Higiena Serwis – sadzenie drzew za zakupy

< powrót do listy wpisów

Jak można wykorzystać sadzenie drzew w firmach? Jak tylko chcesz! Bo pomysłów i możliwości jest naprawdę tysiące! Dzięki specjalnym wtyczkom lub API integracja strony z systemem Posadzimy.pl jest nie tylko łatwa, ale przede wszystkim umożliwia sadzenie drzew na Twoich własnych warunkach. Sadzenie drzew za zakupy, za każdego Klienta, za zakup konkretnego produktu, za wybór produktów eko, a może za odpowiednią kwotę? To zależy tylko od Ciebie i Twojej firmy. Poznaj naszego Partnera - Higiena serwis i zainspiruj się jak dobrze połączyć e-sklep z sadzeniem drzew! 

Higiena Serwis - ekologiczne rozwiązania i sadzenie drzew. 

Higiena Serwis to sklep z ekologicznymi środkami czystości. Twórcy sklepu od zawsze stawiają na ekologię. W swoim asortymencie mają środki nieszkodliwe dla środowiska, edukują jak działać bez szkody dla świata. Firma nastawiona jest na edukację ekologiczną i doradztwo. W ślad za tym tak dobierają produkty do oferty, aby spełniały one najwyższe standardy jakości, efektywności i ekologii.

Wyzwanie

Higiena Serwis pragnęła do swojego szerokiego wachlarzu eko-działań, dołączyć kolejne ciekawe rozwiązania - w ten sposób trafiła do Posadzimy.pl. Celem współpracy z Posadzimy.pl jest dostarczenie Klientom kolejnej ekologicznej usługi, potwierdzającej zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój.

Rozwiązanie

Efektem konsultacji i rozmów pomiędzy Higieną Serwis a Posadzimy.pl była decyzja: Higiena Serwis za każde wydane 1200 zł brutto w swoim e-sklepie posadzi drzewo dla Klientów, dodatkowo stali Klienci również będą otrzymywać swoje drzewa w ramach podziękowania. Zaproponowaliśmy prostą integrację systemu Posadzimy.pl ze stroną Higiena Serwis za pomocą API. Dzięki temu sadzenie drzew za zakupy określonej wysokości odbywa się w 100% automatycznie. Jak wspomina Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz, właścicielka sklepu: "Połączenie systemu Posadzimy.pl z API poprzez Magento było bezproblemowe. Prosta instrukcja i poszło sprawnie."

Efekt

To proste rozwiązanie nie tylko sprawiło, że Higiena Serwis wzmocniła swój przekaz jako firmy ekologicznej, ale także Klienci sklepu zachwycili się tym pomysłem. Lepiej wybrać zakupy, dzięki którym w polskim Lesie urośnie kolejne drzewo, niż zakupy bez drzewa.

"Mamy już pierwsze (ale z pewnością nie ostatnie) firmowe drzewo! Dziękujemy firmie Higiena Serwis za posadzenie w naszym imieniu drzewka - z dumą chwalimy się otrzymanym certyfikatem!".

"Dzięki Higiena Serwis nasza firma posadziła kilka drzew - za każde z nich otrzymaliśmy specjalny certyfikat! Dziękujemy i polecamy wszystkim! To wspaniała idea. Czujemy, że mamy wpływ na nasze środowisko."

Klientów to nic nie kosztuje, a jak wygląda punkt widzenia biznesowego sklepu? Koszt posadzenia drzewa jest niewielki w porównaniu do zadowolenia Klientów, ich powracalności, spójnego przekazu. A przede wszystkim faktu, że efektem tych działań są drzewa, które produkują tlen i wspierają środowisko.

Nowa jakość dla e-commerce.

W 2021 roku Izba Gospodarki Elektronicznej przeprowadziła pierwsze w Polsce badanie dotyczące CSR i etyki w e-biznesie. Wyniki raportu “Odpowiedzialny e-commerce” jasno pokazują – ponad połowa konsumentów wybierając sklep internetowy bierze pod uwagę fakt, czy sprzedawca jest firmą odpowiedzialną społecznie oraz czy działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jako Posadzimy.pl umożliwiamy e-commercom działać tak, by zachwycić swoich Klientów. Prosta integracja ze sklepem umożliwia sadzenie drzew. Za każde zakupy, za zakupy powyżej danej kwoty, za zakupy odpowiednich produktów, a nawet dołożenie posadzenia drzewa jako dodatkowego produktu w swoim sklepie.

Naszym celem jest umożliwienie jak największej liczbie firm sadzenie drzew w ramach swojej działalności. Dlatego dla nas sky is the limit - tworzymy nowe zastosowania naszego systemu w kilka dni, po to by być jak najbardziej elastycznym i ułatwić firmom działania zgodnie ze zrównoważonym rozwojem. 

Chcesz posadzić drzewa w ramach swojej działalności? Daj znać! Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu i wspólnie posadzimy Twój firmowy las! Skontaktuj się z nami: kontakt@posadzimy.pl 

 

Dyskusja

242636
posadzonych przez nas drzew