Case studies

Przyjemne z pożytecznym – czyli Twój event i sadzenie drzew

13 lipca, 2022 | Daria Niezabitowska

Jak dobrze wiemy, drzewa są świetne - jako prezent, nasz naturalny filtr powietrza, a także jako nieszablonowy dodatek do Twojego eventu! Co się stanie, gdy połączymy imprezę z dbaniem o naszą planetę? Podwójnie zadowolonych uczestników i więcej drzew! Taką równania bardzo lubimy. :) Pokażemy Ci, jak możesz zorganizować swój event z sadzeniem drzew w tle - chyba, że chcesz umieścić je na pierwszym planie - w tym też Ci pomożemy! 

FRRuuu i Posadzimy.pl razem dla planety!

Dla tych, którzy nie wiedzą, co to Firmowy Rajd Rowerowy zapraszamy do lektury! Jest to przede wszystkim jedyna na świecie rowerowa gra miejska dla firm, a także świetna firmowa integracja, zabawa, budowanie dobrej atmosfery w pracy oraz wyzwania dla całego Teamu. I to nie wszystko - udział w evencie równa się także z nowym drzewem w lesie! Celem wspólnych działań Posadzimy.pl i FRRuuu było dobro planety - i ten cel realizujemy każdego dnia! Każdy pakiet startowy uczestników pierwszej edycji rajdu zawierał imienny certyfikat potwierdzający sadzenie - razem z FRRuuu zasadziliśmy aż 600 nowych drzew! Dzięki naszej współpracy event zyskał charakter proekologiczny, w którym każdy uczestnik dołożył swoją cegiełkę i był częścią zmiany! 

Więcej o naszej współpracy z FRRuuu przeczytasz tutaj!

Kochamy marketing, technologie... i drzewa <3

Razem ze sprawny.marketing chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego dla uczestników konferencji ,,I Love Marketing&Technology℠". I na pewno nam się to udało :) Za każdego zarejestrowanego uczestnika konferencji wspólnie posadzimy jedno drzewo! Współpraca nabiera tempa, uczestnicy są zachwyceni takim rozwiązaniem, a w rankingu sprawnego marketingu widnieje już ponad 2000 drzew :)

 

A gdyby tak stworzyć Filmowy Las? 

Podczas największego święta polskiego kina - Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni organizatorzy od lat stawiają na zielone rozwiązania - rezygnują z druków, plastików, korzystają z ekologicznych rozwiązań. Postanowili iść krok dalej i w ramach prezentu dla ekip filmowych posadzić drzewa i również do samego sadzenia zaprosić uczestników festiwalu. W całej przestrzeni festiwalowej widoczne były qr kody kierujące do specjalnego landingu, na którym każdy mógł we własnym imieniu posadzić drzewo, dostając przy tym personalizowany certyfikat potwierdzający sadzenie - a każde drzewo zasilało jeden, wspólny filmowy las. Pierwsza edycja współpracy przełożyła się na ponad 400 drzew, a to dopiero początek :)

Posadzimy.pl także na eventach online!

Robisz mniejszy event online? Jesteśmy pewni, że znajdzie się tam miejsce też na drzewa - a może nawet staną się największą gwiazdą eventu! Tak właśnie było, gdy odezwali się do nas fani BTS - znanego południowokoreańskiego zespołu. Internetowa zabawa na Twitterze szybko przerodziła się w akcję sadzenia drzew, która zdobyła uznanie i zainteresowanie wśród społeczności fanów. Razem, dla dobra środowiska zasadziliśmy 366 drzew. Każdy uczestnik zasadził drzewo i zakończył imprezę z certyfikatem potwierdzającym sadzenie! Ostatniego dnia prawie tygodniowej zabawy ogłoszono sumę drzew, które pojawią się w lasach! 

Twój event z Posadzimy.pl!

Chcesz, żeby Twój event zyskał charakter proekologiczny i został zapamiętany przez uczestników? A może chcesz zrobić coś dobrego dla planety i mieć realny wpływ na stan powietrza w Polsce? A może inaczej - chcesz wręczyć uczestnikom Twojego wydarzenia nieszablonowy i oryginalny prezent? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś ,,Tak!" to dla nas sprawa jest prosta - z Posadzimy.pl to wszystko jest możliwe. :)

Gdzie sprawdzi się podarunek w formie imiennego certyfikatu potwierdzającego sadzenie?

Jako: 

  • dodatek do pakietów startowych i akredytacyjnych konferencji, zjazdów, eventów,
  • nagrody w konkursach,
  • prezent dla gości weselnych,
  • dodatek za uczestnictwo w badaniach, wypełnienie ankiety
  • prezent za zakup produktu lub usługi

Wymieniać możemy do woli! To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz pokazać swoją ekologiczną postawę - my zajmiemy się resztą! :)

Firmy stawiają teraz na łączenie przyjemnego z pożytecznym - taką właśnie wartość posiada zasadzone drzewko! Razem z uczestnikami swojego wydarzenia możesz zrobić coś dobrego dla środowiska, a przy okazji zwrócić uwagę na swoją firmę jako prospołeczną, nieszablonową i kreatywną, a przede wszystkim dbającą o planetę! 

Autor wpisu
Daria Niezabitowska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

Ekologia
11 lipca, 2022
Fast-fashion – czy to problem dla środowiska?

Jak dobrze wiemy, drzewa są świetne - jako prezent, nasz naturalny filtr powie...

PRZECZYTAJ WPIS
Ekologia
9 listopada, 2021
Dokąd tupta jeż? Czyli jak pomóc jeżom przetrwać zimę.

Jak dobrze wiemy, drzewa są świetne - jako prezent, nasz naturalny filtr powie...

PRZECZYTAJ WPIS
Akcja sadzenia drzew
3 stycznia, 2023
Podsumowanie roku 2022 w Posadzimy.pl w liczbach

Jak dobrze wiemy, drzewa są świetne - jako prezent, nasz naturalny filtr powie...

PRZECZYTAJ WPIS