ponad 100 tysięcy drzew w Polsce - i ta liczba ciągle rośnie! Posadź drzewo dla swojej firmy! 

Ty klikasz – my sadzimy – drzewa zrobią już resztę!
Kliknij i sprawdź, jakie to proste!

Autor wpisu
Daria Niezabitowska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

Czas wolny
9 września, 2022
Wrześniowe okazje na sadzenie drzew!

Dobrze wiemy, ze każda okazja jest dobra na sadzenie drzew! Bo drzewa po prostu...

PRZECZYTAJ WPIS
Case studies
7 kwietnia, 2023
Sadź drzewa w e-commerce i zachwyć Klientów jak Ergonome

Dobrze wiemy, ze każda okazja jest dobra na sadzenie drzew! Bo drzewa po prostu...

PRZECZYTAJ WPIS
CSR
29 sierpnia, 2022
Społeczna odpowiedzialność biznesu a pracownicy

Dobrze wiemy, ze każda okazja jest dobra na sadzenie drzew! Bo drzewa po prostu...

PRZECZYTAJ WPIS