BRANŻA

Deweloperska

Klienci oczekują od firm deweloperskich świadomości swojego wpływu na środowisko - i przy tym także proekologicznych działań, które pomagają w osiągnięciu zrównoważonego rozwoju. Firma uwzględniająca w swoich działaniach aspekty środowiskowe kreuje na rynku swój pozytywny wizerunek i tym samym zachęca Konsumentów do skorzystania ze swoich usług.

Skontaktuj się z nami!

Szukasz pomysłu jak wykorzystać sadzenie drzew w branży deweloperskiej?

Pędzimy z inspiracją, choć pamiętaj - z Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Skontaktuj się z nami i zróbmy wspólnie coś dobrego dla Twojej firmy i polskich lasów.

Drzewa za każde sprzedane mieszkanie

Kupno własnego mieszkania zawsze jest świetną okazją do świętowania. Daj swoim Klientom jeszcze więcej powodów do szczęścia – wraz z mieszkaniem sprezentuj im certyfikat potwierdzający sadzenie drzew w ich imieniu. Zadbaj o pozytywne doznania i pierwszy prezent na nową drogę życia 🙂

Drzewo za każdy sprzedany m2

Im większe mieszkanie, tym lepiej – i tym więcej nowych drzew w lasach. Posadź dla swoich Klientów drzewa i sprezentuj im zupełnie nowe doznania. To mały prezent, który ma ogromne znaczenie. Pokaż, że zależy Ci na otoczeniu i zadbaj o wizerunek swojej firmy.

Drzewo za określoną liczbę budynków

Pokaż zaangażowanie w proekologiczne działania i udowodnij, że większy rozwój Twojej firmy = lepszy stan naszych lasów.

m2 terenu pod budowę = taki sam m2 terenu na las

Las wieżowców? Możesz potraktować to dosłownie – i zasadzić prawdziwy las. Każdy metr kwadratowy terenu, który zostanie przeznaczony na budowę budynków oznacza kolejny metr kwadratowy posadzonych drzewek. Wesprzyj wizerunek swojej firmy z tym ekologicznym drobiazgiem.

Masz inny pomysł? Świetnie!

W Posadzimy.pl możliwości są nieograniczone. Co więcej - możesz zintegrować swoją stronę z wtyczką lub API Posadzimy.pl i sadzić drzewa automatycznie :) Skontaktuj się z nami i wspólnie rozwińmy Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz, jak Partnerzy Posadzimy.pl sadzą drzewa:

Key House Development

Zrównoważony rozwój w branży deweloperskiej jest niezwykle ważną kwestią. Wie o tym nasz Partner Key House Development, który świadomy swojego wpływu na środowisko postanowił zrobić coś dobrego dla naszej planety i swoich Klientów. Każdy metr kwadratowy zabudowy to 1 posadzone drzewko. Przy odbiorze zakupionego lokalu Klient firmy odbiera specjalny spersonalizowany certyfikat potwierdzający liczbę posadzonych drzew.

Masz pytania?

Wiadomość wysłana poprawnie

Hej!

Dziękujemy za Twoją wiadomość, odpiszemy najszybciej jak to możliwe! W oczekiwaniu na naszą wiadomość polecamy spacer po lesie, lub zajrzenie na naszego bloga – czeka tam na Ciebie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów na to, jak Ty możesz z nami sadzić drzewa! 🙂

Wspaniałego dnia!
Team Posadzimy.pl