Konkurs i sadzenie drzew – 2000 nowych drzew dzięki PayU!

< powrót do listy wpisów

Jak zrobić dobry konkurs? Wystarczy za przykład wziąć znakomite PayU! Czerwiec 2002 - to wtedy wykonana została pierwsza transakcja za pośrednictwem systemu płatności PayU. 20 lat minęło, a PayU postanowiło hucznie obchodzić swoje okrągłe urodziny! I jak na taką firmę przystało, było hucznie, z konkursem, w którym każdy chciał wziąć udział, ze znakomitymi prezentami dla fanów oraz przede wszystkim - z dobrym wpływem na środowisko! Konkurs i sadzenie drzew to znakomite połączenie! Dowiedz się, jak można wykorzystać sadzenie drzew przy okazji organizacji konkursów. 

PayU - urodzinowy konkurs z drzewami w tle

Konkurs zorganizowany z okazji 20. urodzin PayU trwał przez cały czerwiec, a do wygrania były vouchery zakupowe do wybranych sklepów internetowych, o wartości 1 000 zł każdy. W gronie partnerów konkursu znalazły się firmy: eBilet.pl, Hebe, eobuwie.pl, RTV Euro AGD oraz Smyk.

Każda osoba, która zdecydowała się na udział w konkursie przyczyniła się do posadzenia drzew! Jak? W bardzo prosty sposób - z pomocą PayU i Posadzimy.pl! W ramach akcji PayU zakupiło aż 2 000 sadzonek, które stworzą 2 220 m2 nowego lasu! Drzewa posadzimy już jesienią tego roku. 

Aby wziąć udział w konkursie #20latPayU należało napisać życzenia urodzinowe dla PayU oraz wysłać swoje zgłoszenie. Przez cały czerwiec w akcji udział wzięło ponad 19 tys. osób. Spośród wszystkich zgłoszeń, komisja konkursowa wyłoniła 20 laureatów, którzy wygrali vouchery do wybranych przez siebie e-sklepów. "Jestem dumna, że w trakcie dwóch dekad naszej działalności jako propagator i innowator na rynku płatniczym zbudowaliśmy solidne partnerstwa z najbardziej rozpoznawalnymi markami w polskim e-commerce, a także zdobyliśmy zaufanie milionów e-konsumentów, którzy każdego dnia sięgają po bezpieczne płatności z PayU"  – mówi Joanna Pieńkowska – Olczak, prezes zarządu PayU S.A.

Dyskusja

305819
posadzonych przez nas drzew