Dla firm / Pomysły na sadzenie / Branża deweloperska

Deweloperska

Pomysły na sadzenie drzew w Twojej firmie

Bezpłatna konsultacja
Obcecnie biznes społecznie odpowiedzialny staje się standardem na rynku budowlanym.

Klienci oczekują od firm deweloperskich świadomości swojego wpływu na środowisko - i przy tym także proekologicznych działań, które pomagają w osiągnięciu zrównoważonego rozwoju. Firma uwzględniająca w swoich działaniach aspekty środowiskowe kreuje na rynku swój pozytywny wizerunek i tym samym zachęca Konsumentów do skorzystania ze swoich usług.

Szukasz pomysłu jak wykorzystać sadzenie drzew w branży deweloperskiej?

Pędzimy z inspiracją, choć pamiętaj - z Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Skontaktuj się z nami i zróbmy wspólnie coś dobrego dla Twojej firmy i polskich lasów.

Drzewa za każde sprzedane mieszkanie

Kupno własnego mieszkania zawsze jest świetną okazją do świętowania. Daj swoim Klientom jeszcze więcej powodów do szczęścia - wraz z mieszkaniem sprezentuj im certyfikat potwierdzający sadzenie drzew w ich imieniu. Zadbaj o pozytywne doznania i pierwszy prezent na nową drogę życia :)

Drzewo za każdy sprzedany m2

Im większe mieszkanie, tym lepiej - i tym więcej nowych drzew w lasach. Posadź dla swoich Klientów drzewa i sprezentuj im zupełnie nowe doznania. To mały prezent, który ma ogromne znaczenie. Pokaż, że zależy Ci na otoczeniu i zadbaj o wizerunek swojej firmy.

Drzewo za określoną liczbę budynków

Pokaż zaangażowanie w proekologiczne działania i udowodnij, że większy rozwój Twojej firmy = lepszy stan naszych lasów.

m2 terenu pod budowę = taki sam m2 terenu na las

Las wieżowców? Możesz potraktować to dosłownie - i zasadzić prawdziwy las. Każdy metr kwadratowy terenu, który zostanie przeznaczony na budowę budynków oznacza kolejny metr kwadratowy posadzonych drzewek. Wesprzyj wizerunek swojej firmy z tym ekologicznym drobiazgiem.

Drzewo za co tylko chcesz :) Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jak Partnerzy Posadzimy.pl sadzą drzewa:

Key House Development

Zrównoważony rozwój w branży deweloperskiej jest niezwykle ważną kwestią. Wie o tym nasz Partner Key House Development, który świadomy swojego wpływu na środowisko postanowił zrobić coś dobrego dla naszej planety i swoich Klientów. Każdy metr kwadratowy zabudowy to 1 posadzone drzewko. Przy odbiorze zakupionego lokalu Klient firmy odbiera specjalny spersonalizowany certyfikat potwierdzający liczbę posadzonych drzew.

Bezpłatna konsultacja

To pewne, że drobiazg potrafi wpłynąć na wybory zakupowe Klientów, zadbaj więc o niego w swojej firmie.

Na spotkaniu porozmawiamy o możliwościach sadzenia w Twojej firmie - jak wpłynie to na Wasz wizerunek, dlaczego działania CSR są ważne i jak zacząć sadzenie.

Współpracuje z nami już 646 firm, dołącz i Ty :)

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl