Jesienne sadzenie drzew 2023 z Posadzimy.pl

< powrót do listy wpisów

Zbliżamy się do naszego DZIEWIĄTEGO sadzenia, tak jest - jesienne sadzenie już niebawem. W tej chwili na naszym liczniku mamy już ponad 300000 drzew, z czego ponad 78000 to drzewka, które posadzimy już w październiku i listopadzie 2023. Przyznaj, że to niemały las :) Jeśli chcesz posadzić firmowe drzewa jeszcze w tym roku, to jest TEN moment, bo drzewka posadzone w naszym systemie do 30 września, trafią do leśnego ekosystemu jeszcze w tym roku. No a wraz z tym nadchodzącym terminem, dzieje się w Posadzimy.pl coooraz więcej! 

Dlatego, żeby każdy zainteresowany był naprawdę na bieżąco, stworzyliśmy ten wpis, który będzie małym dziennikiem naszych działań. To właśnie w tym wpisie będziemy opisywać każdy kolejny krok i etap na którym jesteśmy. Od znalezienia i potwierdzenia miejsc sadzeń, przez oficjalne rozpoczęcie sadzenia, po relację z miejsc, w których zasadzimy Wasze firmowe drzewka :) Gwarantujemy - będzie się działo! Zapisz sobie ten wpis w ulubionych i zaglądaj do niego co jakiś czas :)

WRZESIEŃ 2023

21 września 2023 - Znamy kolejne miejsce sadzeń - Powiat Tucholski

Powiecie Tucholski - nadciągamy z drzewkami już na jesień! To właśnie tam, w gminach Tuchola i Gostycyn szykujemy minimum 11000 sadzonek, wśród których możemy wyróżnić takie gatunki jak dąb szypułkowy, sosna zwyczajna, olsza czarna, buk i brzoza brodawkowata.

W ten sposób odnowimy aż 6 działek leśnych o łącznej powierzchni 1,78 ha, które zostały zniszczone przez ogromny huragan w 2017 r.

Niedługo zamykamy możliwość sadzenia drzew na 2023 rok

Zgadza się! Wszystkie drzewka, posadzone na naszej stronie do 30 września - już w październiku i listopadzie trafią do leśnych ekosystemów w Polsce. Aktualnie, na naszym liczniku Posadzimy.pl mamy do posadzenia na jesień ponad 78 000 drzew! Chcesz dołączyć do grona 625 ekologicznie świadomych firm i posadzić swoje pierwsze drzewka? Zobacz, jak! 

19 września 2023 - Kolejny kamień milowy - 300 000 drzew!

To naprawdę wyjątkowy dzień w naszej firmie. Dziś od rana świętujemy, a Wy śmiało możecie do nas dołączyć, bo to dzięki Wam, nasz licznik na Posadzimy.pl wybił rekordową liczbę 300 tysięcy posadzonych wspólnie drzew! Dziękujemy Wam i Waszym firmom za to, że dokładacie swoje drzewka do naszego wspólnego lasu - każdego dnia :) 

SIERPIEŃ 2023

24 sierpnia 2023 - Znamy pierwsze miejsce sadzeń - Radomsko

Dokładnie tak! Radomsko mieliśmy okazję odwiedzić już przy wiosennym sadzeniu i bardzo się cieszymy, że to właśnie tam powracamy z naszą jesienną akcją. Dzięki zaangażowaniu lokalnego starostwa powiatowego udało nam się dotrzeć do kolejnych zniszczonych terenów leśnych - i tak oto oficjalnie możemy podzielić się informacją, że już tej jesieni w Radomsku zostanie posadzone 23000 sadzonek sosny oraz 3900 sadzonek drzew liściastych. W ten sposób wspólnie z Wami odnowimy 4 działki leśne, czyli łącznie 3,33 ha lasu.

25 sierpnia 2023 - Poznaj nowość na naszej zielonej mapie - Miasto Łódź 

Dzięki współpracy z łódzkim Zarządem Zieleni Miejskiej posadzimy tam co najmniej 50 000 nowych drzew. Dokładnie tak - aż pięćdziesiąt tysięcy sadzonek :) Co ciekawe, w odróżnieniu od Radomska nie mamy tutaj do czynienia z odnowieniem zniszczonych terenów leśnych, lecz z zalesianiem terenów, które dotychczas lasami nie były. Nie możecie doczekać się efektów? My też, a te już niebawem :)

Posadź z nami swój firmowy las! 

I Twoja Firma może dołączyć do grona ponad 625 świadomie odpowiedzialnych firm i posadzić swój firmowy las :) Nie trać okazji, ponieważ wszystkie drzewka, posadzone na naszej stronie do 30 września - już w październiku i listopadzie trafią do leśnych ekosystemów w Polsce! 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami na kontakt@posadzimy.pl lub zadzwoń +48 796 912 684 odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wdrożyć sadzenie drzew w Twojej firmie :)

305816
posadzonych przez nas drzew