Biznes

Konkurs i sadzenie drzew – 2000 nowych drzew dzięki PayU!

31 sierpnia, 2022 | Kasia Bobińska

Jak zrobić dobry konkurs? Wystarczy za przykład wziąć znakomite PayU! Czerwiec 2002 - to wtedy wykonana została pierwsza transakcja za pośrednictwem systemu płatności PayU. 20 lat minęło, a PayU postanowiło hucznie obchodzić swoje okrągłe urodziny! I jak na taką firmę przystało, było hucznie, z konkursem, w którym każdy chciał wziąć udział, ze znakomitymi prezentami dla fanów oraz przede wszystkim - z dobrym wpływem na środowisko! Konkurs i sadzenie drzew to znakomite połączenie! Dowiedz się, jak można wykorzystać sadzenie drzew przy okazji organizacji konkursów. 

PayU - urodzinowy konkurs z drzewami w tle

Konkurs zorganizowany z okazji 20. urodzin PayU trwał przez cały czerwiec, a do wygrania były vouchery zakupowe do wybranych sklepów internetowych, o wartości 1 000 zł każdy. W gronie partnerów konkursu znalazły się firmy: eBilet.pl, Hebe, eobuwie.pl, RTV Euro AGD oraz Smyk.

Każda osoba, która zdecydowała się na udział w konkursie przyczyniła się do posadzenia drzew! Jak? W bardzo prosty sposób - z pomocą PayU i Posadzimy.pl! W ramach akcji PayU zakupiło aż 2 000 sadzonek, które stworzą 2 220 m2 nowego lasu! Drzewa posadzimy już jesienią tego roku. 

Aby wziąć udział w konkursie #20latPayU należało napisać życzenia urodzinowe dla PayU oraz wysłać swoje zgłoszenie. Przez cały czerwiec w akcji udział wzięło ponad 19 tys. osób. Spośród wszystkich zgłoszeń, komisja konkursowa wyłoniła 20 laureatów, którzy wygrali vouchery do wybranych przez siebie e-sklepów. "Jestem dumna, że w trakcie dwóch dekad naszej działalności jako propagator i innowator na rynku płatniczym zbudowaliśmy solidne partnerstwa z najbardziej rozpoznawalnymi markami w polskim e-commerce, a także zdobyliśmy zaufanie milionów e-konsumentów, którzy każdego dnia sięgają po bezpieczne płatności z PayU"  – mówi Joanna Pieńkowska – Olczak, prezes zarządu PayU S.A.

Autor wpisu
Kasia Bobińska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

Ekologia
23 sierpnia, 2022
Złote Pinezki na mapach Google – zielone zakątki Polski

Jak zrobić dobry konkurs? Wystarczy za przykład wziąć znakomite PayU! Czerwi...

PRZECZYTAJ WPIS
Czas wolny
21 czerwca, 2022
Jak samemu posadzić drzewa?

Jak zrobić dobry konkurs? Wystarczy za przykład wziąć znakomite PayU! Czerwi...

PRZECZYTAJ WPIS
CSR
16 marca, 2022
Wiosenne sadzenie drzew – last call! :)

Jak zrobić dobry konkurs? Wystarczy za przykład wziąć znakomite PayU! Czerwi...

PRZECZYTAJ WPIS