Nietypowy prezent dla gości weselnych

< powrót do listy wpisów

Często mówi się, że wesele to nie jest impreza Pary Młodej, a impreza dla gości weselnych. I oczywiście coś w tym jest. Drobne upominki i prezenty dla gości weselnych są dzisiaj nie tylko w dobrym tonie, ale to również podziękowanie za przybycie i bardzo często wartościowa pamiątka tego jakże ważnego wydarzenia.

Rozmaite formy upominków

Prezenty dla gości weselnych mogą przybierać bardzo różne formy, od drobnych słodkich upominków jak cukierki, poprzez grawerowane szkło czy upominek malutka buteleczka z alkoholem, aż do bardziej wymyślnych i zaskakujących jak np. tatuaże ślubne. Pary Młody prześcigają się w pomysłach jak podziękować wszystkim przybyłym na ślub i wesele i zrobić to w jak najbardziej oryginalny sposób, a jest to nie lada wyzwanie. Pokażemy Ci jednak jak wykorzystując Posadzimy.pl, można zrobić to w bardzo nietypowy i ciekawy sposób.

Drzewa jako nietypowy i ekologiczny prezent dla gości weselnych

Angelika i Karol postanowili swoim gościom weselnym podziękować w zupełnie inny sposób i obdarować ich nie tylko oryginalnym, ale i ekologicznym prezentem. Korzystając z tej wyjątkowej okazji chcieli zrobić również coś dobrego dla środowiska. Zdecydowali się posadzić z nami po jednym drzewie dla każdej obecnej na weselu osoby, a na stolikach pozostawili dla gości wydrukowane na specjalnym ekologicznym papierze, certyfikaty z ich własną dedykacją. Obecność gości weselnych nie tylko sprawiła Parze Młodej ogromną radość, ale również przyczyniła się do powstania sporego kawałka lasu. Nie wspominając już o tym jak wyróżnieni czuli się sami przybyli, którzy mogli wziąć udział w jego powstaniu. 

Zabawa, miłość i dużo dobrego dla klimatu

Las Angeliki, Karola oraz ich gości będzie miał łącznie 72,15 m2 powierzchni, wygeneruje tlen dla 44 osób rocznie i zwróci aż 3770 kg papieru. Angeliko i Karolu, dziękujemy Wam i Waszym gościom za wspólnie posadzone drzewa. Niech ten las rośnie wraz z Waszą miłością!

Ten przykład pokazuje jak można wykorzystać Posadzimy.pl jako nietypowy, oryginalny i ekologiczny prezent dla gości weselnych, dziękując im za przybycie i przy okazji robiąc coś naprawdę dobrego również dla środowiska. Ale możliwości jest wiele, wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Skontaktuj się z nami i podziel swoim nawet najbardziej odjechanym pomysłem, a postaramy się go wspólnie zrealizować! :)

Drzewa jako prezent na Twój ślub? 

Planujesz przygotować dla swoich gości oryginalny prezent, którego nigdy nie zapomną? Skontaktuj się z Agatą! Agata pomoże Ci wygenerować zbiorczo certyfikaty, tak by każdy był z odpowiednią dedykacją i czym tylko chcesz :) Napisz do Agata@posadzimy.pl a wspólnie stworzymy idealne prezenty dla Twoich gości weselnych! 

Dyskusja

136230
posadzonych przez nas drzew