;?>)
Troska o wellbeing, czyli dobrostan pracowników, jest współcześnie jednym z kluczowych zadań pracodawców i działów HR. Jak dbać o wellbeing w miejscu pracy i połączyć go z celami zrównoważonego rozwoju? Jak jednocześnie działać w duchu odpowiedzialności społecznej i środowiskowej? Jak wykorzystać do tego grywalizację? Na to wszystko (i wiele więcej!) odpowiemy wraz z ekspertkami podczas webinaru "Jak dbać o wellbeing pracowników w dobie ESG?" już 16 kwietnia o godz. 10:00.
Zapisz się, wypełniając poniższy formularz!
Webinar: Jak dbać o wellbeing pracowników w dobie ESG?
Szybkie tempo życia, stres, dynamicznie zmieniające się otoczenie — to tylko drobna część tego, z czym na co dzień borykają się pracownicy. Dlatego coraz częściej firmy dostrzegają, że warto zadbać o ich dobrostan. Najczęściej troska o wellbeing pracowniczy jest zadaniem działów HR. Podjęcie odpowiednich działań, które pomogą pracownikom lepiej dbać o zdrowie psychiczne i fizyczne, jest kluczowe nie tylko dla zapewnienia lepszego indywidualnego samopoczucia, ale także sprawienia, że pracownik będzie bardziej wydajny i usatysfakcjonowany z pracy.
🧑💼 Jak tworzyć programy wellbeingowe dla pracowników?
🧑💼 Jak troszczyć się o dobrostan pracowników, uwzględniając przy tym kwestie ESG i zrównoważonego rozwoju?
🧑💼 Jak połączyć odpowiedzialność społeczną z działaniami proekologicznymi?
🧑💼 Jak wykorzystać grywalizację, aby jednocześnie dbać o wellbeing, employer branding, wizerunek, a także środowisko?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas webinaru pt. Jak dbać o wellbeing pracowników w dobie ESG? Odbędzie się on już 16 kwietnia 2025 r. w godz. 10:00-11:00. Zaprosiliśmy doświadczone ekspertki, które na co dzień zajmują się tematyką wellbeingu oraz ESG i same w swoich organizacjach wprowadzają działania, które skupiają w sobie inicjatywy pracownicze i środowiskowe. Webinar poprowadzą:
🌱 dr Karolina Strzelczyk, Head of People w Ailleron
🌱 Weronika Rapacz, Employer Branding & Communications Specialist w Ailleron
🌱 Olga Gałązka-Grabowska, specjalistka ds. korporacyjnych i ESG w Alsendo
🌱 Ewa Jóźwiak, People & Culture Director w Alsendo
Czego się dowiesz na webinarze?
Agenda naszego webinaru przedstawia się następująco:
- Wellbeing — co to jest, dlaczego jest tak istotny, jakie są korzyści z troski o wellbeing w miejscu pracy.
- Jak dbać o wellbeing swoich pracowników? - czyli jak tworzyć działania wellbeingowe i jakie są dobre praktyki w tym zakresie.
- Jak działania społeczne wpisywać do raportów ESG? - czyli na co zwrócić uwagę, tworząc raporty ESG, z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć, jak do tego podejść.
- Jak połączyć działania prospołeczne z proekologicznymi? - pokażemy sposoby na to, jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli dbając o pracowników, jednocześnie troszczyć się o środowisko naturalne.
- Jak akcja Aktywni Dla Lasów pomaga połączyć wellbeing, employer branding, zielony wizerunek i troskę o polskie lasy? — czyli o grywalizacji, w której pracownicy mogą wymieniać kilometry pokonane podczas aktywności fizycznych na posadzenie drzewka!
- Q&A, podczas którego odpowiemy na pytania i chętnie porozmawiamy o Waszych doświadczeniach wellbeingowych!
Dla kogo?
Na webinar o wellbeingu pracowniczym zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców, menedżerów i specjalistów zajmujących się HR i marketingiem, odpowiedzialnych za employer branding, aktywizowanie zespołu, wellbeing pracowników, ESG, CSR, itp.
Wellbeing pracowników — jak wziąć udział w webinarze?
Udział w webinarze jest bezpłatny, ale żeby otrzymać link do spotkania, wypełnij formularz na początku tego artykułu lub zapisz się tutaj. Instrukcję dołączenia do spotkania otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.
#SadzimyWiedzę - cykl webinarów o zrównoważonym rozwoju biznesu
Webinar jest częścią naszego cyklu bezpłatnych webinarów o zrównoważonym rozwoju biznesu #SadzimyWiedzę, poprzez który chcemy edukować naszych Partnerów, ale także inne firmy. To cykl, który stworzyliśmy, aby w przystępny sposób przekazać Wam konkretną i merytoryczną wiedzę na temat działań zrównoważonego rozwoju w przedsiębiorstwie. Zaprosiliśmy ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.
Pokażemy Wam także sposoby, w jaki sadzenie drzew może wspomóc Wasze działania ESG, ale także w HR, employer brandingu, zwiększaniu satysfakcji klienta, budowaniu relacji z partnerami oraz zyskiwaniu przewagi konkurencyjnej. Więcej o cyklu przeczytasz tutaj.
Podobne wpisy
Troska o wellbeing, czyli dobrostan pracowników, jest współcześnie jednym z...
PRZECZYTAJ WPISTroska o wellbeing, czyli dobrostan pracowników, jest współcześnie jednym z...
PRZECZYTAJ WPISTroska o wellbeing, czyli dobrostan pracowników, jest współcześnie jednym z...
PRZECZYTAJ WPIS