Drzewo w prezencie? Sprawdź, jak wyróżnić się w te święta!

< powrót do listy wpisów

Święta to świetna okazja, by obdarować współpracowników lub Klientów Biznesowych upominkami, które idealnie wpasują się w świąteczny nastrój! Prezenty świąteczne mogą być nie lada wyzwaniem - zwłaszcza jeśli podarunek ma być częścią firmowego świętowania! Jak znaleźć idealny prezent, który nie będzie kolejnym gadżetem firmowym i nie trafi prosto do śmieci? Długopisy, kubki, notesy, czekoladki, kawy i kosze - to już przeżytek. Postaw na bardziej ekologiczne rozwiązanie - podaruj drzewo w prezencie!

Posadź drzewa z okazji świąt i podaruj je swoim Pracownikom, Partnerom Biznesowym i Klientom! Posadzenie drzewa przez system Posadzimy.pl pozwala Ci automatycznie wygenerować certyfikat potwierdzający sadzenie z imieniem osoby lub nazwą firmy, którą chcesz obdarować. Spersonalizowane podarunki firmowe nie tylko pięknie się prezentują się, ale także zostają na długo w pamięci! Dobór odpowiedniego prezentu może wpłynąć na relacje firmy - zatem niezwykle ważne jest to, żeby podarunek okazał się trafiony! Drzewo w prezencie to sposób niezwykłe celebrowanie świat, które z pewnością ucieszy każdego! W końcu dobry stan lasów w Polsce to nasza wspólna przyszłość!

Posadź drzewo dla Pracowników

Doceń swoich pracowników w bardzo prosty sposób - posadź drzewa w ich imieniu! Firma, która pokazuje swoją troskę o środowisko tworzy swój pozytywny wizerunek nie tylko na rynku pracy, ale także podnosi morale osób pracujących już w przedsiębiorstwie. W Twojej firmie zbliża się wyjątkowy jubileusz? Posadź drzewa za każdy rok przepracowany razem rok! Wzmocnienie więzi z pracownikami za pomocą niezwykłego prezentu to sposób na stworzenie lojalnej relacji, wzrostu motywacji, chęci do pracy i zwiększenia tożsamości z firmą! Warto wspomnieć, że pracownicy, którzy utożsamiają się z firmą, w której pracują są bardziej zaangażowani w swoje działania!

Posadź drzewo dla Partnerów Biznesowych

Wiesz co jest doceniane na rynku B2B? Wzajemna sympatia i docenienie pracy Partnerów! Wasze wspólne działanie może generować nie tylko korzyści dla obu stron, ale także mieć swój pozytywny wpływ na środowisko! Podaruj drzewo swojemu Partnerowi Biznesowemu za przepracowany rok, skończone projekty, specjalne osiągnięcia! Wręczenie prezentu dla Partnera Biznesowego pozwala utrzymać i wzmocnić dobre relacje między firmami. Co więcej, dzięki takiemu podarunkowi może wzrosnąć także Twoja szansa na kontynuowanie Waszej dotychczasowej współpracy!

Posadź drzewo dla Klientów

Pokaż swoim Klientom, że zależy Ci zarówno na nich, jak również na naszym wspólnym środowisku! Sprezentuj swoim stałym Klientom wyjątkowy prezent - Wasz wspólny las! Stwórz świetną relację opartą na lojalności i wzajemnym docenieniu, dzięki niezwykłemu podarunkowi! W końcu więcej drzew w lesie to nasze dobro wspólne!

Postaw na niezwykły prezent w te święta - posadź firmowe drzewo!

Możesz podkreślić swoje działania ekologiczne i docenić osoby, które tworzą Twoją firmę! Posadź Twoje firmowe drzewa dla Pracowników, Partnerów Biznesowych lub Klientów! Drzewo w prezencie to świetny sposób na kreatywny podarunek, który nie zostanie zapominamy! Z takiego prezentu z pewnością ucieszy się każdy! Przede wszystkim dzięki temu sprawisz radość swojemu otoczeniu, zbudujesz trwałe i lojalne relacje, a także dołożysz swoją cegiełkę do poprawy stanu lasów w naszym kraju! Sytuacja win-win! Taki prezent zostanie z nami na długie lata! :)

W systemie Posadzimy.pl sadzenie drzew jest niezwykle proste - i w 100% zautomatyzowane! Sprawdź, jak możesz sadzić drzewa dla Twojej firmy, Klientów i pracowników!

Dyskusja

162562
posadzonych przez nas drzew