Wrześniowe okazje na sadzenie drzew!

< powrót do listy wpisów

Dobrze wiemy, ze każda okazja jest dobra na sadzenie drzew! Bo drzewa po prostu są świetne! Nie dość, że pięknie wyglądają to jeszcze filtrują powietrze absorbując zanieczyszczenia i oddając tlen! Zatem jak dla nas, każdy dzień jest świetną okazją do pochylenia się nad pomocą dla naszego środowiska, zwiększenia swojej świadomości na temat zanieczyszczenia i dorzucenia cegiełki do odbudowy polskich lasów - przez sadzenie drzew! Dlatego przedstawiamy ciekawe okazje do posadzenia drzew! Oprócz prezentu na urodziny, imieniny, rocznice i jubileusze - drzewa mogą być niezapomnianym podarunkiem także na święta nietypowe - sprawdź, jakie!

12 września – Dzień Programisty

Znasz jakiegoś programistę? Dobrze wiemy, że są to osoby, które całe dnie mogą spędzić przy komputerze! To jest idealny dzień, żeby zachęcić swojego programistę do spaceru po lesie – przy okazji obdarowując go certyfikatem potwierdzającym sadzenie z jego imieniem! 

19 września - Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk

W dzień celebrujący naturę dołożenie swojej cegiełki do poprawy jej stanu to sama przyjemność! Posadź swoje własne drzewo lub obdaruj swoich bliskich mini lasem! Odbierz swój certyfikat i zaprezentuj go swoich znajomym – może oni też będą chcieli celebrować ten dzień w tak cudowny sposób?

22 września – Dzień bez samochodu

Dzień bez samochodu brzmi jak świetna okazja do przeżycia EKOdnia! Postaw dziś na ekologiczne rozwiązania i troskę o środowisko! Zamiast samochodu – wybierz rower lub komunikację miejską! Zamiast zanieczyszczać – tego dnia postaw na poprawę naszego środowiska! Oprócz porzucenia samochodu, możesz w ten dzień posadzić drzewo, czyli nasz naturalny filtr powietrza! 😉

23 września – Pierwszy Dzień Jesieni

Gdy z drzew zaczynają spadać liście, zadbaj o to, żeby nam tych drzew nie brakowało! Posadź nowe drzewka i pokaż swoje zaangażowanie w poprawę naszej pięknej natury! 

24 września - Dzień Grzyba

Niech w ten dzień drzewa rosną, jak grzyby po deszczu 😉

27 września - Światowy Dzień Turystyki

Uwielbiasz podróżować? A co powiesz na szybki wypad do lasu? Lasy są świetnym miejscem na odpoczynek – możesz tam odetchnąć od zgiełku i chaosu miasta. Wybierz się do lasu i zasadź drzewo z Posadzimy.pl!

Sadzenie drzew z Posadzimy.pl

Z okazją czy bez, każde działanie ma znaczenie i każde drzewo robi różnice! Posadź drzewo z Posadzimy.pl i dołóż swoją cegiełkę do do odbudowy lasów! Dołącz do tych, dla których polskie lasy mają znaczenie. Zasadziliśmy już ponad 100 tysięcy drzew w Polsce - i ta liczba ciągle rośnie! Posadź drzewo dla swojej firmy! 

Ty klikasz – my sadzimy – drzewa zrobią już resztę!
Kliknij i sprawdź, jakie to proste!

Dyskusja

305817
posadzonych przez nas drzew