Case studies

Jak wykorzystać sadzenie drzew w Hotelach?

24 marca, 2022 | Kasia Bobińska

Branża hotelarska, jak każda inna, może przyczynić się do ratowania polskich lasów! Bo - posadzić drzewa z posadzimy.pl może każdy! Jeśli jednak nie masz pomysłu jak wykorzystać sadzenie drzew w Hotelach, to być może Cię zaskoczymy, bo my tych pomysłów mamy całe mnóstwo! Chcesz dołożyć swoją cegiełkę do zrobienia czegoś dobrego dla natury a przy okazji zrobić coś naprawdę świetnego dla gości swojego hotelu? To koniecznie przeczytaj dalej, nadciąga inspiracja w sam raz dla Ciebie! 

Jak wykorzystać sadzenie drzew w hotelach?

Drzewo, jako prezent dla gościa!

Wyobraź sobie, że rezerwujesz pokój w hotelu - nieważne, czy jedziesz na wakacje, konferencję służbową, czy po prostu musisz przenocować. Wchodzisz do pokoju, jak zwykle - chcesz rzucić walizkę i napić się szklanki wody. A w pokoju czeka na Ciebie niezwykła niespodzianka - certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa w Twoim imieniu! Ktoś o Tobie pomyślał, ktoś nie potraktował Cię jak zwykłego klienta, ktoś zrobił coś dobrego i dla Ciebie, i dla środowiska - miłe uczucie, prawda? Może chcesz, żeby Twoi goście odczuwali podobne w Twoim hotelu? 

Drzewo do rezerwacji z dzieckiem

Drzewo, jako prezent dla najmłodszych! Chyba nic nie cieszy tak rodziców, jak wyjątkowe niespodzianki dla ich dzieci ;) A jeśli po rezerwacji pokoju, czekałby na nich certyfikat z imieniem małego podróżnika...? No cóż, jesteśmy przekonani, że polecaliby Twój hotel WSZYSTKIM znajomym, a i na social mediach pojawiłyby się okrzyki radości w Twoim kierunku!

Drzewo dla gości, którzy chcą więcej!

Chcesz zachęcić swoich gości do skorzystania z szerokiej oferty spa, restauracji, czy centrum odnowy? Dodaj do swojego zaproszenia informację o posadzeniu drzewa za dodatkową usługę. Gość zrobi coś dla siebie i coś dla planety - najlepsze rozwiązanie!

Drzewo z okazji konkretnego wydarzenia

Chcesz zachęcić gości do przyjazdu w konkretnym terminie? Na majówkę, na ferię, a może na Dzień Wiosny, lub jesienne ładowanie baterii? Zapewnij, że każdy, kto w tym czasie wybierze Twój hotel, dostanie imienny certyfikat potwierdzający zasadzenie drzewa! Po co nocować u konkurencji, skoro u Ciebie czeka wartość dodana! :)

Drzewo za konkretne działania

Chcesz wypromować w hotelu opcję self check-in? Pokaż gościom, że każde osobiste zameldowanie, to nowe drzewo w Polskich lasach! Dla gościa, niewielką różnicą jest forma zameldowania, ale dając mu prezent za konkretne działania, zachęcasz go do podjęcia konkretnych kroków. Nieważne, jakie akcje chcesz wypromować - osiągniesz lepszy efekt, gdy będziesz doceniać gości za ich działania w wybranym kierunku! 

Posadź z nami drzewa!

To jedynie kilka pomysłów, ale jesteśmy przekonani, że otworzyliśmy Ci nimi głowę! Teraz do Ciebie należy decyzja, czy chcesz zrobić coś więcej dla swoich gości i tym samym wyprzedzić konkurencję :)

Sadzenie drzew z Posadzimy.pl jest niezwykle proste, przyjemne i dobre dla świata! W końcu nic nam nie zastąpi szumu drzew, spacerów po lesie i oddychania czystym powietrzem. Dlatego, jeśli chcesz:

  • być postrzegany jako firma odpowiedzialna społecznie,
  • wyprzedzić konkurencję,
  • mieć świetny materiał na social media, czy materiały prasowe,
  • zbudować silną więź z gośćmi i sprawić by do Ciebie wracali i polecali Twój hotel

skontaktuj się z nami! Wspólnie na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego Hotelu! Nawet nie wiesz, jakie to proste! Ale wiesz co? Szybko się przekonasz – z naszym systemem właściwie nic już nie musisz robić, sprawdź!

 
Autor wpisu
Kasia Bobińska

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl

Podobne wpisy

Ekologia
16 grudnia, 2021
Czysta produkcja, czyli przemysł Twojej firmy i eko-równowaga

Branża hotelarska, jak każda inna, może przyczynić się do ratowania polskic...

PRZECZYTAJ WPIS
Ekologia
4 lipca, 2022
Zero waste – czyli jak?

Branża hotelarska, jak każda inna, może przyczynić się do ratowania polskic...

PRZECZYTAJ WPIS
CSR
16 sierpnia, 2022
Zrównoważony rozwój w markach modowych

Branża hotelarska, jak każda inna, może przyczynić się do ratowania polskic...

PRZECZYTAJ WPIS