BRANŻA

Każda firma

Skontaktuj się z nami!

Ty klikasz, my sadzimy - sadzenie drzew nigdy nie było tak proste.

Czy Twoja firma może być odpowiedzialna społecznie? Oczywiście - jest to łatwiejsze niż Ci się wydaje. Pokażemy Ci, jak w bardzo prosty sposób możesz zrobić wiele dobrego zarówno dla siebie, swojej firmy, Klientów i co najważniejsze - dla planety. Zobacz nasze pomysły na sadzenie drzew w Twojej firmie :)

Drzewo za zakupy

Każdy kocha gratisy. A jeśli tym gratisem może być coś tak kreatywnego jak własne drzewo, to radość jest podwójna. Drzewo jako dodatek za zakup produktu, usługi, specjalnego zestawu? A może jako gratis za pierwsze zamówienie lub za wydanie konkretnej sumy? Sprezentowanie Klientowi drzewa za określone działania w Twoim sklepie nie tylko pokazuje i podkreśla proekologiczne działania firmy, ale także znacznie zwiększa zadowolenie użytkowników.

Drzewo za każdego pracownika

Jak zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy? Zaangażuj się w działania proekologiczne. Firma, która pokazuje swoją troskę o środowisko tworzy swój pozytywny wizerunek nie tylko wśród nowych kandydatów, ale także podnosi morale osób pracujących już w przedsiębiorstwie. Sadź drzewa dla nowych pracowników jako prezent na powitanie i świętuj osiągnięcia swojego teamu. Stwórzcie wspólnie firmowy las 🙂

Drzewo jako prezent dla partnera biznesowego

Wiesz co jest doceniane na rynku B2B? Wzajemna sympatia i docenienie pracy Partnerów. Wasze wspólne działanie może generować nie tylko korzyści dla obu stron, ale także mieć swój pozytywny wpływ na środowisko. Podaruj drzewo swojemu partnerowi biznesowemu za każdy przeprowadzony projekt, wspólne działania, każdy osiągnięty kamień milowy w Waszych działaniach.

Drzewo za rejestrację

Masz swoją aplikację? A może prowadzisz newsletter lub organizujesz event? Chcesz zwiększyć liczbę użytkowników na Twojej stronie? Wszystkie te działania wymagają rejestracji. A jak przekonać do tego Klientów? Najlepiej przez pokazanie, że dzięki ich działaniu Twoja firma posadzi las 🙂

Drzewka na Twoim evencie

Jak szybko zamienić zwykły event w świetną, ekologiczną inicjatywę? Dodaj certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa: do pakietów startowych i akredytacyjnych, jako nagrody w konkursach, dodatek za wypełnienie ankiety lub prezent za zakup produktu lub usługi. Pomysłów mamy wiele – to od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz pokazać swoją ekologiczną postawę.

Drzewa za każdy kamień milowy w Twojej firmie

Wspólne świętowanie tych dużych oraz mniejszych osiągnięć firmy integruje i mobilizuje pracowników do większego zaangażowania w sprawy przedsiębiorstwa. Drzewo za każdy osiągnięty cel w projekcie, a może z okazji efektywnego zakończenia całej inicjatywy? Okrągły jubileusz działalności Twojej firmy także może być świetną okazją do posadzenia lasu. Posadź swój firmowy las.

Drzewa dla środowiska

Jesteś świadomy wpływu Twojej firmy na środowisko? Wykorzystujesz papier, pakujesz paczki z użyciem plastiku, a może Twoja firma głównie opiera się na transporcie? Oddaj naturze to, z czego korzystasz – z pomocą drzew. Masz firmę, która zajmuje się usługami transportowymi? Posadź drzewa za przejechane kilometry lub za liczbę przejazdów. Twoja firma opiera się na wykorzystaniu papieru? Zwróć tyle papieru, ile wykorzystujesz na co dzień. Pokaż, że Twoja firma działa w zrównoważony sposób.

Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl