TRAFFIT i sadzenie drzew – czyli jak skutecznie promować firmę

< powrót do listy wpisów

Ekologia w biznesie staje się standardem. Obecne czasy - zmiany klimatu i rosnące temperatury stały się polem do dyskusji - czy firmy powinny angażować się w sprawy społeczne? Krótka odpowiedź brzmi: Tak! Firmy z różnych branż starają się w jak najlepszy sposób zintegrować sadzenie drzew ze swoimi działaniami. Branża SaaS działająca głównie w chmurach, także chce i może dołożyć swoją cegiełkę do poprawy stanu naszego środowiska! Warto brać przykład z TRAFFIT, który doskonale wpisuje ekologiczne rozwiązania w swoje codzienne działania. A jak na to reagują Klienci i Partnerzy firmy? Nieco zdradzimy - są zachwyceni! Dowiedz się więcej o TRAFFIT i sprawdź, jak można doskonale łączyć sadzenie drzew i Saas :) 

TRAFFIT i sadzenie drzew

TRAFFIT należy do Partnerów Posadzimy.pl już niemal dwa lata - z założenia sadzą drzewo za każde założone konto demo. Postanowili jednak zrobić coś znacznie więcej! TRAFFIT Campus to unikatowy kurs HR, w którym udział wzięli eksperci HR z różnych firm i branż. Swoją wiedzą dzielą się: Maja Gojtowska, Ula Zając-Pałdyna, Marta Dobrzańska, Karol Szczawiński, Natalia Bogdan, Nadia Harris, Mick Griffin czy Tomek Jurek. 

Kurs to ogromna dawka wiedzy i “must have” dla każdego HRowca, ale jak dotrzeć z tą informacją do szerszego grona? TRAFFIT chciał swoim studentom przygotować coś jeszcze, stworzyć coś prawdziwie unikatowego i zwracającego uwagę, a takim czynnikiem (i strzałem w 10!) okazało się sadzenie drzew! Za każdy zakupiony kurs TRAFFIT we współpracy z posadzimy.pl sadzi 4 drzewa. TRAFFIT Campus to obecnie 8h wiedzy od ekspertów z branży HR i rekrutacji, a w dodatku 4 nowe drzewa w polskich lasach.  

Efekt akcji TRAFFIT

Akcja okazała się być prawdziwym majstersztykiem. Przez pierwszy tydzień akcji, ciężko było zobaczyć w social mediach wpisy inne niż te, związane z udziałem w kursie i słowami pełnymi zachwytu nad pomysłem wplecenia w całość sadzenia drzew. 

  • Zasięg: w przeciągu 3 pierwszych dni sprzedano ponad 300 kont, co daje ponad 1200 posadzonych wspólnie drzew!
  • Dotarcie do nowych Klientów: jedynie 12% Klientów kursu, to osoby, będące już Klientami TRAFFIT - cała reszta to osoby, które przyciągnął niesamowity szum związany z akcją. 
  • Wizerunek: Od startu kampanii w social mediach pojawiło się ponad 100 publikacji, w których ludzie chwalili się zdobytymi certyfikatami ukończenia kursów, bądź certyfikatami posadzenia drzew. 
  • Rozwój: Sukces pierwszej edycji kursu przyczynił się do wypuszczenia nowej edycji projektu, który powoli zdobywa popularność również za granicą, ponieważ nagrany jest w języku angielskim.
  • Wsparcie polskich lasów: TRAFFIT na swoim koncie ma już ponad 3200 drzew, to już naprawdę spory las, który nie powstałby gdyby nie ta znakomita współpraca!

“Wybór posadzimy.pl był dla nas oczywisty. Szukaliśmy partnera, który tak jak TRAFFIT jest polską firmą, czynnie działa na tym rynku i sadzi drzewa właśnie w Polsce. Do tej pory TRAFFIT Campus zainteresował ponad 750 studentów, co przekłada się na 3000 posadzonych wspólnie drzew” - Katarzyna Piskorz, marketing project manager w TRAFFIT. 

TRAFFIT Campus to nie jedyny projekt, dzięki któremu można posadzić drzewo w polskich lasach. Za każde założone konto demo TRAFFIT sadzi jedno drzewo. Sprawdź i posadźmy razem więcej drzew! https://traffit.com/pl/umow-rozmowe/ 

Chcesz wzmocnić wizerunek swojej firmy? 

TRAFFIT jest świetnym przykładem, że działania obejmujące aspekt ekologiczny mogą zdziałać prawdziwe cuda dla wizerunku firmy. Klienci - ale także inni użytkownicy mediów społecznościowych, wciąż zachwycają się takim rozwiązaniem, wystarczy poczytać pierwsze z brzegu opinie. Także zachwyć swoich Klientów i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Sadzenie drzew z Posadzimy.pl jest niezwykle proste, przyjemne i jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojej firmy!

Dlatego, jeśli chcesz:

  • być postrzegany jako firma odpowiedzialna społecznie,
  • wyprzedzić konkurencję,
  • mieć świetny materiał na social media, czy materiały prasowe,
  • zbudować silną więź z klientami i sprawić by do Ciebie wracali

skontaktuj się z nami!

Wspólnie na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy! Nawet nie wiesz, jakie to proste! Ale wiesz co? Szybko się przekonasz – z naszym systemem właściwie nic już nie musisz robić, sprawdź!

Dyskusja

175581
posadzonych przez nas drzew